Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 6

QUOTE(keistuole @ 2014 10 16, 14:29)
o kodėl rašot, kad 2500 tūkst skirtumas, jei pas mus 4600, o čia su visais siuntimais gaunas apie 2600? Ar jūs mažaiu mokėjot?

radau kitoje parduotuvėje, kur parduoda už 4980 litų., tai tada gaunasi beveik 2500 skirtumas. siuntimo mokstis 15 eurų, bet siunčiausi ne tik aparatą, bet ir kavą, puodelius, stiklines, valiklius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 16 spalio 2014 - 13:46
Kaip gerai su žmonėm padiskutuoti. Žodžiu pati gerai nebuvau susipažinusi su savo aparatu smile.gif Delonghi 28.466 automatiškai prasiplauna pats išorinis pieno indelis, tiesiog šios funkcijos niekad nenaudojau smile.gif
Atsakyti
[quote=speedy,2014 10 15, 08:11]Gal ir teisybė surašyta. Bet juk savo kavos nesineši pabandyti su skirtingais aparatais  g.gif  O jei kava skirtinga, tai velnią ten suprasi  schmoll.gif
namie "sudrožiau" Bosch, paskui nusipirkau Jura Ena. Tai man skonis tas pats. Tik Jura barška kiek mažiau. BET BARŠKA  aggressive.gif
[/quote]





as irgi nesiulyciau ragauti kavos is skirtingu aparatu,tam,kad nustatyti buk tai "skaniausiai" gaminanti aparata......gan sunku patiketi,ar logiskai paaiskinti,kad is tu paciu pupeliu kazkurie aparatai sugebetu "geriau,skaniau" isvirti kava nei kiti lygiaverciai aparatai....kai as ziurejau Jura ena 9,tai apart kainos man taip pat nepadare ispudzio plastmase ir "nikeliuota" plastmase,o taip pat tas barskantis padekliukas....daug blizgesio,bet kavai gaminti,patogumo prasme,manau daiktas geras thumbup.gif
Papildyta:

oi tik persiprašau dėl kainos, pas mus pardavinėja dvigubai brangiau už 4980 lotuliukas.gif
http://www.b-a.lt/p4...donna-s-de-luxe
[/quote]



kainele riebi...tai kam mes cia diskutuojam apie kazkokius saeco ar siemensus uz 1500?...kazkokius grafinus ar puodeliu stumdymus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasco E-robot: 19 spalio 2014 - 17:59
Sveikos,

Kur geriausia kaina kapsuliu DOLCE GUSTO NESCAFE aparatui?

Atsakyti
QUOTE(egre @ 2014 10 20, 11:50)
Sveikos,

Kur geriausia kaina  kapsuliu DOLCE GUSTO NESCAFE aparatui?

ieškoti reikia:
http://www.amazon.de.....GUSTO NESCAFE
http://www.amazon.co.....GUSTO NESCAFE
per tarpininkus iš Vokietijos:
http://www.worldofsw...k...p;x=55&y=17
Atsakyti
Kur perkate Bosch ar Siemens automatiniams kavos aparatams nukalkinimo ir valymo priemones?Gal siunčiatės iš užsienio?
Atsakyti
QUOTE(voveriukas1 @ 2014 10 24, 10:52)
Kur perkate Bosch ar Siemens automatiniams kavos aparatams nukalkinimo ir valymo priemones?Gal siunčiatės iš užsienio?



aš pirkau iš kavosdraugas.lt
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 10 24, 13:14)
aš pirkau iš kavosdraugas.lt




as perku is kavoszinovai.lt.........aisku ne siaip sau,o del to,kad kaina mazesne padoriai nei ten visokiuose lopcentriuose,lopuramose ar loputelose...ir dar 10% jie duoda su ju kortele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasco E-robot: 26 spalio 2014 - 12:04
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 16, 19:28)
Kaip gerai su žmonėm padiskutuoti. Žodžiu pati gerai nebuvau susipažinusi su savo aparatu smile.gif Delonghi 28.466 automatiškai prasiplauna pats išorinis pieno indelis, tiesiog šios funkcijos niekad nenaudojau smile.gif

O automatisko issiplovimo pakanka ?
O jus kaip ieskojot kazko panasaus neuzmatet be indelio tik su slangute ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 10 27, 19:47)
O  automatisko issiplovimo pakanka ?
O jus kaip ieskojot  kazko panasaus  neuzmatet  be indelio tik su slangute  ?

automatiškai prasiplauna tik šlangutės, visą indelį reikia plauti rankiniu būdu vis tiek. Yra nemažai aparatų, kur galima nepirkti indo, o tiesiog šlangelę įstatyti į pieno pakelį ir viskas. Šiuo metu aš tiesiog pradėjau naudoti mažesnius pieno indelius (0,5 litro), pagal parametrus telpa dabar šie mažesni pieno pakeliai į mano aparatą, tuomet nereikia naudoti ir plauti pieno indo
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 28, 08:48)
automatiškai prasiplauna tik šlangutės, visą indelį reikia plauti rankiniu būdu vis tiek. Yra nemažai aparatų, kur galima nepirkti indo, o tiesiog šlangelę įstatyti į pieno pakelį ir viskas. Šiuo metu aš tiesiog pradėjau naudoti mažesnius pieno indelius (0,5 litro), pagal parametrus telpa dabar šie mažesni pieno pakeliai į mano aparatą,  tuomet nereikia naudoti ir plauti pieno indo

galvojau jamsiu jau jusu prazonduota ax.gif ale nenoriu tos talpos , o taip nesinorejo vel ieskoti doh.gif doh.gif
Atsakyti
jau metai naudoju Saeco Minuto su pieno indu. Viskuo patenkinta. 4u.gif
Atsakyti