Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 6

QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 13, 14:05)

gal kas gali pakomentuoti siuos aparatus , kuris geriau, ir ar tas indas pienui yra patogu
labai labai aciu

abu aparatai-baisuma neispasakyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 14, 00:52)
abu aparatai-baisuma neispasakyta doh.gif

g.gif g.gif kodel, koki rekomenduotumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 14, 09:04)
g.gif  g.gif  kodel, koki rekomenduotumet  g.gif



kaip as suprantu jus nelabai gaudotes aparatuose,nes auksciau parodyti du zymiai skiriasi,vienas be automatinio,kitas su automatiniu kapucinatoriumi.....tas su automatiniu (su pieno grafinu) yra nepatogus naudojimui,auksciau yra labai kvalifikuotas kavosdraugas.lt atsakymas del kapucinatoriaus naudojimo ir plovimo patogumo ,paskaitykit...........suformuluokit kokiu funkciju norit is automatinio aparato,kam bus naudojimas,ka akcentuojate ir gal but kokios kokybes norite (kaina) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2013 02 13, 23:07)
...vienu puslapiu atgal...paskaityk....pačio kavosdraugo žodžius perkėliau.....

4u.gif aciu labai
sakykit o jus jau nusipirkot? jei taip koki blush2.gif , ta nuoroda,kur imetet neberodo aparato, gal galit dar karteli blush2.gif

QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 14, 09:48)
kaip as suprantu jus nelabai gaudotes aparatuose,nes auksciau parodyti du zymiai skiriasi,vienas be automatinio,kitas su automatiniu kapucinatoriumi.....tas su automatiniu (su pieno grafinu) yra nepatogus naudojimui,auksciau yra labai kvalifikuotas kavosdraugas.lt atsakymas del kapucinatoriaus naudojimo ir plovimo patogumo ,paskaitykit...........suformuluokit kokiu funkciju norit is automatinio aparato,kam bus naudojimas,ka akcentuojate ir gal but kokios kokybes norite (kaina) thumbup.gif

na as matau kad jie skirtingi, dabar supratau, kad kapucinatoriaus geriau nereikia cool.gif
nors kaip tik si siule pirkt doh.gif as suabejojau

o as noriu aparato, su kuriuo pakankamai patogu butu latte ddaryt ., ir kad skani juoda kava butu rolleyes.gif o kaina apie 2000, na 2500
del gaudymosi tikrai nelabai gaudaus ir jau daug temos perskaiciau, bet aiskumo kaip ir nera
aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viskasgerai*: 14 vasario 2013 - 15:12
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 14, 15:03)
4u.gif aciu labai
sakykit o jus jau nusipirkot? jei taip koki  blush2.gif , ta nuoroda,kur imetet neberodo aparato, gal galit dar karteli  blush2.gif
na as matau kad jie skirtingi, dabar supratau, kad kapucinatoriaus geriau nereikia  cool.gif
nors kaip tik si siule pirkt  doh.gif  as suabejojau

o as noriu aparato, su kuriuo pakankamai patogu butu latte ddaryt ., ir kad skani juoda kava butu  rolleyes.gif  o kaina apie 2000, na 2500
del gaudymosi tikrai nelabai gaudaus ir jau daug temos perskaiciau, bet aiskumo kaip ir nera
aciu  drinks_cheers.gif

MANO TOKS. Labai patogu kad ner pieno konteinerio. Šlangute imetam i pieno pokeli....ir atgal i šaldytuvą. Dar patogu kad nereik stūmdyt puodelio nuo pieno vamzdelio iki kavos vamzdelių. Žodžiu viskas vyksta vieno mygtuko paspaudimu.
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2013 02 15, 18:37)
MANO TOKS. Labai patogu kad ner pieno konteinerio. Šlangute imetam i pieno pokeli....ir atgal i šaldytuvą. Dar patogu kad nereik stūmdyt puodelio nuo pieno vamzdelio iki kavos vamzdelių. Žodžiu viskas vyksta vieno mygtuko paspaudimu.


ačiū labai
sakykit, o jūs patenkinta aparatu, ar jau turit jam priekaištų - pagal kainą man idealiai tiktų thumbup.gif ? kiek supratau daug domėjotės ir net gėrėt kava parduotuvėj - gaila neturiu tokios galimybės,
ar lengvai plaunasi po naudojimo pieno? ir ka reiškia vienkartinis filtro naudojimas g.gif
ačiu labai
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 15, 19:15)
ačiū labai
sakykit, o jūs patenkinta aparatu, ar jau turit jam priekaištų - pagal kainą man idealiai tiktų  thumbup.gif ? kiek supratau daug domėjotės ir net gėrėt kava parduotuvėj - gaila neturiu tokios galimybės,
ar lengvai plaunasi po naudojimo pieno? ir ka reiškia vienkartinis filtro naudojimas  g.gif
ačiu labai
mastau.gif

