Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 6

QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 06, 23:44)
nu tikrai ne gerala is zalio pakelio,kuriu pilnos maximos lentynos,uz kuriu reklama dar mes mokame (ne as,nes as to geralo neperku)........cia yra kavos aparatu tema bigsmile.gif

Suprantu kad kavos aparatų, suprantu. Tik nesuprantu, kur čia radote "žalius pakelius" blink.gif :
QUOTE
Buvau šiandien parduotuvėj...prigėriau kavos iš aparatų...ir likau giliuose apmastymuose...ar man jo išvis reik. Kava skani...nieko nesakau......bet...... O gal tik įprotis gerti tuos tirščius...

Jei grįžti prie aparatų, tai jie vis dar bando pasiekti rankomis gaminamos espresso kokybę. Taigi, daugiau ar mažiau, visos yra gėralas iš vienokio ar kitokio pakelio. Nebent pats tą kavą auginate ir skrudinate lotuliukas.gif
Atsakyti
Negaliu nepasireikšti dėl to gėralo ir kavos žodžių žaidimo.

Kaip minėjo, tai taip, kažkodėl vis dar galima nusipirkti mechaninius espreso aparatus ir kainuoja net ne tūkstantį, išvada automatinių ir mechaninių aparatų kokybė skiriasi. Čia kaip skaitmeniniai fotoaparatai ir juostiniai, jų kokybei skatimeną labai sunkiai prilygsta.

O šiaip yra klaidinga kava vadinti tik tą skysti, kuris išteka per 15bar spaudimą, nes yra dar daug kitų kavos ruošimo būdų be spaudiminio. Tirščiai puodelyje jau prasta kava? Nesakyčiau, nes yra ir kultūrinis dalykas, nes pvz. Trukijoje, Graikijoje ir kitose šalyse kavą verda ibrike ir supila į puodelį su tirščiais. Beje, pats per save kavos plikymas nėra blogas ir baisus dalykais kavos kokybei ir skoniui, nes kavos degustacijų metų, kai vertinima kavos kokybė, skoniai, poskoniai ir kita, kava būtent ir yra plikoma, tik atitinkamo karštumo vandeniu, neverdančiu.

Kad kava geresnė iš šviežiai sumaltų pupelių tas tiesa, bet ir toj pačios maximoj galima nusipirkti normalių pupelių, kava ne bus super aukšto lygio, o tiesiog gera. Kartais paskaitai ir atrodo renkasi kavos žinovai, bet nemanau, kad daug kas perka labai išsirtines kavas, ypač kokias iš cup of excelents rūšių, kad taip kalbėt. Aš visokias esu pirkusi ir perku, tiek iš paprastų prekybos centrų, tiek specializuotų, priklauso ko noriu ir ką galiu leist, nors buvo ir brangesnių kavų kur didelio įspūd-io nepadarė.

Taip čia tema apie kavos aparatus, bet tie pasikėlę teiginiai, kad kava tikra tik iš espreso aparatų tai nusibost pradeda, čia kaip kava tai tik arabika, tik ne robusta.

Vat prirašiau, bet tikrai nepiktai čia smile.gif
Atsakyti
gal kas turit aparata Saeco RI9353/11 Nina? kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Vat prirašiau, bet tikrai nepiktai čia  smile.gif





del skonio beprasmiska gincytis,nes vienam patiks "kava" is zalio pakelio,kuri uzima beveik visas lentynas maximose,kitam patiks tik tos kavos pupeles,kurios bus pries tai sumaitintos iguanai,apdirbtos ten skrandzio sultyse ir iskakotos thumbup.gif ............kiekvienas turime savo nuomone apie "tikra" kava thumbup.gif ......as irgi nepiktai bigsmile.gif
Atsakyti

O ar yra toks kavos aparatas, kuris gamintu Moca kava g.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2013 02 07, 19:01)
O ar yra toks kavos aparatas, kuris gamintu Moca kava  g.gif




o kas cia per daiktas>?.........nebent turit minty kava kur su pienu ,sokoladu,kakava,visokiais ten sirupais,cinamonais.....tada tokiu sustru aparatu tai nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 07, 18:56)
Vat prirašiau, bet tikrai nepiktai čia  smile.gif

del skonio beprasmiska gincytis,nes vienam patiks "kava" is zalio pakelio,kuri uzima beveik visas lentynas maximose,kitam patiks tik tos kavos pupeles,kurios bus pries tai sumaitintos iguanai,apdirbtos ten skrandzio sultyse ir iskakotos thumbup.gif ............kiekvienas turime savo nuomone apie "tikra" kava thumbup.gif ......as irgi nepiktai bigsmile.gif


