Įkraunama...
Įkraunama...

The Client list

QUOTE(babrusia @ 2013 03 01, 15:28)
Kas jau suziurejo 1 sezona, naujas antro sezono promo smile.gif

Bus veiksmo  biggrin.gif

Kaip suintrigavo bigsmile.gif Bet tai *****, aišku niekas nevers naujo sezono, o mano anglų vidutiniško lygio..
Atsakyti
Gal torentuose netycia prades verst g.gif tikiuosi ax.gif blush2.gif bet tada ilgai tektu laukt doh.gif
---------------
Nu zavingi man jie kokie abu, negaliu wub.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
beje, su kuo Raile ties 35 sekunde buciuojas? blink.gif su Kailu? unsure.gif o ties 36 sekunde - su Evanu? blink.gif jaaaazau, kiek painiavos laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai jie sueis ar ne, pagaliau smile.gif aš Evano vietoj kaip griebčiau Railę, vis trypia, baidos rolleyes.gif o tas gyvenimas su Kailu nebuvo toks lengvas, gal ir gerai, kad dingo.Tik vaikų va gaila.
Atsakyti
tas ir beda, kad is Railes prisiminimu darosi aisku, jog su Kailu nepyragai buvo, o Evanas visad salia buvo ir padedavo labiau nei kad Kailas doh.gif jau seniai Raile galejo susiprast del Evano biggrin.gif tik vat kaip vaikai ziuretu, jei dede Evanas taptu ju pateviu g.gif unsure.gif
Teliko 2 serijos iki sezono pabaigos per TV unsure.gif dar daug visko nutiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 04 kovo 2013 - 18:55
Daina galetu buti grazesne doh.gif bet siaip vaizdai patiko biggrin.gif is paskutines serijos klipukas Riley & Evan [1x08] | Wish You Were Here
Atsakyti
Naaaa, kaip jums paskutine serija? bigsmile.gif ir pagaliau gi jie pasibuciavo wub.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Naujas 2 sezono promo thumbup.gif Antras sezonas jau siandien prasides bigsmile.gif
Atsakyti
o kiek seriju pirmam sezone?
lietuviskai radau 8, suziurejau

tikiuosi Kailas negrys

man Evanas labai labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(babrusia @ 2013 02 10, 16:29)
O cia akims paganyti karsta.gif is 1 serijos biggrin.gif (netekau zado, kai suzinojau, kad siam aktoriui siais metais 40 metu bus..

blink.gif blink.gif

QUOTE(abiga @ 2013 02 10, 19:24)
-Man filmas buvo geresnis vien del to,
--Tiek seriale, tiek filme viskas per daug teigiama. 



- nemaciau, reiks paziuret ,idomu pasidare g.gif
-- per teigiama tikrai
tik as taip ir nesupratau, ji su tais vyrais miega ar ne? g.gif
QUOTE(babrusia @ 2013 02 11, 08:00)
Verbena, sezone 10 seriju 4u.gif

jau radau !
laugh.gif
Atsakyti
http://filmux.net/bo...012/17-1-0-8503

Va, LT online, gal kam pravers wink.gif Vakare pažiūrėsiu 8 ir 9 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 10, 10:00)
man Evanas labai labai  wub.gif

ooo, sveika prisijungus biggrin.gif

man Evanas isvis toks vyriskas wub.gif tikras kaubojus, kuris apgirtusia mergina inesa i namus ne ant ranku, o persimetes per peti lotuliukas.gif

nu paskubejau pasidziaugt as cia paskutine serija doh.gif blush2.gif ax.gif dabar isdaviau, kas bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2013 03 10, 11:32)
http://filmux.net/bo...012/17-1-0-8503

Va, LT online, gal kam pravers wink.gif Vakare pažiūrėsiu 8 ir 9  bigsmile.gif


aciu
QUOTE(babrusia @ 2013 03 10, 12:00)

nu paskubejau pasidziaugt as cia paskutine serija doh.gif  blush2.gif  ax.gif dabar isdaviau, kas bus doh.gif

irnesakyk.gif
as jau pamirsau ka ten isdavei
Atsakyti
grizo tas Kailis doh.gif
Atsakyti