Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

pirk 20-25 apsaugini kreme,nes 50 tai liksi visai neydegus.o teptis butinai reikia,netgi tada kai atrodo kad nekaitri saule.ypac jei plauksite nardyti,virs vandens saule ima paturbintai.mes tepemes ir tai biski apsvilome.ypac nugara ir pecius.
as tris kartus nubegau i soliariuma pries kelione-tai egipte degiau rudai,o siaip visada raudonai.
vamzdelius ir kauke duoda tie su kuriais plauksite,bet jie deveti.siaip ten pilna visos tos yrangos nardymui,bent tada ji buvo pigesne nei Lt.tik pasidereti reikia.
Atsakyti
as ir i soliariumus uzsuku, bet vat mano vyras doh.gif su saule nedraugauja, jam turbut teks 50 pirkti.
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 08, 10:54)
biggrin.gif  zinau kad kremo reikia, bet vat man idomu kokiu stiprumo apsaugos  smile.gif nes labai skirtingai vieni pardavejai siulo 50 kiti 25 apsauga  doh.gif

Aš esu tamsiaodė, tai man 15 užtenka, vyrui paimu 30, tai jis pečius, veidą, nugarą tepa su 30, visa kita su 15 biggrin.gif
Na, o jeigu jau labai kaitri saulutė, tai su 30 aš krūtinę tepu.
Ar pastebėjot, kad vyrai dažniausiai vaikšto su raudona nugara, o moterys su raudona krūtine biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 08 vasario 2013 - 10:35
QUOTE(kovo @ 2013 02 08, 08:09)
O jūs savo vežatės vamzdelius ar nuomojatės Egipte? Aš galvoju nusipirkti LT.Aš taip pat plaukti nemoku, bet pažiūrėti koralų tai nors su liemene norėsiu g.gif

butinai su liemene pasnorkinkit thumbup.gif
Pas mus parasyta, kad viesbviesbucio nardymo centras akvalangus viesbucio gyventojams nuomoja snorkinimui nemokamai. Jei laivu plauksit i nardyma, tikrai duos laivo igula ir liemene ir akvalanga.
O jei taip prie kranto, tai pradziai gal uztektu pas juos nusipirt. LT. gal brangiau, bent jau su atbuliniais voztuvais, tai nemazai kainuoja ax.gif
Cia Sharme Iberotel Club Fanara & Residence prie viesbucio(kuri rezervavom) atplukdo laivus su nardymo ekskursijom, tai snorkint vietoj galesim bent tam sutaupysim $ ax.gif
Bet mes savo turim, vyras ir kostiuma ir laikrodi naro vesis savo ( truputi pamises del nardymo)
Atsakyti
Aš kremus imu stipresnius, nes oda jautri, ir net žiemą Egipte, kai nėra taip karšta, vėjelis , labai greit galiu nusvilt raudonai.

Jei kas planuojate į Egiptą vasario mėn, tai kai plauksit nardyti, apsirenkit šilčiau, nes sėdėt laive gal būti šalta tik su trumpom rankovėm. Megztuks ar striukė - būtini.

Klausimas, ar verta pasiimti savo, pvz., pripučiamą čiužinį paplukiojimui jūroje ar baseine?

Kitas klausimas- ekskursijos į dykumą tebevyksta? Ar motosafari tinkama su vaikais? Jie ten gi visados sako, kad tinka, turbūt net su kūdikiu leistų, ir nardyt ir po dykumą varinėt biggrin.gif , todėl ir teiraujuosi čia. Kaip yra ne teoriškai, o praktiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 08 vasario 2013 - 10:51
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 08, 11:29)
as ir i soliariumus uzsuku, bet vat mano vyras doh.gif  su saule nedraugauja, jam turbut teks 50 pirkti.




į soliariumą aš taip pat visada užsuku blush2.gif , aš vaikams irgi planuoju 50 imti g.gif
Atsakyti
Sveiki,

mes irgi greiciausiai islekiam atostogauti thumbup.gif vasario 19 i pickalbatros albatros palace resort and spa , jau kaip laukiu negaliu smile.gif
Norejau pasiklausto del tu batu, kaip suprantu ju buna cia pas mus prekybos centruose taip? o ju buna vaikams,t.y. tokiu mazu dydziu kaip 20 ir kt? Ar vaikams imate kazkokia kita avalyne? O gal tikrai geriau nesukt galvos ir ten nusipirkti?
Ir dar idomu, kokius siltesnius rubelius imti,vaikams ypatingai aktualu, ar uzteks megztuku,ar geriau kokia lenga striukyte?

