Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis pametinukams

QUOTE(Saulės pūga @ 2007 08 04, 14:37)
Na, jei kažkas panašaus į šita, tai manau be problemų...

user posted image

Bet jei vienam paprastam vežimukyje talpinti du, tai neįsivaizduoju kaip smile.gif Mes su seserimi buvom tikros mušeikos, kai ji sėdėjo vežimėlyje, o aš atsistodavau ant pakojo. Kova dėl transporto...




bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif vau,reikia ir man......,nes dukrytei metukai,o broliukui mėn. kokia kaina ir kur gauti...... blush2.gif
Atsakyti
sad.gif Deja, kaina sugraužtų net ir storesnę piniginę... Kaina be lopšio: 1799Lt. Lopšio kaina: 908 Lt. Prekiauja "Žaislų planeta".
Atsakyti
Aš auginu vaikus, tarp jų du metai skirtumas. Tai labai gailiuosi, kad sūnui gimus nenusipirkau dviviečio vežimuko ax.gif Dabar tokios klaidos nebedaryčiau ax.gif

Va kokį pametinukų vežimuką radau bigsmile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 15, 22:41)


man kazkokia nesamone sitoks, nes jau gale pati sedeti tikrai nenoreciau, klaustrofobija kazkokia smile.gif mano manymu, antrasis kai tik turetu auksciausedeti ir ziureti pirmajam virs galvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 16, 11:51)
jau gale pati sedeti tikrai nenoreciau, klaustrofobija kazkokia smile.gif

bet čia kažkaip neaiškiai g.gif gal nevisai tas antras už nugaros sėdi??
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 15, 22:41)
Aš auginu vaikus, tarp jų du metai skirtumas. Tai labai gailiuosi, kad sūnui gimus nenusipirkau dviviečio vežimuko  ax.gif Dabar tokios klaidos nebedaryčiau  ax.gif

Va kokį pametinukų vežimuką radau  bigsmile.gif

user posted image


kažkoks nevykęs šitas vežimukas, tikrai tokio nepirkčiau.
Atsakyti
įdomi foto bigsmile.gif tokio didumo vaikai sėdi vežimėlyje doh.gif jie patys vežimą su pametinukais turėtų stumt ax.gif tegul parodo,kaip naujagimį ten įmontuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiškutė @ 2007 08 19, 13:07)
įdomi foto bigsmile.gif tokio didumo vaikai sėdi vežimėlyje doh.gif jie patys vežimą su pametinukais turėtų stumt ax.gif tegul parodo,kaip naujagimį ten įmontuot g.gif


Nu tikrai lotuliukas.gif
Aš tai peržiūrėjau visus variantus, kiek radau, dar turiu tokį kriterijų, kad vežimėlis būtų siauras ir įsimontuotume į liftą, mat gyvenam 9 aukšte, taigi mums tinka kiek teko rasti TIK šis vežimėlis:
http://www.bebecomfo...patibilites.htm

nemoku įkelti nuotraukos verysad.gif

Žodžiu kiek suprantu prie šio BBC vežimėlio galima tvirtinti lopšiuką ir sportinę dalį, arba sportinė dalį ir mašininę kėdutę, o norint galima tvirtinti tik vieną iš tų dalykų, kas irgi labai aktualu, jeigu kartais mano "didysis" išeitų i darželį bigsmile.gif
Plotis tik 62 cm. - tilpsism į standartinė liftą.

Aprašymas tindi rindi parduotuvėje - http://www.tindirind....php?page_id=41

Pardavinėja Tindi Rindi, brangus daiktas verysad.gif - kiek primečiau tai, kas mums būtų reikalinga - važiuoklė, lopšiukas ir sportinė dalis kainuotų virš 2000 Lt., taigi jau pradedu dairytis dėvėto, iki gimdymo gal rasiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stabilo: 20 rugpjūčio 2007 - 07:50
QUOTE(Sirdukas @ 2006 07 20, 17:15)
user posted image

o jus toki daikta jau mate?! Manau, kad labai praktiskai, kai vaikas vyresnis vaiksto, bet daznai pavargsta! Tvirtinasi zemai vezimo ir gali atsistot vaikutis, kai pavargsta eit pesciom!  ax.gif


Kažkurios firmos kolekcijoje esu mačiusi vežimuką jau sukomplektuotą su pakojėle antram, didesniam vaikučiui.
Kaip tik dabar tokio ieškau, bet nerandu verysad.gif

Gal kas žino, kur galima būtų tokį įsigyti?..

Būčiau labai dėkinga už patarimą ar nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pitija: 20 rugpjūčio 2007 - 11:39
Stabilo, manau, kad neskubek su vezimu pametinukams, juk beveik 2 metukai vyresniam bus, dar neaisku, ar nores sedeti, gal geriau apie ta pakopele pamastykite. O atsilus orams, kai maziukas paaugs, jei bus poreikis, tai nusipirksite 2 sketukus ir sujungsite juos spec tvirtinimais, bet kada sujungti, bet kada atskirti galesite, tai ir i lifta italpinsit.

Del tu pakopeliu, tai ebay maciau nemazai, bet ir lt esu maciusi parduotuveje kazkokioje, bet kai neaktualu buvo, tai nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 14:11)
Stabilo, manau, kad neskubek su vezimu pametinukams, juk beveik 2 metukai vyresniam bus, dar neaisku, ar nores sedeti, gal geriau apie ta pakopele pamastykite. O atsilus orams, kai maziukas paaugs, jei bus poreikis, tai nusipirksite 2 sketukus ir sujungsite juos spec tvirtinimais, bet kada sujungti, bet kada atskirti galesite, tai ir i lifta italpinsit.

Del tu pakopeliu, tai ebay maciau nemazai, bet ir lt esu maciusi parduotuveje kazkokioje, bet kai neaktualu buvo, tai nepamenu


Na aš ir neskubu, iš lėto dairausi, kad paskui nereikėtų paskubomis biggrin.gif

O dėl to, ar norės sėdėti, tai al ir nenorės, bet eiti tai jis tikrai šalia neis lotuliukas.gif ji daug sveikatos turi lakstyti ten kur pats nori, bet ne ten kur reikia, o kai gims mazasis bus ziema, bet lauke vistiek reikės išbūti kelias valandas per dieną, tai kolkas niekaip nesugalvoju kaip kitaip g.gif
Šitas variantas man patinka dar ir dėl to, kad jeigu jau kartais sumąstys mano dydysis tinginukas eiti kartu arba liks namiie arba pradės lankyti darželį, taimontuosiu tik lopšiuką ir viskas thumbup.gif
Na žodžiu aš dar svarstymuose, žiūrėsiu, gal dar kartais pasidarys paklusnus ir už rankos gražiai vaikščios iki to laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
dar radau vieną vežimėlį agu.ltir taip ir taip mąstau,bet geriau,kad eitų apsieit be jo rolleyes.gif bet kaip-neįsivaizduoju g.gif tikriausiai mažylė užtems su vaikščiojimu,nes dabar gana bėdelių turim su kojytėm verysad.gif tai kovo mėn. aš jos be vežimo į lauką neišsivesiu verysad.gif arba baloje voliosis kus doh.gif
Atsakyti