Įkraunama...
Įkraunama...

X-lander vežimėliai

QUOTE(Frontera @ 2014 05 12, 15:36)
Aciu uz issamu atsakyma  4u.gif
Jau isigijom naujaji XA zalia:)  Atveze praeita savaite, apziurejau ir vel i dezes susipakavau dar liko pora menesiu palaukti  nestuke.gif  smile.gif... Ai net nezinau atrodo yra prie ko prikibti, bet jauciu prie kiekvieno rastum kazka nepatinkancio, idealaus turbut dar nepagamino smile.gif..
O  Move modeliukas man nelabai patiko del per daug plasmasiu, na toks vaizdas kad jis yra didesnis (nors taip nera). XA man graziau, kad aliuminis remas, ir dalis jo uzsidengia medziagomis... atrodo jis man grakstesnis...


Sveikinu su nauju pirkiniu. wink.gif Prikibti ko gero galima prie kiekvieno vezimelio, dar nepagamino idealaus. smile.gif
Mes kadangi jau turejom ir XA10, ir XA12, tai dabar nusprendem X-move 14 modeliuka isbandyt...ir ka galiu pasakt, man jis labiau patinka, nei XA. smile.gif Jau koks palengvinimas del tos nugareles, kuri reguliuojasi rankenele, o ne dirzais. Nors pries tai atrode, visai paprasta reguliuoti ta nugarele dirziuku pagalba.... smile.gif Apsaugos nuo uodu ir saules nereik pirkti atskirai, jau "imontuota"...zodziu, kaip bebutu, esu Xžlander gerbeja. smile.gif
Tiesa, kelintu metu XA modeliuka pirkote?
Atsakyti
Pirkome pati naujausia 14 metu.
Del apsaugu nuo lietaus ir uodu va priminet, parduotuvej minejo man kad bus prie vezimo jau imontuota, bet as gerai net neisziurinejau ar jos tikrai yra. O kur jos pas Jus yra?
As ir xlander gerbeja. Antra dabar vezima kai reikejo rinktis tai net neziurejau i kitu firmu.
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 05 12, 22:09)
Pirkome pati naujausia 14 metu.
Del apsaugu nuo lietaus ir uodu va priminet, parduotuvej minejo man kad bus prie vezimo jau imontuota, bet as gerai net neisziurinejau ar jos tikrai yra. O kur jos pas Jus yra?
As ir xlander gerbeja. Antra dabar vezima kai reikejo rinktis tai net neziurejau i kitu firmu.


Jei Jusu modeliukas XA14, tai imontuotu apsaugu nera jame, viska reikia pirkti atskirai. Todel ir paminejau, kad Move modeliukas man dar tuo ir patiko, kad apsaugos nuo uodu ir saules jau pritvirtintos/imontuotos ir nereikia mastyt kazko atskirai. Lietaus apsauga bet kokiu atveju reikia pirkti atskirai tiek XA, tiek visiems kitiems modeliams, mes ja isigijom nauja, butent tinkancia x-MOVE modeliukui. Prie to pacio isigijom originalu miegmaisi, kuris be galo patogus ir fainas, rankine, kuri man laabai reikanga ir puodelio laikikli. Maniau, kad ji bus galima isigyt atskirai deveta, bet ziuriu, kad niekas nepardavineja, tai teko nauja pirkti. Jis man irgi labai patogus ir reikalingas daigciukas. Zodziu, viska susikomplektavom ir dabar patogiai vazinejam. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 14 gegužės 2014 - 11:07
Na kaip paklausiau parduotuvej, kad man reikia apsaugu nuo uodu ir lietaus, sake bus komplekte. Ir buvo prie lopsio dezeje idetos (nuo uodu ir lietaus) as ju net nepakavau jos turbut lopsiui. O sportinei daliai reiks pasiziureti kai laikas ateis.
Miegmaisiuka ir mes nusipirkom.
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 05 14, 17:09)
Na kaip paklausiau parduotuvej, kad man reikia apsaugu nuo uodu ir lietaus, sake bus komplekte. Ir buvo prie lopsio dezeje idetos (nuo uodu ir lietaus) as ju net nepakavau jos turbut lopsiui. O sportinei daliai reiks pasiziureti kai laikas ateis.
Miegmaisiuka ir mes nusipirkom.


