Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(Opdum @ 2013 06 27, 21:28)
mastau strateguoju.. o tam laiko reikia.. neiseina visko daryt automatiskai..

merginos kaunietes , gal galetumet parekomenduoti kur pigiai galima gauti papildomu pamokeliu?



Būtent ir reikia viską daryt automatiškai, o tam reikia daug praktikuotis.
Pigiausios pamokos - išsilaikius teoriją, važinėt po miestą su giminaičiu (gėda vairavimo mokykloms, užpirkusioms įstatymą, leidžiantį mokytis tik su artimu giminaičiu...). Gal geriau ne po miestą, o pagal regitros žemėlapius egzaminų maršrutais. Maršrutai pakabinti prie Regitros pastato; dar yra vienas kitas maršruto žemėlapis internete.
Atsakyti
QUOTE(DzonisBravo @ 2013 06 27, 23:05)
Būtent ir reikia viską daryt automatiškai, o tam reikia daug praktikuotis.
Pigiausios pamokos - išsilaikius teoriją, važinėt po miestą su giminaičiu (gėda vairavimo mokykloms, užpirkusioms įstatymą, leidžiantį mokytis tik su artimu giminaičiu...). Gal geriau ne po miestą, o pagal regitros žemėlapius egzaminų maršrutais. Maršrutai pakabinti prie Regitros pastato; dar yra vienas kitas maršruto žemėlapis internete.

neturiu nieko kas galetu pagelbet..todel lysiu i skolas ir bandysiu pirkti instruktoriau paslaugas..
Atsakyti
Dėkui visoms už patarimus ir atsakymus 4u.gif

QUOTE(jurratike @ 2013 06 26, 17:13)
http://kettest.lt/ ciaa yra reguliuojamos, nereguliuojamos sankryzos, pasprendus gal paaisketu geriau. Ar bent iskaltumet.

Dėkui už nuoroda 4u.gif O gal dar pamenat kokių sunkių/netikėtų klausimų gavot laikydama teoriją ?

QUOTE(denaxa @ 2013 06 26, 23:24)
Atsimink,kad negalima vaziuoti reguliuotojui i pilva ir i nugara-tik per sonus,man toks paaiskinimas padejo,isiminiau be vargo visam laikui ko gero... ax.gif

Kaip buvo patariančių pasiklausiau instruktoriaus kaip įsiminti reguliuotojo ženklus, tai jis patare įsivaizduoti jo rankas kaip sieną (kad galima važiuoti tik pagal jų kryptį), tai tas šiek tiek padėjo geriau suprasti/įsidėmėti reguliuotojo ženklus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

as jau po mokyklinio praktinio egzamino. Islaikiau is pirmo karto, nors instruktorius nelabai tikejo, kad man pavyks is pirmo karto biggrin.gif

jau uzsiregistravau regitroje teorijos egzaminui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunele1982: 28 birželio 2013 - 11:46
QUOTE(ramunele1982 @ 2013 06 28, 12:45)
Sveikos,

as jau po mokyklinio praktinio egzamino. Islaikiau is pirmo karto, nors instruktorius nelabai tikejo, kad man pavyks is pirmo karto biggrin.gif

jau uzsiregistravau regitroje teorijos egzaminui...

sveikinu 4u.gif

mano instruktorius atostogaus tai dar liks 7 vaziavimai kai gryz bet bus kaip nuo 0 doh.gif
nemaniau kad man taip sunkiai eisis vazinetis blush2.gif bet aisku yra kaip yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2013 06 28, 10:14)
Dėkui visoms už patarimus ir atsakymus  4u.gif
Dėkui už nuoroda  4u.gif  O gal dar pamenat kokių sunkių/netikėtų klausimų gavot laikydama teoriją ?
Kaip buvo patariančių pasiklausiau instruktoriaus kaip įsiminti reguliuotojo ženklus, tai jis patare įsivaizduoti jo rankas kaip sieną (kad galima važiuoti tik pagal jų kryptį), tai tas šiek tiek padėjo geriau suprasti/įsidėmėti reguliuotojo ženklus smile.gif

