Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės

Tą skelbimą žinau, bet nerandu ir ten narvo, nes noriu ir į aukštį ir į ilgį beveik metro doh.gif .

Vet+ ir aš buvau. Nupirkau maistelio pabandymui tik vat radau "voratinklį" nemažą maistelyje, bet kandžių lervų neatradau tai supyliau kibiriukan ir laukiu ar kas pasirodys ar ne . Galiojimas geras g.gif


Išviriau vištos tai pagriebė ir nulėkė narvan su didžiausiu kaulu lotuliukas.gif . Bet taip patalynę tie monstrai naikina... Paleidžiu ant lovos (tfu tfu tfu dar nežymi) tai dantis kaskart į darbą paleidžia.
Papildyta:
Atradau tuos narvus kur bige mačiau
Va šitas man labai patiko tik tie tarpai ...
http://www.kika.lt/i...;itemId=1061330
Šitas ir visai nieko , bet durelės mažos ir tik dvejos.
http://www.kika.lt/i...;itemId=1478161
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 18:17)
noriu ir į aukštį ir į ilgį beveik metro  doh.gif .

Nupirkau maistelio pabandymui tik vat radau "voratinklį" nemažą maistelyje

Išviriau vištos tai pagriebė  ir nulėkė narvan su didžiausiu kaulu  lotuliukas.gif .

Bet taip patalynę tie monstrai naikina...


daug nori g.gif biggrin.gif Pet Center pamenu būdavo tokių, gaila užsidarė verysad.gif

keista, aš ten nemažai maistų ir JK ir pelėm/žiurkėm pirkus, visada viskas ok būdavo ax.gif

nu va, maniškė ačiū dievui patalynėje nebent susisuka miegoti drinks_cheers.gif
daviau banano jai dabar, tai net pirštus apsilaižė suvalgius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 18:24)
Šitas ir visai nieko , bet durelės mažos ir tik dvejos.
http://www.kika.lt/i...;itemId=1478161


o kam tau tos durelės ? žiurkai gi patys išlipa, traukt nereikia, o patvarkymui ar maisto įdėjimui ir tokių užtenka.
Atsakyti
Nepatogu iśsiimt žiurkius kai hamakų pilnas narvas bus, o ir hamakus sukabinėt su žiogeliais kai kasdien jie keičiami naujais per dvejas mažas dureles nervuotų .. Pripratus prie erdvių durelių tai sunkiai aš be jų išsiversčiau . O dar patogiau kaip pvz Džimio narvas tai pilnai viršus atsidaro tai taip patogu tvarkyt biggrin.gif


Aš radau per center puslapyje, kad norfos bazėje jie dar randasi tai nuvažiavom ir paaiškėjo, kad visgi ir ten jų nebelikę biggrin.gif . O man pati normaliausia zoo parduotuvė su normaliu pasirinkimu buvo.

Man dažnai pasitaiko pašaras su voratinkliukais ... Baisiausia kai kikoj nupirkau vitakrafto, o ten vien voratinkliai ir kandžių lervos... Išnešiau viską lesyklon , nes važiuot aiškintis į kitą vilniaus galą tiek pat kainuotų kiek naujas pakelis pašaro. vakar du maišiukus pasiėmiau tai reik pažiūrėt ar antram pokelyje nėra nieko . Sakyčiau, kad papigiai pirkau , bet ėmiau brangiausią pašarą ir dar geras galiojimas. Jau ir vyrui nesakiau nors ir klausė ar šį kartą priedo maiste neradau lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 18:42)
Pripratus prie erdvių durelių tai sunkiai aš be jų išsiversčiau .

O man pati normaliausia zoo parduotuvė su normaliu pasirinkimu buvo.

Baisiausia kai kikoj nupirkau vitakrafto, o ten vien voratinkliai ir kandžių lervos...


na, gal ir teisybė smile.gif

aha, petcenteris ir mano favoritas buvo. drinks_cheers.gif

vitakrafto seniai atsisakiau, nes kiek bepirkdavau, tai vieni voratinkliai ir kirmelės būdavo doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal galit parekomenduoti kokį veislyną ar šiaip kur galėčiau įsigyti sveiką žiurkiną? Kika nepasitikiu, turėjau skaudžios patirties doh.gif O gal čia tik sutapimas buvo, kad žiurkėnas nustipo po poros savaičių? biggrin.gif Gal rizikuoti pirkti Kikoj? Nes peržiūrėjau Skelbiu, bet nieko neradau unsure.gif O gal kuri nors iš jūsų žiurkyčių laukia/turi vaikučių ir norėtumėt vieną perleisti (Vilniuje/Marijampolėje)? Prisipažįstu, senų temų neskaičiau, o gal ir būčiau ten radus atsakymą į savo klausimą biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rawwwrrr: 03 vasario 2013 - 20:19
Skelbimuose pasidairykit, nes veislynų jau neliko verysad.gif .