Lopsiui tai taip, buna komplekte, o sportiniai daliai jau reikia pirkti atskirai. wink.gif (as kalbejau butent apie sportine dali, ne apie lopsiuka. wink.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal jau yra mamyčių išbandžiusių naująjį x-lander x-pulse?
Laukiam pirmagimio ir kol kas nusižiūrėjom būtent šį modelį. Leliukas gims rugsėjo gale, tai žiemai aktualus lopšys, o pavasarį jau ko gero persėsim į sportinę dalį, tai galvoju, kad x-pulse sportinė turėtų būti kaip tik g.gif
Laukiu dar Jūsų nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2014 05 16, 11:11)
Sveikos  4u.gif
Gal jau yra mamyčių išbandžiusių naująjį x-lander x-pulse?
Laukiam pirmagimio ir kol kas nusižiūrėjom būtent šį modelį. Leliukas gims rugsėjo gale, tai žiemai aktualus lopšys, o pavasarį jau ko gero persėsim į sportinę dalį, tai galvoju, kad x-pulse sportinė turėtų būti kaip tik  g.gif
Laukiu dar Jūsų nuomonių  4u.gif


Sveiki 4u.gif Aš jau čia anksčiau rašiau apie naujuosius x landerio modelius ax.gif Jei nečiupinėjot ir nematėt gyvai, siūlau būtinai tai padaryti, nes asmeniškai man visai kitaip atrodė modeliai nei interneto nuotraukose, ypač medžiagos ax.gif Dėl to ir atkrito šitas variantas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2014 05 16, 13:17)
Sveiki 4u.gif Aš jau čia anksčiau rašiau apie naujuosius  x landerio modelius ax.gif Jei nečiupinėjot ir nematėt gyvai, siūlau būtinai tai padaryti, nes asmeniškai man visai kitaip atrodė modeliai nei interneto nuotraukose, ypač medžiagos ax.gif Dėl to ir atkrito šitas variantas rolleyes.gif



Skaičiau jūsų žinutes 4u.gif
Pirmiausia gyvai apčiupinėjom šį vežimėlį, dėl to ir sakau, kad jis man labai patiko ax.gif
Ir mačiau pastebėjimą jūsų dėl sportinės dalies, todėl ir argumentuoju, kad mums sportinė dalis bus reikalinga pavasariui/vasarai, tai manau, kad siaurumas ir medžiagų plonumas nebus didele bėda.
Man labai įdomu, gal yra mamyčių, kurios jau praktiškai naudoja šį modelį ir gali savo praktika pasidalinti? g.gif
Atsakyti
user posted image sveikos merginos, gal zinote kaip vadinasi si apsauga ant vezimelio nuo saules?kaip ji tvirtinasi?kur pirkti? aciu labai jei kas nors atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita77 @ 2014 05 17, 19:00)
user posted image  sveikos merginos, gal zinote kaip vadinasi si apsauga ant vezimelio nuo saules?kaip ji tvirtinasi?kur pirkti? aciu labai jei kas nors atsakys smile.gif


Si apsauga vadinasi X-lander Suncover.
Atsakyti
Sveiki,

gal zinosite ar 4 ratu x-landerio vezimas telpa i tarybini siaura lifta nenuemus rato?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 06 17, 12:12)
Sveiki,

gal zinosite ar 4 ratu x-landerio vezimas telpa i tarybini siaura lifta nenuemus rato?
Aciu


Telpa tik tie kurie buvo pradėti gaminti nuo 2010 m. Pati tik dabar išsiaiškinau..



Gal kas patarsit, ar pvz 2009 m. lopšys tiktų ant naujesnių x-landerių rėmo?
Atsakyti