Įkraunama...
Įkraunama...

The Client list

Verbena, sezone 10 seriju 4u.gif tiek ju kol kas ir yra ax.gif filmai.in lietuviu kalba kol kas tik 5 ikeltos. Kaip suprantu, per TV1 6 serijas jau parode?
Atsakyti
Įdomu, kodėl praėjusį šeštadienį nerodė filmo, o kitą jau vėl yra? Sunervino, man jis visai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
o as ir galvoju, kodel taip ilgai nera parsisiuntimui 7 serijos lietuviu kalba unsure.gif pasirodo nerode per TV sestadieni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 19 vasario 2013 - 15:40
Vasario 16d programa kažkokia matyt buvo, aš irgi pasigedau serijos.. Taip intriguojančiai pasibaigė smile.gif
Atsakyti
O paskutine serija su tuo policininku baiges? blush2.gif ax.gif nebeatsirenku jau doh.gif

Fainulka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 19 vasario 2013 - 16:00
QUOTE(babrusia @ 2013 02 19, 15:56)
O paskutine serija su tuo policininku baiges? blush2.gif  ax.gif nebeatsirenku jau doh.gif


Aha, kaip ją sustabdė mirksiukas.gif

Man patinka, kaip ją rengia tame seriale, o plaukai tai išvis nerealūs bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Aciuks 4u.gif
Tas policininkas dar pasirodys unsure.gif doh.gif

Ojej, jos plauku as labai pavydziu bigsmile.gif blush2.gif jos stilius seriale irgi thumbup.gif
Viena is naujausiu foto, skirta pristatyti antram sezonui - jau plaukai plaukai wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 19 vasario 2013 - 17:05
antro sezono pristatomasis klipukas http://www.youtube.c...h?v=rb366THfBjI thumbup.gif jauciu seriala ziuri ir vyrai vien del sios aktores, lakstancios su Victoria's Secret apatiniais biggrin.gif
Atsakyti
Kaip jums 7 serija? bigsmile.gif Ot gyvatė ta Selena huh.gif

user posted image
Atsakyti
Pabaiga pritrenkianti unsure.gif Selena labai nori pagadint gyvenima Railei unsure.gif
user posted image

Bet ta melyna Railes suknia pabigoje wub.gif wow cool.gif
user posted image
Atsakyti
Ahaaaa, suknelė super smile.gif
Atsakyti
Kas jau suziurejo 1 sezona, naujas antro sezono promo smile.gif

Bus veiksmo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 01 kovo 2013 - 15:30