Perkrausčiau savo mažius į kitą narvą kiek didesnį tai tiek prikabinau visko, kad nerandu žiurkiukų doh.gif .bet lyg nestresuoja , nes kai parsivežėm tai abiem iš streso paleido vidurius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 03 vasario 2013 - 20:59
QUOTE(Rawwwrrr @ 2013 02 03, 20:00)
Laba 4u.gif
Gal galit parekomenduoti kokį veislyną ar šiaip kur galėčiau įsigyti sveiką žiurkiną? Kika nepasitikiu, turėjau skaudžios patirties doh.gif O gal čia tik sutapimas buvo, kad žiurkėnas nustipo po poros savaičių? biggrin.gif Gal rizikuoti pirkti Kikoj? Nes peržiūrėjau Skelbiu, bet nieko neradau unsure.gif O gal kuri nors iš jūsų žiurkyčių laukia/turi vaikučių ir norėtumėt vieną perleisti (Vilniuje/Marijampolėje)? Prisipažįstu, senų temų neskaičiau, o gal ir būčiau ten radus atsakymą į savo klausimą biggrin.gif  blush2.gif


Iš kikos nepirkit schmoll.gif dabar visai nėra pasirinkimo žiurkyčių, niekas neparduoda be kikos. tiesiog stebėkit skelbimus, ir pirkit iš žmonių kai atsiras smile.gif veislynų LT dabar lyg ir nėra verysad.gif

aš pati jau kuris laikas ieškojau žiurkytės, bet buvo tik plikučiai, o aš plaukuotos norėjau biggrin.gif tad teko imti jau suaugusią, 11mėn žiurkytę, bet nesigailiu smile.gif o mažiukų visai nėra dabar unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 20:57)
nes kai parsivežėm tai abiem iš streso paleido vidurius.


vargšiukai doh.gif Rytoj tai toks jausmas kad pochuistė, jokių streso požymių, iškart viską iššmirinėjo, visur užlaipiojo, prisivogė maisto, vienu žodžiu biggrin.gif smagu
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 20:24)
Tą skelbimą žinau, bet nerandu ir ten narvo, nes noriu ir į aukštį ir į ilgį beveik metro  doh.gif .

Tokių narvų pirkti Lietuvoje nebūna biggrin.gif
Plus tau kils problemų su aptarnavimu - nelabai įsivaizduoju kaip tokį narvą įneši į vonią ir ten plausi rolleyes.gif

Urmo bazėje prie daržovių turgaus yra zooparduotuvė kurioje būna lenkiškas Interzoo cinkuotas šinšilinis80 narvas (išmatavimai apie 80x50x80cm), kaina atrodo 170 ar 180lt. Tik jį "užtaikyti" reikia. Tarpai ten normalūs, kaip šinšiliniam70, 150g vaikai jau neišlenda.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 20:24)
Va šitas man labai patiko tik tie tarpai ...

Jo problema ne tik tarpai. Didelė problema - nedidelės durelės tokio dydžio narvui. Įsivaizduok jį su visa "vidine" įranga - normaliai nesugebėsi visų kampų išvalyti ar berniukų pasiekti.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 03, 20:24)
Šitas ir visai nieko, bet durelės mažos ir tik dvejos.

Šitus turėjau du, dabar vieną laikinai atidaviau, o su kitu kankinuosi. Pirkau jį nes taip rekomendavo Valeri, bet labai greitai supratau kad sprendimas buvo netinkamas rolleyes.gif Per tas dureles neįmanoma narvo kasdien aptvarkyti. Su visokios įrangos padėjimu-kabinimu irgi nuolatinės problemos. Ištraukti net 300g žiurkes yra problematiška. Narvas pasidarė normalus naudojimui tik kai išsipjoviau normalias dideles duris priekyje smile.gif
Dar visų interzoo cinkuotų narvų problemą - jie pakankamai greit "pabaltuoja" verysad.gif

Man idealiausias narvas berniukams (jeigu imti dydį/kokybę ir aptarnavimo lengvumą ir kad į senatvę keisti nereikėtų ) yra itališkas Ferplast narvas Casita100 96x57x56cm http://www.pet24.lt/...nga-casita-100/ Vienintelis jo trūkumas - berniukus reikia "paauginti" nes tarpai 2,2 cm, bet net smulkiausi bachūrai iki 4-5 mėn reikiamą svorį jau pasiekia. Kiti šeimininkai laikinai apdengia tinklu kol vaikai priaugs reikiamą svorį.

