Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis pametinukams

QUOTE(kiškutė @ 2007 08 20, 15:13)
dar radau vieną vežimėlį agu.ltir taip ir taip mąstau,bet geriau,kad eitų apsieit be jo rolleyes.gif bet kaip-neįsivaizduoju g.gif tikriausiai mažylė užtems su vaikščiojimu,nes dabar gana bėdelių turim su kojytėm verysad.gif tai kovo mėn. aš jos be vežimo į lauką neišsivesiu verysad.gif arba baloje voliosis kus doh.gif


Na kiek suprantu, kai tau reikės gimdyti dukrytė bus dar tik metukų ir kažkur 2 mėnesių g.gif tai tikrai reikės dar sodinti kažkur, mano vaikui dabar 1,8, vaikšto jis lengvai ir gerai, bet kita bėda - neina ten, kur noriu aš, tikėtina, kad ir pas jus bus tas pats, o gal dar tik pradės vaikščioti (kaip maniškis pradėjo 1,2 metuko) ir daug nenueis, o su naujagimiu juk lauke reikia ilgai būti. Nu čia ir man problema g.gif

Tas agu.lt tikrai fainas pametinukams thumbup.gif

Mano situacija truputį kita, nes manop vyresnėlis jau didesnis, ir aš norėčiau tokio, prie kurio galėčiau pritvirtinti tik lopšiuką, jei eičiau be jo, o tik su lėliuku g.gif bet reikės pagalvoti ir gyvai pažiūrėti ir šitą, nes kainų skirtumas labai didelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stabilo: 20 rugpjūčio 2007 - 15:31
Tarp maniškių skirtumas - metai ir šeši mėnesiukai, tai turi jie atskirus vežimėlius - dukrytė sportinuką, kuriame ją vežioja auklė, o mažasis - universalą su lopšiu, kurį jau baigiame išaugti unsure.gif Vasarą auklė negalėjo būti su dukryte, taigi, tik tada pasijuto, kad visai būtų puiku vežimėlis dviems, nes jeigu viena noriu kur nors su abiem išeiti, geriausiu atveju galiu trintis prie namų, nes kitur dukrytė pėstute eiti dar per maža (jai dabar dveji metukai).
Todėl ieškau kompaktiško vežimėlio būtent su pakojėle dukrytei stovėti, - kad būtų tinkamas abiems dar ir kitai vasarai... Esu mačiusi gamyklinį tokį variantą, - nereikia nieko tvirtinti, yra gale toks kaip "laiptelis" stovėjimui. Bet jei nerasiu tokio, tai teks pirkti tą pritvirtinamą pakojį....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pitija: 20 rugpjūčio 2007 - 18:07
QUOTE(Pitija @ 2007 08 20, 19:06)
Tarp maniškių skirtumas - metai ir šeši mėnesiukai, tai turi jie atskirus vežimėlius - dukrytė sportinuką, kuriame ją vežioja auklė, o mažasis - universalą su lopšiu, kurį jau baigiame išaugti  unsure.gif  Vasarą auklė negalėjo būti su dukryte, taigi, tik tada pasijuto, kad visai būtų puiku vežimėlis dviems, nes jeigu viena noriu kur nors su abiem išeiti, geriausiu atveju galiu trintis prie namų, nes kitur dukrytė pėstute eiti dar per maža (jai dabar dveji metukai).
Todėl ieškau kompaktiško vežimėlio būtent su pakojėle dukrytei stovėti, - kad būtų tinkamas abiems dar ir kitai vasarai... Esu mačiusi gamyklinį tokį variantą, - nereikia nieko tvirtinti, yra gale toks kaip "laiptelis" stovėjimui. Bet jei nerasiu tokio, tai teks pirkti tą pritvirtinamą pakojį....



o aš kuo puikiausiai išsiverčiau su pačiu paprasčiausiu pametinukų vežimuku - traukinuku (atrodo Hauk dysney ar pan.). Kaina nesinkandžiojo, o kokybės užteko pilnai. Dabar mums 2,8 ir 1,8 ir vežimo jau nuo pasvasario mums nereikia, visur galiu ir viena su lialiais nueiti, mokau manęs lauke klausyti, jei einam per gatvę tai būtinai rankas paduoda ir šiaip megsta už rankų mane paimti abudu bigsmile.gif . O ir du vežioti viename vežime jau nebuvo lengva tais mūsų lietuviškais šaligatviais, atkelti (ant bordiūro ar nuo) pilna vežimą labai sunku buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 20 rugpjūčio 2007 - 18:16
viena musu rajono mamyte kartais maziuka nesdavosi kenguroje, o vyresneli vezimuke vezdavosi, bet tarp vaikuciu tik lygiai vieneri metukai skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 22:10)
viena musu rajono mamyte kartais maziuka nesdavosi kenguroje, o vyresneli vezimuke vezdavosi, bet tarp vaikuciu tik lygiai vieneri metukai skirtumas.

Aš irgi taip darydavau, bet kai dukra kur nors užlipdavo ar nukrisdavo, tai buvo sunku su nešiokle jai pagelbėti...
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 20, 21:39)
Aš irgi taip darydavau, bet kai dukra kur nors užlipdavo ar nukrisdavo, tai buvo sunku su nešiokle jai pagelbėti...


tai sakau- vyresni vaika su vezimeliu veziodavo, o ne palaida
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 20:10)
viena musu rajono mamyte kartais maziuka nesdavosi kenguroje, o vyresneli vezimuke vezdavosi, bet tarp vaikuciu tik lygiai vieneri metukai skirtumas.



QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 20, 20:39)
Aš irgi taip darydavau, bet kai dukra kur nors užlipdavo ar nukrisdavo, tai buvo sunku su nešiokle jai pagelbėti...


Nors tarp maniškių pusantrų metukų skirtumas, svorio skirtumas - gal tik virš kilogramo blink.gif . Tai man vos ne tas pats ar "mažių" tįsti slinge, ar vyresniąją - nuo abiejų po to nugarai nekas sad.gif
Čia nebent pačioje pačioje pradžioje, kai dar visiškai pipiriukas buvo sūnus...
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2007 08 20, 19:06)
Tarp maniškių skirtumas - metai ir šeši mėnesiukai, tai turi jie atskirus vežimėlius - dukrytė sportinuką, kuriame ją vežioja auklė, o mažasis - universalą su lopšiu, kurį jau baigiame išaugti  unsure.gif 
Todėl ieškau kompaktiško vežimėlio būtent su pakojėle dukrytei stovėti, - kad būtų tinkamas abiems dar ir kitai vasarai... Esu mačiusi gamyklinį tokį variantą, - nereikia nieko tvirtinti, yra gale toks kaip "laiptelis" stovėjimui. Bet jei nerasiu tokio, tai teks pirkti tą pritvirtinamą pakojį....


Jei dviese tai aišku galima ir su atskirais thumbup.gif
Bet aš jau taip nusiteikusi, kad teks vienai visur eiti, tai norisi kiek įmanoma patogiau pasiruošti ax.gif
Aš vakar ebay mačiau fainų vežimėlių su pakopėle stovėti, pvz:
http://cgi.ebay.com/...bayphotohosting
šiaip daugiau yra http://search.ebay.c...rchiZQQsaprcloZ
tik nežinau kiek kainuoja parsiuntimas g.gif mamytės SM prie internetinių parduotuvių tuo užsiima, galima paklausti, nes šiaip tokių vežimėlių mačiau prasidedant nuo 60$.

QUOTE(Onora @ 2007 08 20, 21:10)
viena musu rajono mamyte kartais maziuka nesdavosi kenguroje, o vyresneli vezimuke vezdavosi, bet tarp vaikuciu tik lygiai vieneri metukai skirtumas.


Bet juk kengūroje mažiuko nepamigdysi, o ypač žiemą g.gif

Atsakyti
Pitija, aš tavo vietoje pirkčiau paprastą dvivietį sportinuką ax.gif Jų yra nelabai brangių. Nes jau mažasis tavo ūgtelėjęs, taip tau būtų lengviau 4u.gif
Atsakyti
Man tai pametinuku vezimelis buvo tikras issigelbejimas. As turiu abc traukinuka. smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai patogu, ypac ziema, kai salta. As dar ir dabar ji panaudoju, nors maniskiams vienam jau 3m ir 2men., o kitam 1m ir 9men. bet kai reikia kur toliau pavaziuot pasiimam ji ir jokiu problemu. Jis tinka nuo pat mazojo gimimo, nes isideda lopsys, o paskui pasidaro gale sedima vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita.P: 21 rugpjūčio 2007 - 10:03
QUOTE(Stabilo @ 2007 08 20, 09:46)
Nu tikrai  lotuliukas.gif
Aš tai peržiūrėjau visus variantus, kiek radau, dar turiu tokį kriterijų, kad vežimėlis būtų siauras ir įsimontuotume į liftą, mat gyvenam 9 aukšte, taigi mums tinka kiek teko rasti TIK šis vežimėlis:
http://www.bebecomfo...patibilites.htm

nemoku įkelti nuotraukos  verysad.gif

Žodžiu kiek suprantu prie šio BBC vežimėlio galima tvirtinti lopšiuką ir sportinę dalį, arba sportinė dalį ir mašininę kėdutę, o norint galima tvirtinti tik vieną iš tų dalykų, kas irgi labai aktualu, jeigu kartais mano "didysis" išeitų i darželį  bigsmile.gif
Plotis tik 62 cm. - tilpsism į standartinė liftą.

Aprašymas tindi rindi parduotuvėje - http://www.tindirind....php?page_id=41

Pardavinėja Tindi Rindi, brangus daiktas  verysad.gif  - kiek primečiau tai, kas mums būtų reikalinga - važiuoklė, lopšiukas ir sportinė dalis kainuotų virš 2000 Lt., taigi jau pradedu dairytis dėvėto, iki gimdymo gal rasiu  biggrin.gif



Man irgi patinka sis vezimukas drinks_cheers.gif
tik toki sukomplektuota nenauja vargu ar rast imanoma,bet nupirkus nauja vaziuokle galima rast naudota lopsiuka,kedute ir sportine dali rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ASSA @ 2007 08 27, 23:07)
Man irgi patinka sis vezimukas  drinks_cheers.gif
tik toki sukomplektuota nenauja vargu ar rast imanoma,bet nupirkus nauja vaziuokle galima rast naudota lopsiuka,kedute ir sportine dali  rolleyes.gif


pries savaite SM pardavinejo toki uz nerealiai maza kaina tongue.gif
gali buti kad Stabilo ir nupirko, tik kazkaip dingo is sios temos
Atsakyti