Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 13:46)
Casita100 narvas sudomino, o  ir grotos nepabaltuos  thumbup.gif  , nes Etuko narvas šinšilinis pajuodavusiais ir pabaltavusiais  strypais buvo  ir bandžiau visokiom priemonėm valyti , bet nieko nesigavo .

Visi cinkuoti narvai ilgainiui juoduoja-baltuoja, net itališki. Mano visi lenkiški narvai pajuodę. Emdonos narv aš turiu "80", naudoju jau 2 (o ga;l tris unsure.gif ) metus, jis irgi šiek tiek pabaltavo keliose vietose bet su lenkiškais nesulyginsi. Aišku gaila kad niekas nebeveža į Lietuvą tokių narvų, ypač dažytų.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 13:46)
Gizmiukas

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bet Casita100 dažytas tai gal kol dažai bus tol nepakeis spalvos g.gif ? Pas mane nedažytas buvo tai patirties neturiu blush2.gif

Shirbake, vyras Tinkiu Vinkiu vadina tą antrąjį. Jis amžinai su įdrėskimais . Užgyja ir vėl... visa laimė plikšiams greit gyja , o tai būtų apdraskytas nuo galvos iki uodegos nors šian vėl keturi nauji apraskymai...

Atsakyti
Atradau dar vieną nuotrauką
Miegutis
user posted image

Noriu dar žiurkių ir nesvarbu, kad patalynė su skylėm, o ryte mano pusryčiai būna išragauti dviejų tarakoniukų ... kam aš tiek laukiau tokių akimirkų. reikėjo po Etuko imt iškart žiurkius ... būtų vyras kitaip žiūrėjęs, o dabar sulaukiu tik prašymo luktelėt kito būsto, kad dar keletą žiurkių galėčiau turėti



Vakar pradariau asan kraiką. Nu toooks keistas bigsmile.gif . Man patiko tik įdomu kaip mažiai reaguos
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 14:35)
Bet Casita100 dažytas tai gal  kol dažai bus tol nepakeis spalvos  g.gif ? Pas mane nedažytas buvo tai patirties neturiu  blush2.gif

Ant Casitos turi dažai gerai laikytis: turiu Ferplasto 4 narvus, visus pirkau jau kelis metus naudotus ir pas mane jie jau antrus metus - dažai tik keliose vietose kiek nutrinti.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 14:58)
būtų vyras kitaip žiūrėjęs, o dabar  sulaukiu tik prašymo luktelėt kito būsto, kad dar keletą žiurkių galėčiau turėti

O kokia motyvacija laukti naujo būsto jei vis tiek pirksite didelį narvą, kuriame puikiai gali gyventi 4 vyrukai. Juk nuo būsto dydžio nepriklauso turimo laisvo laiko kiekis kurio reikia žiurkiniam pasivaikščiojimui ar narvo sutvarkymui. Tik išlaidos maistui padidėtų 2 kartus, bet ne tokios jau jos ir didelės smile.gif

QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 14:58)
Vakar pradariau asan kraiką. Nu toooks keistas  bigsmile.gif . Man patiko tik įdomu kaip mažiai reaguos

Man Asano kraikas nepatiko - blogai kvapą laikė. Aišku jei narve tik 2 žiurkės gal to ir nesijaus, ypač kol vaikai maži. Dar buvo problema kad nusipirkus poką ir žiurkei pasysinus atsirasdavo stiprus acto kvapas, ir taip ne pas mane vieną. Gal kokia brokuota partija buvo pasitaikiusi, nežinau, bet Asano atsisakiau.
Man labiausiai patinka kukurūzinis kraikas. Tik matyt būsiu visą Kaune išpirkusi - niekur neberandu verysad.gif Tiesa suaugusiems berniukams maišau jį su "gabaliukiniu" medžio drožlių, kitaip savaitės neištempčiau, o keisti dažniau labai neekonomiška nes į visus berniukinius narvus pilu visą dugną.
Atsakyti
hm, o aš skaičiau , kad žiurkių forume geri atsiliepimai tai ir nusipirkau doh.gif . Na nieko maišiuką sunaudosiu ir matysiu kaip ten jis, nes pas mane uoslė kaip šuns. Kasdien keičiu patalus žiurkoms ir kol maži tol tiesiu drabužius, nes šilta, minkšta... bet galvoju, kad greit jau reiks kraiku pasirūpinti, bet bijau , kad čiaudulių neatsirastų nuo granulių. tai kas geriausia būtų suaugusiems bernam? kaina nesvarbu svarbu kvapo nebūtų ir alergijų žiurkoms blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 18:04)
hm, o aš skaičiau , kad žiurkių forume geri atsiliepimai  tai ir nusipirkau  doh.gif

Tai jei tau tiks ir patiks tai ir naudok sau į sveikatą biggrin.gif Ypač kol vaikai dar maži, iki kokių 4-5 mėnesių kvapo būna žymiai mažiau.
Aš tada neturėjau žiurkių, gyvenančių tik po vieną ar dvi, ir narvas buvo su dugnu 70x40cm, taigi ir išvadas dariau išeinant iš to momento.
Ir dar labai nervavo tas acto kvapas - nusiperki pakelį ir tenka išmesti, nei kraiko, nei pinigų

Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 04, 12:58)
Atradau dar vieną nuotrauką

Noriu dar žiurkių ir nesvarbu, kad patalynė su skylėm, o ryte mano pusryčiai būna išragauti dviejų tarakoniukų ...


