Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis - 100 + 4

[B]
QUOTE(liepaegle @ 2013 02 08, 20:49)
aš iš tų naujų suomiškų ženklų irgi esu gavus, su banginuku smile.gif

o štai koks rytoj lietuviškas pasirodo wink.gif

user posted image



QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2013 02 08, 20:54)
Tuoj reikės baisiausio pašto ženklo konkursą organizuoti.

Ojej, dzyzus marija buda alachas ir kas dar ten ant to pasaulio doh.gif
Toks ženklas ?
Na kaip ta varlė keliauninkė -buvau SG, ten kinai didžioji dauguma. Jie labai džiaugėsi artėjančiais GYVATĖS metais ir vis man aiškino kiekvienam suvenyrų kioske, kad gyvatė yra mielas, laimę nešantis gyvūnėlis-o tos tikrosios nuotraukuose yra ne iš jų mitologijos. Ir jie paveiksluotų gyvačių nemėgsta. Tikrai patikėjau jais ir papirkau gyvačiukių-žaisliukų-pas mane virš durų kabo ir dar dviem forumietėm siunčiau . O tas ženklas-nuotrauka beveik, taip kad gal nesiųskit kinams pirmenybinių, tegul paštas pats džiaugiasi savo produktu:)
Atsakyti
Ukraina turi pašto ženklą su Klyčko. Gi anas nemiręs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2013 02 08, 20:17)
Ukraina turi pašto ženklą su Klyčko. Gi anas nemiręs  cool.gif

Pas juos gal įstatymai kitokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmule @ 2013 02 08, 19:12)

aiškino kiekvienam suvenyrų kioske, kad gyvatė yra mielas, laimę nešantis gyvūnėlis-o tos tikrosios nuotraukuose yra ne iš jų mitologijos. Ir jie paveiksluotų gyvačių nemėgsta.


Gyvaciu bijau paniskai, baisesnio gyvio neisivaizduoju. Visokiuose egzotiskuose krastuose stengiuosi nepataikyti i jokius sightseeingus, kur ju gali but, jokie man ten snake farms ir panasus dalykai visai ne atrakcija. Ir telika isjungiu, kai jas rodo, ir jei atviruka gauciau, tai lektu i siuksliu deze net neregistruotas...
Sutinku, kad Azijos paveiksleliuose jos gal ir graziai nupiestos, bet tos kur kokio Tailando ar Kambodzos turgeliuose buteliuose tai brrrrr...
[b]Papildyta:

QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2013 02 08, 19:17)
Ukraina turi pašto ženklą su Klyčko. Gi anas nemiręs  cool.gif


Sveicarai turi su Federeriu, tas irgi rakete mojuoja vis dar smile.gif

user posted imageHosted on Fotki

Gaila tik, kad nebegaliojantis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gile363: 08 vasario 2013 - 20:36
QUOTE(gile363 @ 2013 02 08, 20:32)
Gyvaciu bijau paniskai, baisesnio gyvio neisivaizduoju. Visokiuose egzotiskuose krastuose stengiuosi nepataikyti i jokius sightseeingus, kur ju gali but, jokie man ten snake farms ir panasus dalykai visai ne atrakcija. Ir telika isjungiu, kai jas rodo, ir jei atviruka gauciau, tai lektu i siuksliu deze net neregistruotas...
Sutinku, kad Azijos paveiksleliuose jos gal ir graziai nupiestos, bet tos kur kokio Tailando ar Kambodzos turgeliuose buteliuose tai brrrrr...
Papildyta:
Sveicarai turi su Federeriu, tas irgi rakete mojuoja vis dar  smile.gif

mano drauge biggrin.gif tik as jomis gal labiau slyksciuosi, nei bijau, nors itariu yra ir viena ir kita...baisus mistinis gyvunas, nors siaip gyvenu su gyvate, mano vyras gyvates metais gimes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2013 02 08, 20:32)
Sveicarai turi su Federeriu, tas irgi rakete mojuoja vis dar  smile.gif
Gaila tik, kad nebegaliojantis  unsure.gif
Jau taip apsidžiaugiau pamačius, kad toks yra ir mintyse pagalvojau kaip norėčiau sulaukti smile.gif Ir staiga pamačiau, kad negalioja...
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2013 02 08, 21:32)
Gyvaciu bijau paniskai, baisesnio gyvio neisivaizduoju. Visokiuose egzotiskuose krastuose stengiuosi nepataikyti i jokius sightseeingus, kur ju gali but, jokie man ten snake farms ir panasus dalykai visai ne atrakcija. Ir telika isjungiu, kai jas rodo, ir jei atviruka gauciau, tai lektu i siuksliu deze net neregistruotas...
Sutinku, kad Azijos paveiksleliuose jos gal ir graziai nupiestos, bet tos kur kokio Tailando ar Kambodzos turgeliuose buteliuose tai brrrrr...

drinks_cheers.gif Taigi aš jų irgi bijau, ir patys kinai jų bijo ir nekenčia. Bet čia eina kalba apie simbolį metų, jis piešiamas labai stilizuotai , pritaikant savybes to gyvūno. Aš bent išmokau jau atskirti simboliką nuo realybės. Atviruko su gyvate paveiksluota irgi nenorėčiau gauti, brrrr...Mėgstu grybauti, vieną kartą pamačiau gyvatę-vsio, į mišką metus kojos nekėliau kol vėl grybų noras baimę nepergalėjo:)
Atsakyti
Man irgi gyvatės varė šiurpą, kol vieną dieną neperlipau per save ir neplaikiau rankose žalčio. O tokią pačią būseną, kaip gilei, varo vabalai. Mane ištinka panika, ne ta, kur lipi ant kėdės ir spiegi, bet stiprus šiurpas ir sukaustymas.
Atsakyti
Aš kažkaip tolerantiškai ir į vabalus, ir į vorus, ir į gyvtes žiūriu. Bet va jei gaučiau atviruką su tarakonu, tai nežinau, supykintų gal net iš šlykštumo unsure.gif
Atsakyti
Vienintelis toks šiurpą keliantis gyvis - voras. Bet ne tie tarantulai ar paukštėdos, o tokie labai plonomis kojomis ir visi kur LT būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2013 02 08, 20:51)
Vienintelis toks šiurpą keliantis gyvis - voras. Bet ne tie tarantulai ar paukštėdos, o tokie labai plonomis kojomis ir visi kur LT būna biggrin.gif

Čia tie naminiai? biggrin.gif
Atsakyti
Matyt aš čia viena "nenormali" būsiu, kad man gyvatės ir visokie voriukai, vabaliukai patinka biggrin.gif
Atsakyti