Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Labas rytas 4u.gif Kas miegoti anksčiau nuėjo, tas jau pirmas į temą biggrin.gif .
Tai ką, laukiam toliau biggrin.gif ax.gif ... Tik , žinokit, ne tik čia šnekančios laukiam, bet penkiagubai tiek nešnekančių lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 10, 09:19)
labas rytas  4u.gif . Na ka, ner papildymo  doh.gif , taip idomu butu buve aki uzmest  g.gif . Bet daznai juk diena ar 2 veluodavo po nurodytos datos  g.gif .

[color=yellow]Del maitinimo

Del legolendo, tai ten daug atrakcionu bus teveliams, o ne vaikams, jei vaikas mazesnis nei 110cm (jei gerai pamenu), nes dalis atrakcionu pagal ugi ziurimi. Bet veikti, aisku, yra ka - vien vaizdai  thumbup.gif .

Kazkaip nesidomejau, kur dar yra, bet lyg 6 ar 7 imant visa pasauli g.gif


Tokiu atveju irgi atlikai didvyrišką darbą, teko kelisyk pientraukiu naudotis, labai nepatiko. O tiek ilgai ištempti ax.gif ...

O apie legolendą čia, SM, užvakar žiūrinėjau net dvi temas. Su nuotraukom, vaizdžiai pripasakota wub.gif . Įdomu būtų ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 10 vasario 2013 - 09:52
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 10:51)
Labas rytas 4u.gif  Kas miegoti anksčiau nuėjo, tas jau pirmas į temą biggrin.gif .
Tai ką, laukiam toliau biggrin.gif  ax.gif ... Tik , žinokit, ne tik čia šnekančios laukiam, bet penkiagubai tiek nešnekančių lotuliukas.gif
Papildyta:

O apie legolendą čia, SM, užvakar žiūrinėjau net dvi temas. Su nuotraukom, vaizdžiai pripasakota wub.gif . Įdomu būtų ax.gif ...


Labas rytas. Reikes paieskot apie legolenda, aisku dar kokie 2 metai tai niekur neziuosim, bet uz 2 jau galima butu galvoti, tada vyresneliui butu 6, maziui 4. Gal jau ir idomu butu jems. O del ugio tai jau dabar mano vyresnelis budama 4 metu praeitu thumbup.gif , nes rudeni buvo 112 cm, jis net mane nustebino per vasara 5 cm paauges. Mazius tai zemesnis pagal ta pati amziu, bet visi sako, kad ir jis labai aukstas drinks_cheers.gif . Auginam gal krepsininkus bigsmile.gif
Laukiam ir mes, gal siandien jau atsiras
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 10, 07:19)
Bet jo deka pramaitinau kaip ir sunu iki 1m.2men. Buciau tikrai ilgiau maitinus, jei tik buciau i valias pieno turejus, tad 100pr. palaikau jumis drinks_cheers.gif .


super mama tu 4u.gif 4u.gif 4u.gif as su sunumi vargau taip nuo pradziu doh.gif iki 1 men tik pientraukiu traukiau, paskui pats eme traukti, bet su primaitinimais. kol 4 menesiu jau tik mp uzteko wub.gif man buvo paskui stimulas kuo ilgiau maitinti, tiek idejus pastagu, nervu gaila prarasti ta pienuka wub.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 07:51)
ką, laukiam toliau biggrin.gif  ax.gif ... Tik , žinokit, ne tik čia šnekančios laukiam, bet penkiagubai tiek nešnekančių lotuliukas.gif


biggrin.gif jei ne 5 kartus daugiau lotuliukas.gif

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 10, 08:03)
nes rudeni buvo 112 cm,
Laukiam ir mes, gal siandien jau atsiras


bigsmile.gif oho, koks aukstaugis, bet paskui gali nestypti, kai paaugliukai stypsta