Dekui
Atsakyti
QUOTE(gelyte26 @ 2013 02 08, 11:24)
Sveiki,

mes irgi greiciausiai islekiam atostogauti thumbup.gif  vasario 19 i pickalbatros albatros palace resort and spa , jau kaip laukiu negaliu smile.gif
Norejau pasiklausto del tu batu, kaip suprantu ju buna cia pas mus prekybos centruose taip? o ju buna vaikams,t.y. tokiu mazu dydziu kaip 20 ir kt? Ar vaikams imate kazkokia kita avalyne? O gal tikrai geriau nesukt galvos ir ten nusipirkti?
Ir dar idomu, kokius siltesnius rubelius imti,vaikams ypatingai aktualu, ar uzteks megztuku,ar geriau kokia lenga striukyte?

Dekui


manau vaikuciam gali kokia striukyte vakarui pasiimti. Mes pernai vasario pradzioj buvom, buvo vejuoti vakarai tai vesu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2013 02 08, 11:34)
butinai su liemene pasnorkinkit  thumbup.gif
Pas mus parasyta, kad viesbviesbucio nardymo centras akvalangus viesbucio gyventojams nuomoja snorkinimui nemokamai. Jei laivu plauksit i nardyma, tikrai duos laivo igula ir liemene ir akvalanga.
O jei taip prie kranto, tai pradziai gal uztektu pas juos nusipirt. LT. gal brangiau, bent jau su atbuliniais voztuvais, tai nemazai kainuoja  ax.gif
Cia Sharme Iberotel Club Fanara & Residence prie  viesbucio(kuri rezervavom) atplukdo laivus su nardymo ekskursijom, tai snorkint vietoj galesim bent tam sutaupysim $  ax.gif
Bet mes savo turim, vyras ir kostiuma ir laikrodi naro vesis savo ( truputi pamises del nardymo)


Club Fanara viesbutis labai geroje vietoje kas megsta ypac pavirsini nardyma , nerealus ten koralai thumbup.gif likom "apzaveti"Hurgadoje tokiu nematem lotuliukas.gif daug turistu butent cia atplukdo nardyti tiek pavirsiniam tiek giluminiam nardymui , tikrai sutaupysite kitur net neverta vaziuot thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gelyte26 @ 2013 02 08, 12:24)
Sveiki,

mes irgi greiciausiai islekiam atostogauti thumbup.gif  vasario 19 i pickalbatros albatros palace resort and spa , jau kaip laukiu negaliu smile.gif
Norejau pasiklausto del tu batu, kaip suprantu ju buna cia pas mus prekybos centruose taip? o ju buna vaikams,t.y. tokiu mazu dydziu kaip 20 ir kt? Ar vaikams imate kazkokia kita avalyne? O gal tikrai geriau nesukt galvos ir ten nusipirkti?
Ir dar idomu, kokius siltesnius rubelius imti,vaikams ypatingai aktualu, ar uzteks megztuku,ar geriau kokia lenga striukyte?

Dekui


Tikrai rasite ten , visokiu dydziu nuo maziausio iki didziausio,o kainos normalios tiek batu tiek nardymo akiniu , vamzdeliu . Siltesniu rubeliu vakarams reikia pasimti smile.gif
Atsakyti
Jetau,juk vamzdeliai nekainuoja dideliu pinigu... 4u.gif Nesuprantu kaip galima nuomotis vamzdeli,juk ju niekas netgi nedezinfekuoja,nors pries tave ji burnoje jau turejo ,5 Lenkai,9 Rusai,4 Vokieciai.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 02 08, 15:13)
nors pries tave ji burnoje jau turejo ,5 Lenkai,9 Rusai,4 Vokieciai.... 4u.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

Gurmans man Jūsų komentarai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernesta: 08 vasario 2013 - 14:21
QUOTE(Ernesta @ 2013 02 08, 14:15)


blush2.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti