Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Natele @ 2013 02 09, 18:18)
Grazus tas rinkinukas, bet pagal detaliu skaiciu tai labai jau nepigus  ax.gif . O pigiau vargiai bus, ne katik pasirodes  kaip naujiena. Gal kokios nuolaidos kokioj zaislu pard. bus, tada galima ziuret. Mumis visas labai sudomino rinkinukas tokio pat dydzio dezutej su ozkyte ir arkliuku  4u.gif
user posted image




QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 09, 18:33)
Sveika atvykus i naujus namus  4u.gif
as dabar pamasciau, kazin ar yra jau kazkoks skirtumas jiems labai, kaladeles panasios, svabu vaikui suvokti ju statymo principa
jei tau jis patinka, kaina tinka tai ir pirk maziukui  wub.gif mamos sirdis jaucia geriausiai

Musu pirmasis lego buvo su skaiciukais.
Papildyta:
biggrin.gif mano vaIKAS pamate, sako ir as NORECIAU TOKIO  lotuliukas.gif
man skalbimo masina uzkliuvo  wub.gif


aciu uz priemima smile.gif

na mes dar per akcijas turim pasieme sita:
user posted image

tai reiks gal bandyti duoti pazaisti, matysim ar patiks... bet manau dar mazas jis tokiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2013 02 09, 20:56)
tai reiks gal bandyti duoti pazaisti, matysim ar patiks... bet manau dar mazas jis tokiems smile.gif


Na siaip lygiai metuku tikrai mazas(kaladeles galima duot statyt, bet kastuveli reiktu saugiai padet)- tie rinkiniai iki 3metuku jam pats tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 09 vasario 2013 - 21:02
QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 19:01)
Na siaip lygiai metuku tikrai mazas(kaladeles galima duot statyt, bet kastuveli reiktu saugiai padet)- tie rinkiniai iki 3metuku jam pats tas.


jo as ir tapati pagalvojau, kad kastuvelio negaus ir del zmogucio net abejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2013 02 09, 20:56)
aciu uz priemima smile.gif

na mes dar per akcijas turim pasieme sita:
[img]

tai reiks gal bandyti duoti pazaisti, matysim ar patiks... bet manau dar mazas jis tokiems smile.gif

Sveika 4u.gif
Žmogiukus jau turėtų įvertinti biggrin.gif . O šiaip lego pradžia prasideda užspaudus kaladėlę ant kaladėlės. Tai tinka bet koks rinkinys, kur yra paprastų kaladėlių su 4 snapeliais. Šiame tikrai yra. O toliau juk perkam pagal save tongue.gif . Savo norus vaikiukas pradeda reikšti artėjant antram gimtadieniui.
Atsakyti
Va tokie dar

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Bet jus erikiux ir randat uz tokias geras kainas rinkinius.Cia kaina su siuntimu iki UK?AS kiek zr viskas l. brangu,aisku as smulkius zr.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 02 09, 19:41)
aha vienodi,norejau sio
bet jau kainele uzsikele nesveika  doh.gif

[im

Gal ir gerai, kad vienodi, nesipeš biggrin.gif .
Aš vis negaliu prisiminti, kaip pražioplinau tą mėlyną... Bet galvoju, ar jis buvo su oro uosto pastatais g.gif ?..

O kiek ta nesveika kaina?

QUOTE(Natele @ 2013 02 09, 20:18)
Ne, be instrukcijos cia  smile.gif , pora kartu  naudotu detaliu buvau pirkus. nebent i fotki galiu ikelt nuotrauka kuriam laikui, butu didesne nuotr  g.gif
Papildyta:

Neisivaizduoju, kokia ji buvo  g.gif , niekad nekilo mintis paiekot internete  4u.gif . Padai buvo tokie prie detaliu. Bet ir joe, ir sienos, labai nepatogiai ir sunkokai statos .


Jei eitų didesnę nuotrauką pamatyti, tai būtų liuks thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 09 vasario 2013 - 21:24
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 21:04)
Žmogiukus jau turėtų įvertinti biggrin.gif .


