Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės

QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 01 19, 20:58)
O ziurekit kai dabar taip salta lauke,man reiks is parduotuves atsivesti,ar nepasigaus kokio uzdegimo plauciu,nes skaiciau jog nepernesa salcio?????Ar ten parduotuvej kazkur siltai ideda?smile.gif

Parduotuvėje tikrai nesirūpins kaip ir kame tu veši žiurkę biggrin.gif
Viskas priklauso nuo to ar žiurkiną veši su mašina, ar valdišku transportu/pėsčiomis ir kiek užtruks pati kelionė nuo parduotuvės iki namų.
Geriausiai iš karto nusipirkti specialų plastmasinį transporterį, tinkamą ir suaugusiai žiurkei vežti. Ir pasiūti jam specialų "apvalkalą" iš flisinio dekio ar senos striukės/slidinėjimo kelnių ("prabangus variantas" - iš termomedžiagos).
user posted image

Arba galima transporterį per 10 min pačiam pasidaryti, tik reikia turėti tinkamą gabaliuką vielinio tinklo - nusiperki bet kokiam prekybos centre tinkamo dydžio plastmasinę dėžutę daiktams laikyti, išpjauni skylę per beveik visą konteinerio dangtį (kad liktų platus rėmelis), tą skylę apdengi vieliniu tinklu ir jį užtvirtini su viela. Jei tinklo nėra - tiesiog dangtyje su įkaitintu viniu padaryti daug skylučių.
user posted image user posted image
user posted image

Arba nusipirkti vienkartinį apvalų plastmasinį indą (didelį, kuriame prekybcentriuose būna sriubos ar salotos)
Blogiausiu atveju imti storą kartoninę dėžę, bet baisu kad gali ją pragraužti verysad.gif (pas mane taip buvo ant Lietuvos-Baltarusijos sienos kai kontrabanda vežiausi merginas iš Minsko ir prieš muitinę iš bokso buvo perkeltos į mažą plastmasinę dėžutę rankinukyje - pragraužė ją per 5 minutes, toliau buvo linksma biggrin.gif )
Nesvarbu su dėžę ar konteineriu veši, reikia jį įsukti į šiltą dekį ir dėti į storesnę tašę. Į vidų įpilti pjuvenų, įmesti kokią baronką (kad turėtų žiurkinas kuo užsiimti), įdėti tualetinio popieriaus ir kokį šiltos medžiagos gabaliuką. Jei tenka važiuoti labai ilgai ir be mašinos tai aš dar imu plastmasinę bonką su šiltu vandeniu ir dedu į tašę kurioje stovi transporteris, bet jei veši su kartonine dėžute tai toks variantas netinka
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 17, 20:51)
O tikrai peliukas? Žiurkiukai irgi gali būti parduodami labai maži - zoparduotuvėse dažnai skaito, kad jei žiurkiukas atsimerkęs ir pats jau bando valgyti grūdus tai jau yra pilnai savarankiškas, toks 3 savaičių žiurkiukas gali sverti viso labo 30-40 gramų.



Esu tikra kad peliukas, nes jis mažutis o uodegytė net 11 cm ilgio. Kai 5 savaičių žiurkiukus parsivežėm jų uodegytė buvo tik 8 cm
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 01 20, 08:55)
Esu tikra kad peliukas, nes jis mažutis o uodegytė net 11 cm ilgio. Kai 5 savaičių žiurkiukus parsivežėm jų uodegytė buvo tik 8 cm

bent iš foto, kurią įkėlėte peliukų temoj, tai man tikrų tikriausias žiurkius, visai nepanašus į peliukus išvaizda ar sudėjimu, nebent tik dydžiu - matyt buvo užskurdęs.
Čia nuoroda į temą: http://www.supermama...?...6580&st=408 jei dar kuri norėsite palyginti su pelytėmis.
o tuo labiau jei senbuvis žaidžia su juo, visai kitaip manau elgtųsi, jei tai būtų tikras peliukas, gal Ornella galėtų pakomentuoti, kaip žiurkės elgiasi su pelėmis? 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz info, smile.gif merginos
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 01 20, 13:05)
Aciu uz info, smile.gif merginos

Lauksim žinių apie berniuką ir nuotraukų ax.gif
Atsakyti
ziurkei is peliuko butu labai gardus pietus biggrin.gif
Man tikrai ten ziurkutis atrodo... Jie tikrai skirtingu dydziu buna labai...
o ir snukelio israiska visai nepeliska... ir uodega paciska biggrin.gif

beje jei neina atskirt pagal isvaizda tai patinukai peliukai yra siauubingi smirdukai... jei tik systeles kurnors ar ant drabuzio tai ta kvapa dar ilgai uzuosit biggrin.gif ko su ziurkinais nera taip ryskiai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 01 20, 08:55)
Esu tikra kad peliukas, nes jis mažutis o uodegytė net 11 cm ilgio. Kai 5 savaičių žiurkiukus parsivežėm jų uodegytė buvo tik 8 cm


Galit drąsiai grįžti iš peliukų temos atgal pas mus ir įkelti Čipo nuotrauką čia lotuliukas.gif
Jūsų Čipas tikras "klasikinis" žiurkinas, net nekyla jokių abejonių smile.gif Kikoj neapgavo, gerai kad nespėjote nuvažiuoti bartis biggrin.gif O kad svoris mažas ir uodega jums atrodo ne tokia kaip reikia tai ką jau padarysi rolleyes.gif Beje, uodegos pas suaugusias žiurkes būna skirtingo ilgio, Rusijoje žiurkių parodų metų net vyksta atskiras uodegos ilgio konkursas kur renkama ilgiausia uodega.

