Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis - 100 + 4

o man kazkaip tokie zenklai nepatinka, cia as pei tuos suomiskus...nu nera, kad bjaurus kokie, bet man labai patinka kitokie...kol kas is visu megstamiausi yra japoniski, bet cia lyginant tik su keliom salim, dar malaizija turi labai graziu
Atsakyti
QUOTE(Ežiukas rūke @ 2013 02 08, 18:16)
Šiaip dažniausiai per porą dienų suvaikšto, kartais per pusantros smile.gif O, va, Loretoido suknelę kažkas, matyt, kitas bandė matuotis, kad visą mėnesį iki manęs keliavo biggrin.gif

Gerai, kad dydis netiko, tai nusispjovę paleido biggrin.gif
Atsakyti
Turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Nebepamenu kas čia pranešė apie galimybę dykai atsispaudint foto. Tai va labai ačiū už pranešimą 4u.gif Atsispausdinom sau vieną A3 foto ir kitą - draugam staigmeną darysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2013 02 08, 17:47)


Man tie su Muminukais nerealūs, nu tokie SUOMIŠKI wub.gif
Atsakyti
žemuogiene biggrin.gif labai labai ačiū, atvirukus gavau
Atsakyti
aš iš tų naujų suomiškų ženklų irgi esu gavus, su banginuku smile.gif

o štai koks rytoj lietuviškas pasirodo wink.gif

user posted image
Atsakyti
Tuoj reikės baisiausio pašto ženklo konkursą organizuoti.
Atsakyti
Suomiai turi nerealų humoro jausmą, tie apatiniai ženklai- superiniai laugh.gif.

Atsakyti
Ir as pagaliau gavau is idomesnes salies nei Vokietija ar Ukraina... Va kas atkeliavo per 5 dienas is Australijos, nemokamas, bet visai idomus, spalvos grazios, vietines dailininkes menas:

user posted image

Ir pasto zenklas grazus, su melynais pingvinais, va is tos serijos:
user posted image

Ir australai turi graziu zenklu . Kazkaip nepagalvojau,kad pingvinai ten gyvena...dabar zinosiu smile.gif .
Atsakyti
Salomėja, ar nebuvai šiandien savam maximos pašte? aš šiandien buvau nuėjus, pirkau pašto ženklą, tai kai užklausiau apie bohemiečių atvirukus, tai pažiūrėjo į mane kaip į marsietę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2013 02 08, 20:07)
Salomėja, ar nebuvai šiandien savam maximos pašte? aš šiandien buvau nuėjus, pirkau pašto ženklą, tai kai užklausiau apie bohemiečių atvirukus, tai pažiūrėjo į mane kaip į marsietę doh.gif

Nea, retai ten bevaikštau, tik kai ką atsiimti reikia.
Atsakyti