Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

[quote=Natele,2013 02 17, 12:38]
Skelbimuose polic. sunkvezimi pardavineja, kaina lyg ir nieko, tik neziurejau, naudotas ar kas dar...
Papildyta:

SM,kur 75 lt.?Naudotas,aciu maciau,vis galvoju,nes uzsimetus dideles policijos,misko netinka.Esu apmastymuose tuo klausimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 17, 10:34)
Kam sita detale:


blush2.gif man panasu i koki paspirtuka, tik truksta ratuku lotuliukas.gif bet as speju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 17, 13:41)
SM,kur 75 lt.?Naudotas,aciu maciau,vis galvoju,nes uzsimetus dideles policijos,misko netinka.Esu apmastymuose tuo klausimu  g.gif

Taip, sita skelbima turejau minty. Bet geriau i vaiko norus ziuret 4u.gif .
Papildyta:
Pirma karta matau tokia detale g.gif . Cia tikrai raso, kad lego? Numeriuko nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 17 vasario 2013 - 14:30
Ir atejo 17 diena, o musu pardavejo dar nieko nepaskelbe schmoll.gif Norim lego, norim lego, norim duplo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 17, 13:30)
Ir atejo 17 d


biggrin.gif ir neliko pas musu pardaveja jokio uzraso, kad bus papildymas siandiena, gal vel veluos kaip praita savaite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 17 vasario 2013 - 15:39
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 17, 16:38)
biggrin.gif ir neliko pas musu pardaveja jokio uzraso, kad bus papildymas siandiena, gal vel veluos kaip praita savaite


tai kad prie lego dar likes uzrasas, o prie duplo tai jau ir vakar nebuvo to uzraso
Atsakyti
pempe12, labai grazus Jusu ikeltas prie gerus 10psl geltonas namas, koks jo numeris? 4u.gif
Atsakyti
Ant tos detales neraso nei nr.,nei lego,tik germany.Buvo kartu su lego detalem,tai uzskaitau kaip lego.Siaip ji tinka prie masinos kabinos,dedas,tik jos paskirtis ne ta.
Papildyta:
Ramiai mergaites,reikia laukt vakaro,tada ryto,kaip anakart.Vistiek nepagreitinsim ir nepakeisim nieko.Visada tas papildymas buna,kad ir nedaug,kai uzrasyta albume,kad bus.

Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2013 02 17, 16:21)
pempe12, labai grazus Jusu ikeltas prie gerus 10psl geltonas namas, koks jo numeris?  4u.gif

4996 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 17, 11:38)
Pernai buvo, siemet naujo dar nemaciau. Tik reikia ziuret ar ir daniskam, ir vokiskam galioja  4u.gif .

Kuponas yra .Galioja ir daniskam ir vokiskam 4u.gif
Mes planuojame i vokiska vasara ...bet cia jejgu viskas bus labai- labai sklandziai smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 17, 15:38)
biggrin.gif ir neliko pas musu pardaveja jokio uzraso, kad bus papildymas siandiena, gal vel veluos kaip praita savaite

yra prie smulkiuju o cia jau gera zinia. kiek galima vis duplo ir duplo o smulkiuju po kelis vnt ir viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Matot, kokį berniukišką neblogą rinkinį skelbimų temoje pardavinėja
user posted image
Daug kaladėlių už 85Lt. Natelei ir ratai, ir net du atsuktuvai thumbup.gif biggrin.gif
Net aš gundausi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 17 vasario 2013 - 17:56