Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(femme @ 2013 02 04, 09:54)
Namas 150 kv. m., 100 apačioje, 50 viršuje. Apačioje grindinis šildymas + radiatoriai (apie 20 pastovi temperatūra), viršuje tik radiatoriai, būna vėsiau miegamuosiuose (apie 18).
Malkų apie 12 kubų pasiruošėm iš rąstų...

Smagu, bent akies krašteliu žvilgtelti į kitų namučius lotuliukas.gif Stiklinė 10 m. siena ir 8 m. aukščio erdvė- labai drąsus sprendimas thumbup.gif O kas ir kiek išleidžia šildymui, palikim tai nuošaly. Svarbiausia akims šventė wub.gif, o protas pas kiekvieną savaip tegu dirba.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 04, 00:07)
As galvoju, kas nors "uzsipavydes" femme namu ar ne  lotuliukas.gif  Nes nepigu juk  biggrin.gif


man taip atrodo, kad del tokiu pasikandziojimu dalis nariu taip ir nebeparodo savo vaizdu ar neisitraukia i tema unsure.gif viena yra naudingai pakritikuot tuo metu, o kita paskui pritempinet is praeities ir laidyt samojus...man asmeniskai kiekvienas pasidalijimas, pasirodymas sukelia dziaugsma ir nauda, o jei pradet isrinkinet kas cia to verti kas ne , kas tobula ale klasika kas ne, tai greit ta temele apmirsta... verysad.gif statistiskai daug nariu apacioj skaito, manau daugelis prisijungtu, tik bukim liberalesnes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 04 vasario 2013 - 10:38
Labai grazus Femme namai ir jo gyventojai wub.gif Ta didziule erdve ir vaizdas uz lango - labai ispudingi.
Aciu visoms, kurios dalinasi savo namu nuotraukoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 04 vasario 2013 - 10:54
Femme namai tikrai ispudingi drinks_cheers.gif Ir ne tik del stiklines sienos bei erdves. Man viskas tarpusavyje tiesiog labai skoningai suderinta. Kiek maciau lietuvisku interjeru, tai sis tikrai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
femme, o patys isirenginejot ar profesionalas pridejo ranką?? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, siaip esu daugiau pasyvi skaitytoja, karts nuo karto ikisanti ir savo trigrasi tam tikra tema. Taciau si karta nutariau pasisakyti,tikrai daug kas skaito tema ir gal noretu pasireiksti ar pasidalinti savo foto, bet, o, taciau... Cia yra labai daug zinoviu, kurios tik ir laukia kazko pasisakant, o paskui jau "suvaro" visiskai Tave. Taip matyt zmones geriau pasijaucia ar kaip? Manau reiktu daugiau tolerancijos ir ne tokiu piktu diskusiju. Pritariu, kad Femme namuciai labai grazus, superiniai, bent jau is tiek kiek maciau. Na, bet ir vel tik zmogus ikele kelias foto, jau ir pasipyle pamastymai apie jo pinigine ir t.t., o pasirodo namukas yra visai nedidelis, tik 150 kvadratu, zmogus kurena malkomis ir pan. Na va ir turejo Femme cia pradeti dar aiskintis visiems, kad ji taip pat nevaiksto po tuos namus auksinemis kurpaitemis apsiavusi, kad ir malkas krauna ir kiek sildymas kainuoja. Nu apsurdas man visiskas, beje as gyvenu 280 kvadraturos name ir tikrai nesijauciu jokia nezemiska butybe 4u.gif Tai tiek pastebejimu 4u.gif Jie siaip draugiski labai ir neturejo nieko niekam asmenisko, bet pritariu, jog tema butu aktyvesne foto ir t.t. jei nebutu va tokiu komentaru 4u.gif
Atsakyti

Femme namai verti nebe susizavejimo, bet jau pagarbos. Normalaus dydzio namas, o ispudis - kaip prabangaus dangoraizio. Stai ka gali geras skonis 4u.gif .

Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 02 04, 13:11)
Femme namai verti nebe susizavejimo, bet jau pagarbos. Normalaus dydzio namas, o ispudis - kaip prabangaus dangoraizio. Stai ka gali geras skonis  4u.gif .


ir fotografas blush2.gif
Atsakyti
Femme, musu namas irgi panasaus dydzio turetu but, 100 kvadratu pirmam aukste, 40 antram. Bet pas jus bent jau is keliu foto tiek erdves daug atrodo, kaip ir sugebejot taip erdve isspaust g.gif As cia bandau planuoti, tai man visur tik mazos kisenes gaunasi. Ar miegamuju kazkiek daret pirmam aukste?
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2013 02 04, 11:14)

Del kondicionieriu visiskai nesutinku, kad tai blogis, tai yra geris, jei teisingai jais naudosiesi.  biggrin.gif Mes turim ir tikrai labai patenkinti. Beje, statem ne tam, kad saldytis, o pagrindinai pasisildymui. Kai lauko temperatura nera zema, kondicionierius labai efektyviai naudoja energija.

kadangi klausei, kaip ginamės nuo saulės, tai pirmiausia ir išreiškiau savo nuomonę apie kondicionierių oro vėsinimui blush2.gif mano galva jei jau namas pastatytas taip, kad dėl tų kelių tikrai karštų savaičių per metus reikia įsirenginėti kondicionierius, tai kažkas matyt neapgalvota 4u.gif
o pasišildymui, kai yra poreikis, mums tarnauja židinys 4u.gif

QUOTE(akvilyte @ 2013 02 04, 12:53)
femme, o patys isirenginejot ar profesionalas pridejo ranką?? ax.gif

pridėjo pagrindiniuose dalykuose: vienas padėjo elektros instaliacijoj, apšvietime, išplanavime, virtuvės, židinio projektą darė, laiptus projektavo kitas architektas... o renkantis daiktus, baldus kartais pasiklausiu profesionalo nuomonės, bet dažniausiai nusprendžiu pati ir labai dažnai kitaip, nei patarė dizaineris blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 04, 13:53)
femme, o patys isirenginejot ar profesionalas pridejo ranką?? ax.gif

na gal vel mane laikysite kokia pagyrune ar dar kokia..bet negaliu nepasakyti, kad tiek Femme, tiek mano namus kure tas pats zmogus wub.gif kuriuo as be galo zaviuosi, ir dekoju Femme uz rekomendacijas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 04, 12:17)
. o renkantis daiktus, baldus kartais pasiklausiu profesionalo nuomonės, bet dažniausiai nusprendžiu pati ir labai dažnai kitaip, nei patarė dizaineris blush2.gif

4u.gif

parodykit virtuve ax.gif ir matau berniukiu pora turit.. kaip ju kambariai atrodo??? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 04 vasario 2013 - 12:20