Paskaičiau peliukų temoj kad Čipas žaidžia su kitu žiurkinu. Čia dar vienas įrodymas kad Čipas yra žiurkinas, jei būtų peliukas seniai jau būtų negyvas - žiurkėms pelė yra "maistas".
Ir labai įdomu pasidarė kurioj Kauno vet. klinikoj veterinarė nesugebėjo žiurkės nuo pelės atskirti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 20 sausio 2014 - 13:12
QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 20, 13:03)
.
Ir labai įdomu pasidarė kurioj Kauno vet. klinikoj veterinarė nesugebėjo žiurkės nuo pelės atskirti  blink.gif


Veterinarė sakė kad labiau panašus į žiurkiuką nei peliuką. smile.gif
O kad jau sako kad čia žiūrkius tai labai gerai, nes dukrytė laukia kad Čipas greičiau užaugtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 01 20, 07:55)
Esu tikra kad peliukas, nes jis mažutis o uodegytė net 11 cm ilgio. Kai 5 savaičių žiurkiukus parsivežėm jų uodegytė buvo tik 8 cm


pas jus yra tikrai ziurkiukas ;-) tik kuo gero 3-4 savaiciu amziaus, tikriausiai parduotuvej jo per anksti atskire nuo mamytes. duokite jam varskes su gretine, ar kokiu nors kosiciu
Atsakyti
Ačiū visoms už mano uodegiuko kilmės išaiškinimą biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 19, 22:25)
Blogiausiu atveju imti storą kartoninę dėžę, bet baisu kad gali ją pragraužti  verysad.gif (pas mane taip buvo ant Lietuvos-Baltarusijos sienos kai kontrabanda vežiausi merginas iš Minsko ir prieš muitinę iš bokso buvo perkeltos į mažą plastmasinę dėžutę rankinukyje - pragraužė ją per 5 minutes, toliau buvo linksma  biggrin.gif )


labai norėčiau plačiau ax.gif bais įdomu ką dar iškrėtė.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 01 20, 19:32)
Laba,
labai norėčiau plačiau  ax.gif  bais įdomu ką dar iškrėtė.

O toliau aš pražilau biggrin.gif Nes stovėjau muitinės salėje laukdama kol ateis muitininkai ir patikrins visus žmones ir jų daiktus (o žmonių buvo nemaža). Kuprinėj be žiurkinės dėžutės buvo ir kiti mano asmeniniai daiktai, buvo baisu merginų nesužeisti ir nesutrinti, bet ir elgtis turėjau "kaip normali" kad nepritraukčiau dėmesio. Galų gale išgirdau kad Isa graužia kuprinę, teko apsirengti šiltą flisinį bliuzoną ir kišti abi merginas po juo. O lauke tai vasara, apie + 28-30 lotuliukas.gif o bliuzonas tai XXL dydžio, t.y. maždau 3-4 išmierom didesnis nei man reikia, su per plačiomis rankovėmis ir laisva apačia lotuliukas.gif Isa buvo didžiulė, apie 180 g, abi merginos naminės ir nieko nebijančios, tyliai sėdėti nemokančios, nuolat bandė išslysti iš plačių bliuzono rankovių ar iškristi per apačią, lakstyti ir aiškintis santykius (nes gyveno skirtinguose narvuose). Paskui Isai visa tai atsibodo ir kai bandydavau ją ramiai palaikyti tai švelniai kąsdavo. O aš tai turiu vaidinti kad man viskas gerai, nes patalpoj be krūvos bendrakeleivių dar ir trys muitininkai doh.gif O pas mane visur "gumbai" šokinėja lotuliukas.gif Ir visi į mane keistai žiūri - žmonės nuo karščio "mirinėja", o aš su šiltu aklinai užsegtu bliuzonu ir bėgančiu prakaitu lotuliukas.gif Truko visa tai apie pusvalandį, ačiū vairuotojams kad kai muitininkai patikrino jų autobusą jie mane įleido ir savo "krovinį" saugiai išleidau į transporterį, paskui grįžau į salę ir praėjau muitinę. Keikiau save juodai kad nusprendžiau autobusu važiuoti, o ne traukiniu. Būčiau žinojus kad taip smarkiai tikrina, būčiau nerizikavusi, nes tik "per plauką" pasisekė kad niekam neužkliuvau.
Ir visa ta kelionė buvo "kreiva" biggrin.gif viena iš mano žiurkyčių kol gėrėm su kitos merginos veisėja kavą pabėgo, o pamatėm mes tai tik tada kai jau reikėjo žiurkes į transporterį dėti ir į stotį važiuoti, praėjo nemažai laiko kol mes ją suradom ir sugebėjom ištraukti (buvo užlindusi virtuvėje už spintelės, kurios neįmanoma nustumti), gerai kad į Minską atvažiavau su lietuvišku autobusu ir vairuotojai žinojo kad atgal irgi važiuosiu su jais, tai keliom minutėm vėlavo išvykti ir "pagavom" autobusą beišvažiuojantį.

Atsakyti