Pirma karta klausimai tikrai buvo suktesni ir sunkesni, antraji karta buvo ganetinai lengvi. Pasiziuret gerai ir technine dali, man buvo klausimas apie sviesas, koki tai atstuma, kurios geriau nusviecia, halogenines, kaitrines ar kseonines, ir dar kazkoks klausimas buvo kurio nesupratau apie sukius... Daugiau labai atidziai visus paveiksliukus reikia apsiziuret. Reguliuotojo man nebuvo abu kartus, is sankryzu abu kartus buvo atrodo po 3 ar 4 klausimus. Daugiau greiciai, zenklai. Troleibusas, jeigu kas yra automobilis biggrin.gif
Atsakyti
Prieš laikant teorijos egzaminą būtinai reikia pasispręsti internete tuos testukus, nes man nemažai buvo techninių klausimų, kurių visiškai nėra KET (visokie apie sūkius, priekiu, galu varomus ant slidaus kelio, stabdymo kelio ilgis ir pan.). Iš teorinių netikėtas buvo, ar reikia rodyti posūkį važiuojant atbulam ir sukant. Pažymėjau, kad reikia, nes juk vistiek mašiną suki, bet kažin, ar gyvenime kas nors atbulas važiuodamas rodo, į kurią pusę suks...
Atsakyti
sveikos,gal netycia atsirastu kuri noretu susikeisti kauno regitroj vietas? blush2.gif as turiu vieta liepos 25d.13val.o man butu gerai gauti anksciau,na,bet kada iki 23d.nes 24d.turiu bilietus lektuvo skrist is Lietuvos,bet dar karteli noreciau pabandyti savo laime... smile.gif jei kas tai rasykit i AZ mirksiukas.gif
Papildyta:
DAR NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS GALIT REKOMENDUOTI GERA KAUNE INSTRUKTORIU KURIS MOKINA SU AUTOMATU? NORS MANO LYG IR NEBLOGAS IS "TRYS SPALVOS" BET GALVOJU GAL BUTU GERAI SUZINOT IR KITU METODIKA IR PAKEIST MASINA,NES TENKA VAIRTUOTI MAZYYYTI CITROENA, smile.gif PATINKA MAN JINAI,BET REGITROJE SU DIDESNE VAZIUOJU IR MAN JAU VISKAS, schmoll.gif NEPAVYSTA JOS PAJUSTI,IR GABARITAI DARO SAVO doh.gif BUTU GERAI JEI REGITRA DUOTU VAZIUOTI SU TUO CITROENU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2013 07 01, 23:38)
DAR NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS GALIT REKOMENDUOTI GERA KAUNE INSTRUKTORIU KURIS MOKINA SU AUTOMATU? NORS MANO LYG IR NEBLOGAS IS "TRYS SPALVOS" BET GALVOJU GAL BUTU GERAI SUZINOT IR KITU METODIKA IR PAKEIST MASINA,NES TENKA VAIRTUOTI MAZYYYTI CITROENA, smile.gif PATINKA MAN JINAI,BET REGITROJE SU DIDESNE VAZIUOJU IR MAN JAU VISKAS, schmoll.gif NEPAVYSTA JOS PAJUSTI,IR GABARITAI DARO SAVO  doh.gif BUTU GERAI JEI REGITRA DUOTU VAZIUOTI SU TUO CITROENU  biggrin.gif

As irgi mokausi su citroen c3 automatine pavaru deze. O kokia masina buna regitroj? Pas mane instruktore moteris is mobilus zmones.
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 07 02, 10:22)
As irgi mokausi su citroen c3 automatine pavaru deze. O kokia masina buna regitroj? Pas mane instruktore moteris is mobilus zmones.



Kauno regitroje irgi mazos masinytes. gal 5 nauji fokusai. as su tokiu ir isilaikiau. smile.gif Labai patiko ir maza ir parkuotis lengva ir seip tikrai faina masinyste.
Dar yra 4ti golfai ir hunday maziukai. Nu visos labai mazos. Ner ko noret, kad su Smartais galima butu laikyti biggrin.gif

As va pvz mokinausi vazineti su WV Touran, su ja ir mokyklini egza laikiau. Vyro irgi laivas ilgas sedanas, tai man regitrines masinos labai mazytes atrode smile.gif
Atsakyti
sveikos, nusprendziau ir as laikyti teises, eksternu. istikruju, tai as jau buvau gavusi ta vairavimo kursu pazymejima, bet baigesi jo galiojimo laikas, tai dabar eisiu viska nuo pradziu... praejo 3metai, tai vairavimas vel bus kaip nuo pradziu.. kazkaip nepamenu savo nei pirmu kartu, nei to, kad bijociau, bet kad neismokau vairuot, tai tikrai-pati truputi ziopliuke esu ir dar instruktorius buvo, kad tik pakalbet apie Lt politini gyvenima ir t.t. geras siaip zmogelis, bet vairavimo subtilybes tai pamirsdavo paaiskint-ka paklausi, ta papasakos, bet kitakart net nezinai, kad reikia paklausti...
zodziu, ziuresim kaip cia sikart bus. reik registruotis regitroj teorijai. nera baisu, bet kas as niekaip neismokstu zenklu... jie man kaip uzkeikti doh.gif ir praeita karta kai laikiau, tai 4klaaidos buvo tik del zenklu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 06 28, 15:38)
Pirma karta klausimai tikrai buvo suktesni ir sunkesni, antraji karta buvo ganetinai lengvi. Pasiziuret gerai ir technine dali, man buvo klausimas apie sviesas, koki tai atstuma, kurios geriau nusviecia, halogenines, kaitrines ar kseonines, ir dar kazkoks klausimas buvo kurio nesupratau  apie sukius... Daugiau labai atidziai visus paveiksliukus reikia apsiziuret. Reguliuotojo man nebuvo abu kartus, is sankryzu abu kartus buvo atrodo po 3 ar 4 klausimus. Daugiau greiciai, zenklai. Troleibusas, jeigu kas yra automobilis   biggrin.gif



Labas, tai kurios lempos geriausiai sviecia?

ryt teorija regitroj - bijau kaip velnias kryziaus biggrin.gif 2 kartus persiregistravau - atrodo, kad nieko nebezinau biggrin.gif o dievuliau sad.gif

as trasas atsisvieciau is instruktoriaus - vyras pravaziuos siauliuose su manim kai jau galesiu su M raide vazineti smile.gif tik pries regitros egza nusipirksiu valandike del aikstutes - nors ten man visai neblogai sekasi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunele1982: 04 liepos 2013 - 06:57