Įkraunama...
Įkraunama...

Amway

QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2013 02 11, 23:47)
kurie LT istatymai draudzia isivezti ir perpadavineti
gaminius is kitu saliu?

Pasiskaitykit PVM įstatymą ir suprasit apie ką kalbu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2013 02 11, 23:43)
Pasiskaitykit PVM įstatymą ir suprasit apie ką kalbu rolleyes.gif

nei dvigubo PVM, nei dvigubu mokesciu nera 4u.gif skaitykit visus likusius mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas is jusu esate Klauso linijoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iris_25 @ 2013 02 18, 12:34)
Sveiki, gal kas is jusu esate Klauso linijoje? smile.gif

Aš esu, o ką ? smile.gif
Atsakyti
Kaip mielosios mamytės reaguojate į Amway produktų pristatymus? smile.gif
Atsakyti
ivairiu tu pristatymu buna:)ziurint pas ka papuoli.vieni ir idomus, ir naudingi,
o kiti...tik laiko gaisinimas.daug trumpu aiskiu gaminiu pristatymu galima rasti internete.nors jie ne lietuviu kalba, bet aiskiausi ir didziausia nauda butent is ju 4u.gif
Atsakyti
kas esate is siauliu ce? galim rengt prezentacijas, ir folio diagnostikas.smile.gif
turime patalpas
Papildyta:
siaip man kilo klausimas... kodel nera kainu kataloge? ir man nepatogu ir zmones klausinej.. viena is kitos firmos man akis draske kad ce nelegali firma nes tipo ner atstovybes vilniuj biggrin.gif... nezinojau ka atsakyt nes as dar naujoke
Atsakyti
as irgi esu tokiu pasisakymu girdejus apie nelegaliu pardvimus,nelegalius renginiu organizavimus,nelegalias paslaugas, atstovybes, ofisus ir t.t ir niekaip nesuprantu ar zmones prie tik bajerio ar trenkti istikruju.... jau vien pavadinimas HOME BUSSINESS normaliai mastanciam zmogui viska pasako.tiem kas nesupranta galima isversti -tai TARPTAUTINIS PRIVATUS SEKTORIUS, NAMU VERSLAS!!!!!!, tai apie kokias atstovybes , kokius ofisus gali but kalba isviso????yra tarptautine licenzija, kuri ir paaiskina, nurodo ar apriboja veiksmus nuo iki.veikla koordinuoja vienas is keturiu tarptautiniu distribuciniu centru.kontroliuoja ftb.kas dar gali but neaisku???jokiu dvigubu leidimu, jokiu dvigubu mokesciu nera, atstovybiu tuo labiau.
kainos yra, bet katalogai ne lietuviu kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 22 kovo 2013 - 17:22
gal galit rekomenduot daranti testus zmogu!!!!!!!reikia subiai.apie desimt zmoniu grupe 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 04 19, 19:45)
Ieškau baliklio - miltelių pavidalo:
http://s43.radikal.r...8c42e74f7d8.jpg
Bet tik ne lenkiškų  blush2.gif
Rašykite AZ  4u.gif



Lenkijoje Amway neturi jokiu gamyklu, tad jei matot kakur lenku gamybos produkcija - tai ne Amway! 4u.gif
Atsakyti
Aš čia paskaičiau ir supratau, kad kai kurios iš Jūsų nevisai teisingai supranta AMWAY produktus. T.y. nėra tokio dalyko kaip lenkiška linija ar UK linija ar dar kokia linija. Produktai atvežti iš UK ar Lenkijos ar bet kurios kitos šalies yra VISIŠKAI TOKIE PAT, tik pritaikyti kitai rinkai t.y. etiketės pritaikytos šalies įstatymams. AMWAY veikia 82 šalyse bet visa produkcija yra gaminama tik JAV, paskui eksportuojama į paskirstymo sandėlius .Lietuviškas etiketes suklijuoja Lenkijoje, bet nei pilsto, nei kitaip apdoroja prekes. (lietuvoje perkantiems atveža iš Lenkijos - nes Lenkijoje yra suklijuojamos lietuviskos, latviskos, estiskos ir lenkiskos etiketes).

Be to atvežimas ir prekiavimas Lietuvoje produkcija iš UK yra nelegalus. Jau ne vienam AMWAY verslininkui buvo atimtos licenzijos už tai wink.gif Tai tiek. Tikrai nieko nenorėjau įžeisti ar sumenkinti, bet paskleisti labai jau neteisingi gandai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Edita Ko @ 2013 04 24, 15:12)
Tai kad pastos savikaina 19 lt.


Jeigu pirmieji pirkimai gali įsigyti pigiau. Pirmą kart gavau papildomą 20 proc. nuolaidą(tai pasta kainavo 15 litu kazkur) , o db antra kart pirksiu gausiu papildoma 10 proc. nuolaida (tai pasta bus apie 17 litu gal keliais centais daugiau).
Atsakyti
yra toks dalykas kaip Vakaru Europos rinka ir Rytu Europos rinka, ta nurodo pats gamintojas, o kad gaminiu sudetys skiriasi, tai net ant kai kuriu dezuciu tai parasyta, jauciasi pavartojus:) ir nereikia del to nervintis, nes vieniems reikia vienokiu, o kitiems kitokiu sudeciu.jei viena sudetis tenkintu visu poreikius, tai ir rinka butu viena,neskirstoma i dvi dalis:) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai keistas jusu bandymas perskirstyti i teritorijas, kai jau viskas seniai suskirstyta i rinkas 4u.gif
Atsakyti