Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

kažkada kalbėjot, (dabar jau atkast kur kalbėta apie tai šansų nėra kai tokia tema aktyvi) biggrin.gif kad čiupinėjat tuos mini maišiukus ir ieškot senio, vakar ir aš ieškojau, aišku nesėkmingai doh.gif trumpai drūtai parašykit ką ten užčiuopt reik biggrin.gif iš anksto ačiū 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
SM temoj parduoda daug kaladeliu, bet yra du atsuktuvai, ar ne Netele ieskojo. Gal parduotu? Tik kad pardaveja Marijampoleje

Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 17, 18:53)
Matot, kokį berniukišką neblogą rinkinį skelbimų temoje pardavinėja

Daug kaladėlių už 85Lt. Natelei ir ratai, ir net du atsuktuvai thumbup.gif  biggrin.gif
Net aš gundausi biggrin.gif


Aha, as irgi pamaciau. Lyg ir neblogas, ir kaladeliu jauciu apie 200 vnt bus
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 17, 15:53)
Matot, kokį berniukišką neblogą rinkinį skelbimų temoje pardavinėja
[
Net aš gundausi biggrin.gif


tikrai geras, uz gera kaina tiek detaliu. bet as nesuprantu, kuriai masinai tie ratai tvirtinasi blush2.gif
tai stok i eile, tuoj aukcionas bus, kai daug is rasyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 17, 19:08)
tikrai geras, uz gera kaina tiek detaliu. bet as nesuprantu, kuriai masinai tie ratai tvirtinasi  blush2.gif
tai stok i eile, tuoj aukcionas bus, kai daug is rasyti  lotuliukas.gif

As nedalyvauju. Ai, gana kol kas tu islaidu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 17, 18:13)
As nedalyvauju. Ai, gana kol kas tu islaidu  biggrin.gif

tu pas kartuska prie smulkiuju taikais? ar klystu unsure.gif
Atsakyti
Jei turėčiau berniuką, imčiau negalvojusi ax.gif ... Čia apie duplo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 17 vasario 2013 - 18:17
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 17, 16:13)
As nedalyvauju. Ai, gana kol kas tu islaidu  biggrin.gif


as irgi ne, bet manau uz tokia kaina greitai neliks, nes vien kiek kaladeliu ir padas raudonas nemazas, o dar kur masinytes. tik kazin arnebus tos kaladeles l aptrintos, nes masinytes tokios jau ne pirmos jaunystes atrodo biggrin.gif bet zaidimui nekliudo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 17 vasario 2013 - 18:22
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 17, 18:14)
tu pas kartuska prie smulkiuju taikais? ar klystu unsure.gif

Aš taikausi angel.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 17, 16:16)
Jei turėčiau berniuką, imčiau negalvojusi ax.gif ... Čia apie duplo smile.gif


ax.gif as tai turiu, bet neimu tongue.gif man vat ta dtale ant geltonos auto - ale kablys ar kaip ivardinti, vat labai tiktu bigsmile.gif ir atuktuvas del grozio , nes ratu toku neturime
ten tas juodas pagrindas su ratais ar ne formules?
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 17, 16:13)
As nedalyvauju. Ai, gana kol kas tu islaidu  biggrin.gif


ar nupirkai ta gaisrines komplekta?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 17, 19:14)
tu pas kartuska prie smulkiuju taikais? ar klystu unsure.gif

ne, as ne konkurente ant smulkiuju, mes su duplo.
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 17, 19:21)
ax.gif as tai turiu, bet neimu  tongue.gif man vat ta dtale ant geltonos auto - ale kablys ar kaip ivardinti, vat labai tiktu  bigsmile.gif ir atuktuvas del grozio , nes ratu toku neturime
ten tas juodas pagrindas su ratais ar ne formules?
Papildyta:
ar nupirkai ta gaisrines komplekta?

ne, nespejau, t,y, bandziau statyt paskutinemis sekundemis, bet mane permushe. Gal kokias programas turi, kad paskutines sekundes statytu.
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 17, 18:54)
kažkada kalbėjot, (dabar jau atkast kur kalbėta apie tai šansų nėra kai tokia tema aktyvi) biggrin.gif kad čiupinėjat tuos mini maišiukus ir ieškot senio, vakar ir aš ieškojau, aišku nesėkmingai doh.gif  trumpai drūtai parašykit ką ten užčiuopt reik biggrin.gif  iš anksto ačiū 4u.gif  mirksiukas.gif


Barzda su lankeliu tokiu,pati barzda grubleta ir lankelis ciuopias,paspaudus ja,spaudziasi,nes is kietos gumos.Aiskiausias orientyras atpazint seni salti plius visos detales apvalesnes - maisas,kepure.Paziurekit i lankstinuka tu zmogeliuku ir atrasit.
Atsakyti
Dekui, Pempe12, uz zinute del to rinkinio, bet pavelavau - vsikas parduota verysad.gif . Lauksiu toliau, gal kam atsukruvas ar ratas atliks 4u.gif .

Aha, geriausias dalykas atpazint - turet juodu zmogiuku lapuka su visais zmogiukais ir ju daikciukais - labai gerai atsirinkt, kas uzsiciuopia.
Atsakyti