Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis - 100 + 4

O aš gyvačių bijau. Toks šleikštulys sukausto, nudrebu, kaip reikalas. O kadangi gyvenu gyvatingoje aplinkoje, tai drebulių pasitaiko biggrin.gif

O maniškis vis juokias: viena bailutė bijo kitos tokios pat smile.gif Kai pagalvoji, juk taip ir yra, bet... Vis tiek bijau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ežiukas rūke: 08 vasario 2013 - 22:19
tvikse, tuoj bus vienas toks.. Lezerių pramonė Lietuvoje.. vasario gale išleis smile.gif
juokas pro ašaras bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2013 02 08, 21:44)
va ka pazystu ir kam nereikia netiketumo kad subijociau tai nebent kokie tarakonai... tie naminiai, maziukai tokie... brrr...
o tu madagaskaro snypscianciuju tai visai noreciau  wub.gif  idomus tokie smile.gif

Tie dar baisesni nei naminiai. O kai pagalvoji, kad juos kažkas dar ir valgo pasičirškinės, tai visai jau baisu būna. Jau nekalbu kad pas mane namuose kažkas savanoriškai tarakonus veistų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2013 02 08, 23:18)
tvikse, tuoj bus vienas toks.. Lezerių pramonė Lietuvoje.. vasario gale išleis smile.gif
juokas pro ašaras bus smile.gif

drinks_cheers.gif O dar numatytas postkrosingo gražulis su bananais smile.gif Manau kad reikia skubint užsipirkti ženklų iš ankstesnių metų. Va jau Sugiharos nebėra, o toks vykęs buvo galvos ženklas siuntimui į JP verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skirmule: 08 vasario 2013 - 22:31
Esu ragavus džiovintus žiogus, mažiukus tokius ir dar kažkokius vabaliukus laugh.gif
Nebuvo šlykštu, įdomu smile.gif Ieškojom keptų tarakonų, bet neradom tada laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 08 vasario 2013 - 22:33
QUOTE(skirmule @ 2013 02 08, 21:12)
[B]
Ojej, dzyzus marija buda alachas ir kas dar ten ant to pasaulio doh.gif
Toks ženklas ?
Na kaip ta varlė keliauninkė -buvau SG, ten kinai  didžioji dauguma. Jie labai džiaugėsi artėjančiais GYVATĖS metais ir vis man aiškino kiekvienam suvenyrų kioske, kad gyvatė yra mielas, laimę nešantis gyvūnėlis-o tos tikrosios nuotraukuose yra ne iš jų mitologijos. Ir jie paveiksluotų gyvačių nemėgsta. Tikrai patikėjau jais ir papirkau gyvačiukių-žaisliukų-pas mane virš durų kabo ir dar dviem forumietėm siunčiau . O tas ženklas-nuotrauka beveik, taip kad gal nesiųskit kinams pirmenybinių, tegul paštas pats džiaugiasi savo produktu:)

va tai tau, o aš taip laukiau šito ženklo, man vienai kinei reikia padėkos atviruką siųsti doh.gif galvojau šis ženklas ją pradžiugins
tai ką dabar man siųst g.gif
Atsakyti
Šiandien gavau iš Suomijos.
Kažkuo jis man juokingas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kaunietė @ 2013 02 09, 00:00)
va tai tau, o aš taip laukiau šito ženklo, man vienai kinei reikia padėkos atviruką siųsti  doh.gif galvojau šis ženklas ją pradžiugins
tai ką dabar man siųst  g.gif

Manau kad tikrai ne visi kinai tokios nuomonės, čia gal tik man taip aiškino suvenyrų pardavėjas:)
Siųsk drąsiai ax.gif
Jų yra 1, 4 mlrd. Ir turbūt kiekvienas turi savo nuomonę apie simbolius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skirmule: 08 vasario 2013 - 23:36
manau rizikuosiu, gal koks prietaringas paštininkas nepradangins biggrin.gif
pas ją ženklai su katėm pirmoje vietoje, antroje zodiako ženklai
Atsakyti
Labas rytas.
Gavau iš Baltarusijos. Per 2 dienas atlėkė blink.gif '89 metų, iš močiutės skrynios, kaip siuntėja rašo biggrin.gif Visai patiko- spalvingas toks, ryškus
user posted image

O dėl tų gyvių visų... Man tai įdomu, kad šiaip cypauju ar bent giliai šiurpas nueina pamačius, bet va miške... Buvom kadaise savaitės trukmės "poxode" po Labanoro girią. Tada man ir žalčių gaujos ežere ir krante netrukdė, ir visokie didžiuliai vabalai ar šuoliuojančios varlės. Didžiules miškines skruzdes dar ir paragavom lauže paskrudinę biggrin.gif
Bet va "namų" sąlygom... doh.gif
Pas sesę va statybose pamačiau žiurkę kiemu pralekiant- tris dienas tą vietą lanku apeidavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ežiukas rūke @ 2013 02 08, 22:16)
O aš gyvačių bijau. Toks šleikštulys sukausto, nudrebu, kaip reikalas. O kadangi gyvenu gyvatingoje aplinkoje, tai drebulių pasitaiko biggrin.gif

O maniškis vis juokias: viena bailutė bijo kitos tokios pat smile.gif Kai pagalvoji, juk taip ir yra, bet... Vis tiek bijau smile.gif

O aš mąstau- ežiukai gi valgo gyvates, tai ko tau jų bijot? biggrin.gif
Atsakyti
Must del to ir eda, kad maziau ko bijoti butu. biggrin.gif

Labaryt!
Atsakyti