Kokia saldi foto wub.gif

Aš irgi noriu dar žiurkių verysad.gif siaubingai noriu. Dabar, kai turiu Rytoj, negaliu suvokti, kaip tiek laiko galėjau gyventi be žiurkės. Tiesiog protu nesuvokiama. nu bet nežinau, reikia kažkaip susilaikyti, sąlygos nėra tinkamos parsivežti dar vieną žiurkytę.. verysad.gif nenoriu parsivežti, o po to mesti skelbimą, jog dovanoju.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif kažkaip reikia išlaukti geresnių laikų.

Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 02 05, 01:36)
Aš irgi noriu dar žiurkių  verysad.gif  siaubingai noriu. Dabar, kai turiu Rytoj, negaliu suvokti, kaip tiek laiko galėjau gyventi be žiurkės. Tiesiog protu nesuvokiama. nu bet nežinau, reikia kažkaip susilaikyti, sąlygos nėra tinkamos parsivežti dar vieną žiurkytę..  verysad.gif  nenoriu parsivežti, o po to mesti skelbimą, jog dovanoju.. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  kažkaip reikia išlaukti geresnių laikų.

Na nepykit bet tas "išlaukti geresnių laikų" šypseną sukėlė. Toks vaizdas kad kalba apie kokį didelį šunį, o ne apie maaaažą žiurkytę rolleyes.gif Pagrindinės problemos pas žiurkes prasideda 1,5-2 metų, o juk niekas nežino kas įvyks per tuos du metus unsure.gif
Bet pas jus situacija kardinaliai kitokia nei pas MeiLLi. Vienišai suaugusiai žiurkei siūlyčiau imti tik du vaikus (kad būtų su kuo žaisti ir bendrauti pažindinimo stadijoje) ir iš karto mintyse turėčiau kad gali ir nesusigyventi (t.y. tikimybė du narvus turėt).
Ir 2-3 laisvai gyvenančios žiurkės tai aišku sudėtinga (sako Ornella apžvelgdama jauniausių merginų apgriaužtus baldus, pagalves, antklodes ir krūva kitų daiktų biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2013 02 04, 23:54)
Na nepykit bet tas "išlaukti geresnių laikų" šypseną sukėlė. Toks vaizdas kad kalba apie kokį didelį šunį, o ne apie maaaažą žiurkytę  rolleyes.gif Pagrindinės problemos pas žiurkes prasideda 1,5-2 metų, o juk niekas nežino kas įvyks per tuos du metus  unsure.gif 
Bet pas jus situacija kardinaliai kitokia nei pas MeiLLi. Vienišai suaugusiai žiurkei siūlyčiau imti tik du vaikus (kad būtų su kuo žaisti ir bendrauti pažindinimo stadijoje) ir iš karto mintyse turėčiau kad gali ir nesusigyventi (t.y. tikimybė du narvus turėt).
Ir 2-3 laisvai gyvenančios žiurkės tai aišku sudėtinga (sako Ornella apžvelgdama jauniausių merginų apgriaužtus baldus, pagalves, antklodes ir krūva kitų daiktų  biggrin.gif )


vat apie tą ir kalbu, kad narvų kol kas statytis neturiu galimybių ir nenoriu. bet didžiausia bėda turbūt yra finansuose, ir ateities neaiškume. Jeigu susirgs viena žiurkė, tai dar susimokėsiu, bet jei dvi, ar neduok Dieve trys, tada jau bankrotas absoliutus, nes tėvai pinigų žiurkei neduoda, o mano alga menka.. plius, po gerų pusantrų metų man gali tekti išvykti studijuoti į kitą miestą, kur negalėsiu pasiimti žiurkų, o namiškiai jų tikrai nenorės. Tad Rytoj iki to laiko manau nedagyvens, jai visgi jau metai, o vat jauni žiurkiukai dagyventų, tad nenoriu rizikuoti ir paskui ieškoti naujų namų pagyvenusioms žiurkėms. tiesiog kad ir kaip noriu, bet dabar tikrai netinkamas metas naujam jaunam augintiniui, todėl ir pasiėmiau Rytoj, nes ji jau metuose, ir visą gyvenimą pragyvenus viena, tad ir toliau jai gyventi vienai ne baisi bėda. vat, tikiuosi supratot, ką sumaliau biggrin.gif
Beje, tiek pat rimtai žiūriu tiek į didelį šunį, tiek į žiurką - gydymo kainos ne tiek jau daug ir skiriasi, o jos šiuo metu mane labiausiai ir gasdina..
Atsakyti
Jei ruošiatės studijuoti tai tada tikrai geriau žiurkių neimti.