Dar vienas man patinkantis variantas - sujungti du kinietiški Emdonos "šimtiniai" narvai. Juose pakankamai didelės durys, lengva narvą aptarnauti, ir nebelieka problemos kaip jį į vonią nunešti ir plauti (nes jis išsidalina į dvi normalaus svorio ir dydžio dalis). Kai žiurkės susensta galima vieną narvą nuimti. Dar vienas plusas - į komplektą įeina lentyna ir kopėčios. Tik kaina už du narvus gaunasi "negraži" verysad.gif
Sujungti atrodo štai taip (čia narvas identiškas, tik kad Rusijoje jų būna ir dažytų)
user posted image

Anksčiau Emdona pardavinėdavo dar vieną gerą narvą - didelį ir pakankamai patogų, su nedideliais tarpais, tik dabar jau jo nebeturi ir nebeturės, bet retkarčiais dar skelbimuose pasitaiko (čia kaip tik skelbimas yra, tik kaina nekokia - jie nauji 240,-lt kainavo http://www.skelbiu. lt/skelbimai/didelis-labai-gardas-sinsilos-15343077.html)

Jei berniukai pagrinde yra laisvi, o narvas tik "miegojimui" tai koks tikslas jį tokį didžiulį pirkti (ypač berniukams biggrin.gif )? Tik papildomas hemorojus su didelio narvo kasdieniniu tvarkymu ir kassavaitiniu plovimu (pagailėk laiko ir savęs biggrin.gif ). Nusipirk iš Emdonos vieną "šimtinuką" ir bus laimė ir tau, ir žiurkėms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 04 vasario 2013 - 00:36
QUOTE(Shirbake @ 2013 02 03, 20:26)
o kam tau tos durelės ? žiurkai gi patys išlipa, traukt nereikia, o patvarkymui ar maisto įdėjimui ir tokių užtenka.

Iš karto jaučiasi kad niekada nesi didelio narvo turėjusi su žiurkėmis jame rolleyes.gif
Didelės durelės (ir pageidautina bent kelios ir tinkamai išdėstytos) reikalingos kasdieniniam narvo tvarkymui - reikia juk kasdien lentynas pavalyti, popieriukus pakeisti, hamakus ir kitą "tekstilę" perkabinti. Pageidautina ir kad tualetus per dureles išimti ir pakeisti būtų galima, ar apsysintus namelius išplovimui paimti.
O ir žiurkės ne visada išeina būtent tada kai to reikia rolleyes.gif Pvz. žiurkė užspringo, sirguliuoja, ant dugno "voliojasi". Todėl pageidautina kad per dureles pratilptų abi rankos su žiurke jose.
Pro voverinio narvo dureles mano 800 g bachūrai išvis vos patys pralįstu net be mano rankų biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Rawwwrrr @ 2013 02 03, 22:00)
Laba 4u.gif
Gal galit parekomenduoti kokį veislyną ar šiaip kur galėčiau įsigyti sveiką žiurkiną?

Kaune yra zoošopas ir dar viena vieta kur nuolat būna žiurkiukų. Tik reikės "vabaliukus" išsinaikinti biggrin.gif Gal turit kokių pažįstamų į Kauną važinėjančių?
Na o perkant iš zoošopo ar daugintojų bet kokį gyvūną turite žinoti kad rizikuojate ir galite įsigyti ligotą. Nes nėra laikomasi jokių veisimo-žiurkiukų auginimo taisyklių. Tik su žiurkėmis kitokių pasirinkimų praktiškai nėra.
Jei labai "dega" - galite ieškoti tų, kas augina "maistui", tik aišku vėl gi galite įsigyti laukinuką kurį nelabai išeis prisijaukinti
Atsakyti
Nesiginčysiu, didelio žiurkinio narvo tikrai neturėjau blush2.gif o su visais kitais gyviais, kad ir kokio dydžio narvas, kažkaip durelės niekad bėdų nesukėlė smile.gif

šiandien apie 6h ryto Rytoj sugalvojo pas mane po kaldra panardyt.. nu galvojau mirsiu kaip kuteno biggrin.gif o paskui, kad jau visai mane pradžiugint, privarė lovos kojugaly doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū už tokį išsamų atsakymą thumbup.gif
Casita100 narvas sudomino, o ir grotos nepabaltuos thumbup.gif , nes Etuko narvas šinšilinis pajuodavusiais ir pabaltavusiais strypais buvo ir bandžiau visokiom priemonėm valyti , bet nieko nesigavo . Norisi narvo ilgam, nes man visad po kurio laiko narvas susitraukia ir tada pradedu save graužti, kad reikėjo imt erdvesnį. Su žiurkom kiek sunkiau dėl dažno pilno narvo plovimo, nes jau j.k kai narvą metro ilgio nešu tai pro duris iš ketvirto karto pataikau jau nekalbu apie tai kaip nešu į antrą aukštą suktais ir stačiais laiptais lotuliukas.gif tai gal apsiribosiu mažesniu . Dabar mažiai apgyvendinti visai mažam narve 50*28*40 tik kolkas gerai tai, kad jie dienos metu savo noru išsilaksto, o naktį miega. Baisu tokius mažus po kambarį paleisti nakčiai tai laukiu kol prasiplės į ilgį ir plotį .

Emdonos šimtiniai du sujungti narvai wub.gif . Tiek vietos būtų viskam.
Papildyta:
Gizmiukas
user posted image
Atsakyti
Koks fainuolis wub.gif o antras vardo dar neturi ?
Atsakyti