....man jis labai patinka. Lengvai valdomas, lengvai prižiūrimas....net maži vaikai puikiai naudojas. Tikrai nesigailiu kad pirkau šį....juolab kaina jo tikrai gera. Bigbox.lt aš sumokėjau 1999 lt.
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 14, 16:03)
4u.gif aciu labai
sakykit o jus jau nusipirkot? jei taip koki  blush2.gif , ta nuoroda,kur imetet neberodo aparato, gal galit dar karteli  blush2.gif
na as matau kad jie skirtingi, dabar supratau, kad kapucinatoriaus geriau nereikia  cool.gif
nors kaip tik si siule pirkt  doh.gif  as suabejojau

o as noriu aparato, su kuriuo pakankamai patogu butu latte ddaryt ., ir kad skani juoda kava butu  rolleyes.gif  o kaina apie 2000, na 2500
del gaudymosi tikrai nelabai gaudaus ir jau daug temos perskaiciau, bet aiskumo kaip ir nera
aciu  drinks_cheers.gif




nuostabus komentaras-kapucinatorius nereikalingas,bet latte reikalinga-super doh.gif ........tai gal jums aparatas nereikalingas-pasirasykit ant popieriuko,kad geriat kava ir perskaitykit,ir gal pakaks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 16, 00:33)
nuostabus komentaras-kapucinatorius nereikalingas,bet latte reikalinga-super doh.gif ........tai gal jums aparatas nereikalingas-pasirasykit ant popieriuko,kad geriat kava ir perskaitykit,ir gal pakaks drinks_cheers.gif

nu pieno konteineris norejau parasyti bigsmile.gif , nu sorry, suklydau ,
bet kodel taip piktai reaguoti?


ačiū AGFA labai aciuks.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 16, 10:42)
nu pieno konteineris norejau parasyti  bigsmile.gif , nu sorry, suklydau ,
bet kodel taip piktai reaguoti? 

as visalaika taip tongue.gif

QUOTE(AGFA @ 2013 02 15, 18:37)
MANO TOKS. Labai patogu kad ner pieno konteinerio. Šlangute imetam i pieno pokeli....ir atgal i šaldytuvą. Dar patogu kad nereik stūmdyt puodelio nuo pieno vamzdelio iki kavos vamzdelių. Žodžiu viskas vyksta vieno mygtuko paspaudimu.




mes nesenai kalbejom apie sita aparata,tai,kaip suprantu jus nesenai ji isigijot....man idomu kaip isplaunamas tas kapucinatorius,nes jis ten kazkur viduje.....nes pvz mano tai issidalina i keturias dalis,issiima ir gali plauti inadaploveje ar siaip..viskas gana patogu ir niekas neturetu uzsikimsti....vis tik pienas subtilus dalykas plovimo atzvilgiu,uzsikemsa,blogai gamina puta ir tt...kaip ten pas jus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 02 16, 09:42)
nu pieno konteineris norejau parasyti  bigsmile.gif , nu sorry, suklydau ,
bet kodel taip piktai reaguoti? 
ačiū AGFA labai  aciuks.gif  wub.gif

...įvaizdis dar ne viskas... mirksiukas.gif
....bet jis geras, kategoriškas patarėjas...jis mane užvedė ant kelio..... thumbup.gif


....prašom...nėr už ką.. mirksiukas.gif

QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 16, 18:36)
mes nesenai kalbejom apie sita aparata,tai,kaip suprantu jus nesenai ji isigijot....man idomu kaip isplaunamas tas kapucinatorius,nes jis ten kazkur viduje.....nes pvz mano tai issidalina i keturias dalis,issiima ir gali plauti inadaploveje ar siaip..viskas gana patogu ir niekas neturetu uzsikimsti....vis tik pienas subtilus dalykas plovimo atzvilgiu,uzsikemsa,blogai gamina puta ir tt...kaip ten pas jus? bigsmile.gif

...yra automatinis kapučinatoriaus išsiplovimas, yra viso aparato išsiplovimas ir dar išsiardo kapučinatoriaus dalys....jos čia pat priekyje. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2013 02 16, 22:34)
...įvaizdis dar ne viskas... mirksiukas.gif
....bet jis geras, kategoriškas patarėjas...jis mane užvedė ant kelio..... thumbup.gif
....prašom...nėr už ką.. mirksiukas.gif
...yra automatinis kapučinatoriaus išsiplovimas, yra viso aparato išsiplovimas ir dar išsiardo kapučinatoriaus dalys....jos čia pat priekyje. thumbup.gif




saunu....as dar stumdau ta pieno puodeli prie kavos isejimo,bet nestresuoju..nors mintyse jau galvoju apie patogesni varianta....tiesa,viskas atsiremia i pinigus........tuo paciu norejau paprasyt,kad cia kas is musu pasidalintu nuomonemis apie kavos pupeles,gal yra kazkokiu labai skaniu ir panasiai...gal ne viska zinom,nes kai reikia 1kg sunaudot tai ilgai trunka,o kavos rusiu tai bent 100 suskaiciuoju lietuvos parduotuvese....siuo metu naudoju musetti evoluzione-man super thumbup.gif
Atsakyti