Matai,kiekviena mama geriausia pazista savo vaika. Atkreipk demesi dar i tai, kad dazniausia greiciau visko nori vaikai, kurie yra ne pirmagimiai seimoj mirksiukas.gif Pvz. mano mazelis jau nuo metuku lego pats eme deliojo, ko nepasakyciau apie vyresnius mirksiukas.gif Vyriausiam knygos labiau patiko- jau 2metuku vos sulaukes ir skaiciavo ir raides visas mokejo, o maziui tai irnesakyk.gif knygos tai patinka, bet uz raides ar skaicius geriau lego konstruot, zaist, fantazuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 09 vasario 2013 - 21:16
QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 22:15)
Matai,kiekviena mama geriausia pazista savo vaika. Atkreipk demesi dar i tai, kad dazniausia greiciau visko nori vaikai, kurie yra ne pirmagimiai seimoj  mirksiukas.gif Pvz. mano mazelis jau nuo metuku lego pats eme deliojo, ko nepasakyciau apie vyresnius  mirksiukas.gif Vyriausiam knygos labiau patiko- jau 2metuku vos sulaukes ir skaiciavo ir raides visas mokejo, o maziui tai  irnesakyk.gif knygos tai patinka, bet uz raides ar skaicius geriau lego konstruot, zaist, fantazuot  biggrin.gif


O cia tai pasakyta, skaitau ir matau savo vaikus. Mano vyresnelis irgi labiau knygom domejosi, mashinos nelabai trauke pradzioj, 2 metu neturedamas jau ir kalbejo ne tik keliais zodziais, bet normaliai - po kelis sakinius. Spalvas skyre ne tik raudona/zalia, bet ir melyna, geltona, ruda ir kitos. Su lego tai minimaliai draugavo. O vat mazius, tai jau nuo metu kaladelem domejosi, mashinom, viska anksciau pradeda. Bet gal todel, kad brolis tuo uzsiima, ir as neturiu tiek laiko skirti knygu skaitumui
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 08, 23:13)
O mano panelytė užsimanė Bruolio, katalogą žiūri, paloviais ieško, gal ras doh.gif ...

maximoje pakainuotas wink.gif
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 09, 08:31)
oho, kiek daug cia dar matinanciu  thumbup.gif mes irgi megaujames pienuku vakare ir ryte  tongue.gif  wub.gif tikrai bendraminciu tema  biggrin.gif  thumbup.gif

mes irgi prie pienuko vartotoju thumbup.gif nors sunui jau 2 m 1 men
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 09, 11:12)
as tai ieskau is smulkiuju lego tai nelabai tikiuosi ka rasti.

o ko is smulkiu ieskai?
QUOTE(RutRut @ 2013 02 09, 13:17)
Kaune Šilainių Maximoj juodi figūrėlių pakeliai po 4.99. Čiupinėjau čiupinėjau, paėmiau keturis kurių viduj buvo kažkas apvalaus  panašaus į Kalėdų senio maišą ar kepurę. Vieną jau dukrytė praardė, senelis ir buvo (reiškia kituos bus gal figūrėlės su skafandrais  lotuliukas.gif nes nežinojau kokio didumo ten turi būt tos specifinės detalės). man per sudėtingas tas apčiuopos metodas, na nebent dabar išardyt, sudėt atgal į pakelį, ir treniruotis lotuliukas.gif

ech.... as daug Vilniaus parduotuviu apejau - nera net ko apciupinet..
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 15:14)
Radau, kas tas atskirejas ebay 1,80 svaro, jeigu siustis i UK, o jei siustis i Lt, tai prisideda dar 3,30 svaro. Tada jau daugoka. Galvoju, jei ka nors siusiu sau is ebay per tarpininke reikes uzsakyt kelis. Svoris tai jo nedidelis

kad as dabar su siuntimu UK uz 2 svarus nusipirkau ebayjuje..

siaip dabar kaip tik renkuosi siuntini is UK, tai galeciau kazkam paimti atskyreju, tik maksimalia kaina pasakykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 21:27)
Pžiūrėkit, sakyčiau, čia mūsų siekiamybė http://www.youtube.c...ature=endscreen  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet tai namai namukai bigsmile.gif thumbup.gif



QUOTE(dziulike @ 2013 02 09, 21:56)
bet manau dar mazas jis tokiems smile.gif

nono.gif kaip tik pats laikas pradet,mano krikstadukra turbut kokiu 1,3 meto jau toooookias pilis statydavo,kad ziuret ir pavydet galim,aisku jei pabersi palei nosi,nieko jis ir nedarys,bet...jei parodysi,pasedesi salia kelis vakarus,vaikas supras kame reikalas ir prades lavint savo smulkiaja motorika bigsmile.gif thumbup.gif o ti yra netik gerai,bet laaaaabai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 09 vasario 2013 - 21:43
Ir tie maziukai gi labai greitai uzauga 4u.gif .
Atsakyti