tai ka, laukiam toliau
mes su vyresneliu zygiuosim i miska, sese su teciu paliksim
dar mastau, kad jai gal tridiene karstine bus. ne i tema, bet kas gripavote, kokie pozymiai buvo, buvo dar sloga, kosulys, ar tik tempa.ar vaikai guvus buvo? manoji tai kaip prisukta, tik kai tempa sukyla virs 39 tai tokia lipsnesne palieka, ir ima kalbeti non stop, tai jau zenklas, kad vaistuku reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 10 vasario 2013 - 10:41
QUOTE(dziulike @ 2013 02 09, 19:36)
Musu maziukas dar mazytis, 1 metai ir 1 menuo... bet galvoju gal toki nupirkti pabandymui:
http://www.assorti.l...u-vaikams-10553
kaip manot, butu toks gerai maziukui? gal kur tokiu pigiau uzmate? smile.gif


QUOTE(dziulike @ 2013 02 09, 21:03)
jo as ir tapati pagalvojau, kad kastuvelio negaus ir del zmogucio net abejoju smile.gif

Mano vaikiukas su Lego žaidžia kažkur nuo 7 mėn. Aišku, žaidžia labai sąlyginis pasakymas. Grauždavo, nešiodavos, mėgindavo konstruot, nors aišku neišeidavo, gėlytė pastoviai ant piršto būdavo, kai ropodavo lotuliukas.gif ir kur tik važiuodavom, tas rinkinukas su mumis irgi visur kartu biggrin.gif Tas jo pirmas rinkinys ir buvo, kaip žemiau įdėta Pempės foto. Antrą rinkinį gavo su motociklu kažkur 1,2 m., o kai 1,3 m suėjo iškart ir pradėjo statyt bokštus, gavo dar kelis mažus rinkinukus smile.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 00:13)
Turiu rimtą klausimą- kiek mačiau Lego gyvūnų, tai lyg neteko matyti tigriuko g.gif . Ar tokio nėra, ar dabar ir tigrų nėra(turiu senovišką), ar tigriukai yra tie patys liūtukai?
user posted image

Šitų rinkinukų dabar lyg mažiau matos bent jau maximose g.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 09, 23:27)
Sveikos,

Lego temoj pasirodo yra ir pogrindinė ilgai maitinančių grupė  biggrin.gif .

Oho kokia didelė grupė gaunas. Aš irgi priklausau jai thumbup.gif Tik problema, kad mano mažius iš tikro maisto pripažįsta savo noru tik čipsus ir šokoladą, aišku, kurių gauna kartą į kelis mėn po kasniuką, o rimčiau tai tik su filmukais pavyksta įduot truputį doh.gif Tai valgo mano beveik 1 m. 8 mėn. kavalierius ištisą parą kas kelias val., tai ir vadinu savo dideliu "naujagimiu" blink.gif

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 10, 11:40)
super mama tu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ner kur dingt, kai noras ir uzsispyrimas smegenis uzspaudzia lotuliukas.gif . Bet ne trupucio nesigailiu pientraukui atiduoto laiko, nors ir kaip sunku tuo laiku buvo 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 10, 13:27)
Mano vaikiukas su Lego žaidžia kažkur nuo 7 mėn. Aišku, žaidžia labai sąlyginis pasakymas. Grauždavo, nešiodavos, mėgindavo konstruot, nors aišku neišeidavo, gėlytė pastoviai ant piršto būdavo, kai ropodavo 

Manoji tai nuo brolio duplo masinyciu ir zmogiuku pradejo - juos dedavo i masinytes ir vezdavo. Dar tuo laiku labai patikdavo is skalbiniu maiselio isiminet kaladeles ir vel atgal det thumbup.gif . Paskui tik bokstai augt pradejo (na cia lego primo neskaitant, nes ir su jom zaide).
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 10, 12:47)
na cia lego primo neskaitant, nes ir su jom zaide).

