Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 6

QUOTE(speedy @ 2014 10 13, 17:09)
Ar ne SAECO viduje pas mieles  g.gif


jura mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai neaktualu.
Bet prieš kokius 6-7 metus buvo Saeco.
Atsakyti
O Saeco blogai? ax.gif
Atsakyti
Normaliai. Tik gal ne už Miele kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 10 14, 08:22)
Normaliai. Tik gal ne už Miele kainą  biggrin.gif

Supratau thumbup.gif
Kas geriau - Siemens TE506201RW ar Philips Saeco Minuto Automatic espresso machine HD8763/09 Integrated Milk Carafe ?
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2014 10 14, 13:33)
Supratau  thumbup.gif
Kas geriau - Siemens TE506201RW ar Philips Saeco Minuto Automatic espresso machine HD8763/09 Integrated Milk Carafe ?




toks jausmas,kad jie vienodi...t.y. abu nieko gero,imciau ta,kurio mazesne kaina....su tuo grafinu reiks cackintis,jei to nenorit,tada siemensas,bet,kad brangus kaip tokiam tri*eriui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2014 10 14, 14:33)
Kas geriau - Siemens TE506201RW ar Philips Saeco Minuto Automatic espresso machine HD8763/09 Integrated Milk Carafe ?


Aparatai panasus. As pries pora menesiu irgi buvau nusiziurejusi Siemens TE506201 RW, bet realiai man vis gi nelabai patiko kava. Darbe nuolat geriam is Saeco, tai man Saeco kava skanesne buvo. Pakalbejus su Topo centre dirbancia konsultante susigundziau paragauti kava is Jura aparato. Pries tai buvau nusistaciusi pries Jura, nes buvau prisikaiciusi, kad kava saltoka, kaina kosmine (kava man labai patiko ir tikrai nebuvo saltoka). Finale pirkau Jura Ena 7 is Jura salono (kaina gavosi panasi kaip Siemens, bet manasis aparatas late daro dviem etapais - reikia perstumti puodeli). Tiesiog siulau pries perkant paciai paragauti kavos is norimu modeliuku, paziureti ar patiks jo valdymas, konstrukcija.

P.S. del pieno talpos. Jeigu planuojate kavos gerimus su pienu gerti kasdien po 1 ar 3 puodelius, kiekvienos dienos pabaigoje teks kruopsiai plauti ta inda. Bet atkreiptikte demesi, kad jame yra mazu angeliu ir isplauti ji svariai reikes laiko. Kai Topo Centre paziurejau idemiau i tas pieno talpas, susidariau nuomone, kad pienas is pakelio labai gerai, jeigu norite estetinio vaizdo, galima nusipirkti specialiai pieno pakelio istatymui skirta grazu inda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreme: 14 spalio 2014 - 18:38
Gal ir teisybė surašyta. Bet juk savo kavos nesineši pabandyti su skirtingais aparatais g.gif O jei kava skirtinga, tai velnią ten suprasi schmoll.gif
namie "sudrožiau" Bosch, paskui nusipirkau Jura Ena. Tai man skonis tas pats. Tik Jura barška kiek mažiau. BET BARŠKA aggressive.gif
Atsakyti
Šį Siemens modelį jau apie metus laiko turi mano sesuo ir labai patenkinta juo. Mama turi DeLonghi (mokėjo irgi iki 2000Lt.) - irgi labai patenkinta. Kavos skonis man vienodas iš abiejų aparatų. O apie Philips Saeco pagalvojau, nes kaina šiuo metu gera, sutaupyčiau apie 500 Lt. O parametrai panašūs, skirias tik tuo, kad yra ta atskira pieno talpa, kurią visi peikia. Bet dėl 500 Lt. gal labai nesuvargčiau su ta talpa, jei tai tik vienintelis trūkumas....
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 16, 10:37)
pirkau iš Vokietijos kavos aparatą, atkeliavo sveikas smile.gif dėžėj buvo ir kavos pupelės, tai iš vienos pakuotės buvo išbirėjusios pupelės, na gal koks ketvirtadalis, bet tik tiek. Toje pačioje dėžėje buvo ir stiklinės, ir puodeliai, niekas nesudūžo.

Koki kavos aparata pirkot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 12:20)
Koki kavos aparata pirkot bigsmile.gif

šį http://www.best-in-e...466-MB-c462.htm
kaina pas mus 4600 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 16, 12:21)


O cia darant Latte kayte jau puodeliu stumdyt nereikia?
Patenkinta esat siuo aparatu?
Atsakyti