O taip, dėl skonio ginčytis neverta smile.gif. Aš už tai, kad visko paandyti ir nuspręsti kas tau skaniausia ir geriausia smile.gif. Man dar nepavyko, namie kavą 3 būdais darausi, kada kaip užeina, vieno vienintelio neturiu dar smile.gif)
Čia šiaip iš smalsumo, kokia kava žaliuose pakeliuose? Tiesiog seniai bebuvus kavos skyriuj parduotuvėj, tai įdomu pasidarė biggrin.gif

QUOTE(cashmira @ 2013 02 07, 19:01)
O ar yra toks kavos aparatas, kuris gamintu Moca kava  g.gif



Gal kalbate apie moca pot? kuris dar vadinamas espresso pot.
Toks va user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bachure: 07 vasario 2013 - 18:18
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 07, 19:06)
o kas cia per daiktas>?.........nebent turit minty kava kur su pienu ,sokoladu,kakava,visokiais ten sirupais,cinamonais.....tada tokiu sustru aparatu tai nera g.gif


Mes ja dazniausiai perkame EMSI arba Statoil degalinese 4u.gif Ji is aparato mirksiukas.gif tai galvoju,kad gal ir buitiniai aparatai ja daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bachure @ 2013 02 07, 19:17)
O taip, dėl skonio ginčytis neverta smile.gif. Aš už tai, kad visko paandyti ir nuspręsti kas tau skaniausia ir geriausia smile.gif. Man dar nepavyko, namie kavą 3 būdais darausi, kada kaip užeina, vieno vienintelio neturiu dar smile.gif)
Čia šiaip iš smalsumo, kokia kava žaliuose pakeliuose? Tiesiog seniai bebuvus kavos skyriuj parduotuvėj, tai įdomu pasidarė biggrin.gif



nu tai tie zali pakeliai per 3 lentynas-"legendine ir kultine" Jakobs thumbup.gif ....neapsivercia liezuvis ja vadint kava,bet,kadangi cia aparatu tema tai galiu sau leisti bigsmile.gif .........as niekad nebuvau vadinamosios kavos is maximos lentynu gerejas,man buvo rugstu,kartu ir kitaip visaip,iskaitant tuos tirscius,jau nekalbant,kad neaisku kas ten sumalta schmoll.gif .....kai isigijau automatini aparata tai dlia vsakovo pazarnovo pabandziau malta Paulig is maximos su siuo aparatu,tai iskart isspjoviau,nes buvo neiprastai rugstu,bet cia skonio reikalas....siuo metu naudoju musseti evoliuzione,eileje vergnano biologica........tad po visu situ reikalu susiformavo tokia nuomone ir "skonis" drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image




user posted image

gal kas gali pakomentuoti siuos aparatus , kuris geriau, ir ar tas indas pienui yra patogu
labai labai aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viskasgerai*: 13 vasario 2013 - 13:06
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 07, 20:29)
nu tai tie zali pakeliai per 3 lentynas-"legendine ir kultine" Jakobs thumbup.gif ....neapsivercia liezuvis ja vadint kava,bet,kadangi cia aparatu tema tai galiu sau leisti  bigsmile.gif .........as niekad nebuvau vadinamosios kavos is maximos lentynu gerejas,man buvo rugstu,kartu ir kitaip visaip,iskaitant tuos tirscius,jau nekalbant,kad neaisku kas ten sumalta schmoll.gif .....kai isigijau automatini aparata tai dlia vsakovo pazarnovo pabandziau malta Paulig is maximos su siuo aparatu,tai iskart isspjoviau,nes buvo neiprastai rugstu,bet cia skonio reikalas....siuo metu naudoju musseti evoliuzione,eileje vergnano biologica........tad po visu situ reikalu susiformavo tokia nuomone ir "skonis" drinks_cheers.gif



Aaa Jakobs, kažkaip pamiršusi šitą pavadiniimą biggrin.gif, Paulig dar žinau kažkodėl o vat jakobs ir nebe biggrin.gif. Apie maltas nekalbu, nes jų skonis prastas, net tų pačių pupelių susimalus šviežiai skonis iškart pagerėja, čia šiaip esu bandžius ir ne parduotuvines tik, bet ir namie, kai netyčia per daug kavos pasimaliau ir šiek tiek užtrūko laiko sugert tam kiekiui:)
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 13, 13:05)

gal kas gali pakomentuoti siuos aparatus , kuris geriau, ir ar tas indas pienui yra patogu
labai labai aciu

...vienu puslapiu atgal...paskaityk....pačio kavosdraugo žodžius perkėliau.....
Atsakyti