QUOTE(Shirbake @ 2013 02 05, 02:24)
Beje, tiek pat rimtai žiūriu tiek į didelį šunį, tiek į žiurką - gydymo kainos ne tiek jau daug ir skiriasi, o jos šiuo metu mane labiausiai ir gasdina..

Gydymo kainos skiriasi ne tiek nuo šuns dydžio, kiek nuo ligos "sunkumo". Ir lankymosi pas veterinarus "dažnumo". Man paskutiniai du šunų sirgimai prieš 2-3 metus kainavo 1000 lt ir 2500 lt per mėnesį (nors prieš tai per 15 metų nesu isleidusi daugiau nei kelių šimtų litų). Net neįsivaizduoju kad tokią sumą sugebėčiau išleisti Lietuvoje vienos žiurkės gydymui biggrin.gif Taigi net operuojant suma gaunasi gerokai mažesnė biggrin.gif
Tiesiog gydymo išlaidos - tai taip sakant "force majore", to neįmanoma tiksliai numatyti, tiesiog turi būti atsidėjęs tam tikrą sumą joms.
Taip pat kaip ir narvo pirkimas - juk ne kas mėnesį tai darai, o jei iš karto normaliai "investuoji" tai vieno didelio patogaus narvo užtenka ne vienai žiurkių kartai.
O "išlaidos išlaikymui" - tai kasmėnesinės išlaidos, reikalingos gyvūnui išlaikyti. Ir jos jau ženkliai skiriasi kai kalba eina apie žiurkę ar didelį šunį. Todėl ir sakiau kad kelia šypseną. Bet gal tik aš taip viską įpratusi skaičiuoti biggrin.gif
Atsakyti
Tai kasmėnesinės išlaidos tikrai nesudaro jokių problemų, nei vienai, nei penkiom žiurkėm. Bet kaip sakiau mane stabdo studijos ir gydymo išlaidos, nes be žiurkių dar turiu dvi JK, katę, vėžlį ir sunkiai ir nepagydomai sergantį šunį, kurio vaistai kas mėnesį kainuoja po pora šimtų, ir visus gyvūnus reikia išlaikyti man vienai(nepamirškim kad man tik 17, negaliu dirbti pilnu etatu dėl mokslų). Todėl ir sakau, kad reikia 'geresnių laikų ' palaukti. smile.gif
Atsakyti
Aš kolkas žiurkom lb mažai išleidus, nes sauso pašaro jie nevalgo... Tenka daryti košes, sriubas. Narvui sakiau iki 400lt negaila, nes noriu jo ilgam , nes žinau, kad patinukus auginsiu ir auginsiu tai imsiu ne į aukštį, o į plotį. O gydymui pinigų neskaičiuoju, nes yra atidėta nenumatytiems atvejams. Žaisliukų dalį darysiu pati tai lieka tik kraikas ir hamakams drabužiai, bet turim pažystamą, kuri perka maišais drabužius tai sakė pilna būna išmetimui tik skirtų.

Grįžau iš klinikos tai Gizmis su Tinkiu jau laukė pasibėgiojimų prie durelių. Paleidus puola žaisti su mano ranka. Kanda, šokinėja, bėga slėptis ir vėl su pasišokinėjimais lekia man krimstelėt... Kadangi žiurkos ant sofos bėgioja tai nė pavalgyt negaliu, nes iškart kariasi drabužiais aukštyn, o tada nuo peties siekia burną apuostyt ir maistą atiminėt doh.gif ? Šiandien abu šunį erzino tai prisijuokiau kai šuo dantukais blusinėja žiurkiaus odą, o tada prasideda žiurkiški žaidimai . Galiausiai šuo pavargo ir susisuko, kad tie prie snukio nelystų tai prasidėjo žiurkių lipinėjimai ant šuns nugaros...žodžiu naglu bernai nebijantys didesnio už save žvėries.


Kai aš krausčiaus tai pasiėmiau tik žiurkių. Viskà pardaviau, atidaviau, nes kiti gyvūnai man nepasižymėjo protu ir prisirišimu prie šeimininko. Dabar ir krūva augintinių, bet iš jų tik keturi, kurie ir svetur keliautų su mumis

Gal kas žino kada į Vaidos kliniką sugrįš Dalia? O gal jau dirba g.gif ?
Atsakyti