Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(samantila @ 2013 04 16, 09:56)
Laba ryta

labamba gal si patiks  mirksiukas.gif

berniukui

4u.gif
Atsakyti
mergaites patarkite kurie geresni yra is siu siuleliu kepurytes nerimui, kad butu kepuryte minkstute, svelni.?
kainos panasios renkuosi is siu medvilniniu...
Yarnart Begonia., Alize Bella., Almina., Alize miss
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 04 16, 10:56)
Laba ryta

labamba gal si patiks  mirksiukas.gif

berniukui

O velnias, bet čia juk mano kepurė g.gif Tik jau gerokai panešiota ir akis nubarsčius. tik kodėl ji svetimam kataloge g.gif Ar čia kas demonstruoja kaip savo? g.gif Ar tiesiog kolekcija srenka? Štai mano kataloge originalios nuotraukos... http://public.fotki....ukai.html#media

Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2013 04 16, 21:09)
O velnias, bet čia juk mano kepurė g.gif  Tik jau gerokai panešiota ir akis nubarsčius. tik kodėl ji svetimam kataloge g.gif  Ar čia kas demonstruoja kaip savo? g.gif Ar tiesiog kolekcija srenka?  Štai mano kataloge originalios nuotraukos...  http://public.fotki....ukai.html#media

aaaa, supratau...išaugo ir perparduoda doh.gif Tik dabar apsižiūrėjau, kad skelbimas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 16, 20:59)
mergaites patarkite kurie geresni yra is siu siuleliu kepurytes nerimui, kad butu kepuryte minkstute, svelni.?
kainos panasios renkuosi is siu medvilniniu...
Yarnart Begonia., Alize Bella., Almina., Alize miss

almina ir begonija-tas pats siūlas, tik skirtingų gamintojų.
Atsakyti
su Alize miss neteko nerti.
o Alize Bella minkštesnis už Almina ir Begonia
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2013 04 16, 22:18)
su Alize miss neteko nerti.
o Alize Bella minkštesnis už Almina ir Begonia

Taip pritariu, kad Alize Bella minkštesni drinks_cheers.gif tik siūliukas neturi blizgesiuko smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal ne visai į temą paklausiu ax.gif , bet kaip geriau megzti galvajuostę vasarai apie 2-3 mėn. mergytei? (galvos apimtis nežinoma, nes dar negimus, bet tėveliai jau nori pasiruošt šventei) gal megzti surišamą? ar dedat kokias gumytes, kad gražiai aptemtų ir nesmuktų?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2013 04 17, 09:06)
Sveiki, gal ne visai į temą paklausiu  ax.gif , bet kaip geriau megzti galvajuostę vasarai apie 2-3 mėn. mergytei? (galvos apimtis nežinoma, nes dar negimus, bet tėveliai jau nori pasiruošt šventei) gal megzti surišamą? ar dedat kokias gumytes, kad gražiai aptemtų ir nesmuktų?

Aš lėliukui nedėčiau gumutės. jeigu neapsikaičiuosi tamprumo gali nuspausti galvytę, o mažylis miegos ir nieko nesuprasi kol nenuimsi ax.gif Daryčiau su juostele, įveriama juostele ax.gif


Mačiau kalbėjot apie manekenus. Užsimaniau ir aš biggrin.gif sakykit kur Gariūnuose juos perkat? Ar sekmadienį ten dirba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 16, 20:59)
...
Yarnart Begonia., Alize Bella., Almina., Alize miss


Prieš keletą dienų kaip tik baigiau dukrytei pavasarinukę iš Alize Bella - labai smagiai nėrėsi, toks minkštas siūliukas, man patiko smile.gif
Atsakyti
Jau labai laukiu vasaros smile.gif

user posted image

user posted image

Na sita mano akimis nelabai vykus doh.gif virusgalvis perkiauras pagrindiniam rastui doh.gif

user posted image
Atsakyti
o gal paukštukų schemą turit?
p.s. man labai jėgiškas manekenas thumbup.gif
aišku kepurės irgi be gali gražios , kruopščios ir mielos
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 04 19, 15:35)
o gal paukštukų schemą turit?
p.s. man labai jėgiškas manekenas thumbup.gif
aišku kepurės irgi be gali gražios , kruopščios ir mielos

Aciu 4u.gif

Paksciukai:
user posted image
Atsakyti