Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(ingauk @ 2013 04 14, 18:07)
nepatinka, man riecias tie kampai, vienas i viena puse, kitas i kita, ir noriu be standinimo jokio, nes kas is to jeigu pas mane bus gerai, atiduosiu berniuko mamai, ji issiplaus po nesiojimo ir vel kampai bus bele kokie  verysad.gif
isardziau, bandau dabar atskirai ir idet pakietinima jeigu kas iseis  cool.gif

Jeigu matai kad kampai riečiasi, pridėk akių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2013 04 14, 18:57)
Jeigu matai kad kampai riečiasi, pridėk akių  4u.gif

be tai tada nebe bus kampai suapvalinti sad.gif jau nebe zinau pagal kuria schema ir nerti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2013 04 12, 20:51)
Aš akis išneriu ir iš griovelio ir iš viršūnėlės, o ne iš griovelio dvi akis.

Aš irgi taip dariau. Jau per savaitgalį nunėriau saviškiui kavalieriui, ir...gavosi per trumpa, bet tiks. noriu jau ryt į darželį išleist, nes žieminės jau per šiltos, o kitos per mažos. vėliau bus galima ir pailgint. blush2.gif
Ryt ryte nufotografuosiu..
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 04 14, 16:36)
jeigu butu per mazas vaselis tada manyciau kad riestusi, o ne banguotusi, kaip tik gal per didelis smile.gif

tada kokiu vąšeliu neriat iš begonia siūlų? ant etiketės parašyta 3, neriu 1,75 g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 04 14, 15:36)
jeigu butu per mazas vaselis tada manyciau kad riestusi, o ne banguotusi, kaip tik gal per didelis smile.gif

drinks_cheers.gif man tas pats buvo, kai nėriau su dideliu vašeliu, susimažinau vašelį ir viskas buvo OK smile.gif ir dar gal laisvai neriat, kad ir su mažu plonu vašeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 04 15, 10:06)
tada kokiu vąšeliu neriat iš begonia siūlų? ant etiketės parašyta 3, neriu 1,75  g.gif

o gal per daug akiu uzdedat tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 04 15, 11:15)
drinks_cheers.gif man tas pats buvo, kai nėriau su dideliu vašeliu, susimažinau vašelį ir viskas buvo OK smile.gif ir dar gal laisvai neriat, kad ir su mažu plonu vašeliu g.gif



QUOTE(ingauk @ 2013 04 15, 11:21)
o gal per daug akiu uzdedat tada  g.gif

Ačiū, bandysiu taisyt.
Atsakyti
Žadėjau nuotrauką... sakiau, ateity prailginsiu, bet man ir taip gražiai žiūrisi...perleisim ją jaunesniam pusbroliui, o sau pasigaminsim ilgesnę blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 04 15, 10:06)
tada kokiu vąšeliu neriat iš begonia siūlų? ant etiketės parašyta 3, neriu 1,75  g.gif

aš neriu su 5 nr 1,5 mm
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 04 15, 23:21)
aš neriu su 5 nr 1,5 mm

a, tai reiks mažesnį išbandyt. ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites, kokius rastukus naudojat berniukiskoms vasarinems kepurytems,man zemi stulpeliai ir stuleliai su uzmetimu pabode,o rasteliu tokiu kaip berniukams ne perdaugiausia doh.gif kokius renkates jus? 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta

labamba gal si patiks mirksiukas.gif

berniukui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 16 balandžio 2013 - 10:15