Aš irgi masčiau pirkti lego primo, bet gavo dovanų Clemmy gumines kaladėles nuo 9 mėn. skirtas, bet pirmenybę teikė sūniukas vistiek tik duplo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 10 vasario 2013 - 13:12
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 10, 13:11)
Aš irgi masčiau pirkti lego primo, bet gavo dovanų Clemmy gumines kaladėles nuo 9 mėn. skirtas, bet pirmenybę teikė sūniukas vistiek tik duplo  smile.gif
user posted image


Clemmy kaladeliu ir figureliu turim net kelis didelius rinkinius ir mes - su jom visi mano maziai uzaugo smile.gif Tiksliau kol kas LT jos paliktos, nes dar neturim mazojo zaidejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 10 vasario 2013 - 13:36
tai laukiat net sapnuose biggrin.gif kaip ramu, kaip aš nieko nepirksiu iš jos, laukiu aukcionų pabaigos, o paskui kai ateis siuntiniai... kainuoja tik nemažai siųstis, bet pasitaiko neblogų variantų. tiesa, statymu tai pas mane arti šimto, o laimiu po vieną iš šimto biggrin.gif:D
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 10, 14:51)
tai laukiat net sapnuose  biggrin.gif kaip ramu, kaip aš nieko nepirksiu iš jos, laukiu aukcionų pabaigos, o paskui kai ateis siuntiniai... kainuoja tik nemažai siųstis, bet pasitaiko neblogų variantų. tiesa, statymu tai pas mane arti šimto, o laimiu po vieną iš šimto biggrin.gif:D

Oho, kiek daug dalyvauji 4u.gif . As tai 3 sav. vis seku aukcionus, bet mazai kur tedalyvauju 4u.gif
Atsakyti
Siusites tiesiai i Lietuva ar i UK?As irgi galvoju ismokt per ebay siustis.Pvz. ,jei nera siuntimo kainos,tai pries perkant klausiat pardavejo?O jei yra,tai kai perkat ,susumuoja pats ebay kaina ar reikia paciam siuntimo islaidas pridet?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 10, 14:04)
Oho, kiek daug dalyvauji  4u.gif . As tai 3 sav. vis seku aukcionus, bet mazai kur tedalyvauju  4u.gif

kad as "ant durniaus" sudedu statymus, is anksto aisku, kad nelaimesiu daugumos smile.gif bet man kazkaip taip paprasciau sekti, nei watch list'e - jei kazko kaina nelabai pakyla, tai tada jau bandau laimet, bet siaip dauguma statymu tiesiog kaba ant "o gal" biggrin.gif
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 10, 14:05)
Siusites tiesiai i Lietuva ar i UK?As irgi galvoju ismokt per ebay siustis.Pvz. ,jei nera siuntimo kainos,tai pries perkant klausiat pardavejo?O jei yra,tai kai perkat ,susumuoja pats ebay kaina ar reikia paciam siuntimo islaidas pridet?Aciu.

jei UK ebay, tai retenybe, kad i LT siustu. Daugiausia ten siunciama tik i UK, tai tada jau reikia tarpininku ieskotis, kad i LT parsisiusti, ir aisku dar siuntimo i LT kaina prisideda. Daznai aukcionai, kur siuncia ne tik i UK, brangiau pasibaigia.
Nupirkus apmokant jau su siuntimo islaidomis suma rodo, bet gali buti atvejis, kai laimi kelis vieno pardavejo aukcionus ir jis buna nurodes, kad sudeda tuomet i viena siuntini ir taip siuntimo islaidos mazeja "combine postage cost"
Atsakyti
Na bet ziuriu gerai pataikiau smile.gif ne vien kaip lego megejai cia smile.gif bet ir papinuku daug cia smile.gif
mazyliui tik metukai, valgom daznai ir nakti megstam, ir pastebejome kad dantukas gesti pradejo sad.gif
nieks su tuo nesusidure? atsiprasau kad biski ne i tema klausimukas smile.gif
Atsakyti