Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(Aglėja @ 2013 07 05, 11:53)
Ar ne pernai priėmė tokį įstatymą,kad norint perlaikytį teorijos/praktikos egzaminą,kita registracija turi būti tik po savaitės mažiausiai?  g.gif tam,kad pasimokyti,neiti aklai kitą dieną perlaikynėt.


Labai abejoju dėl šito. Prieš metus buvo įvedę naujovę, kad užsiregistravus ir neatvykus į egzaminą, paskui registruotis galima tik po mėnesio. O apie tą savaitės laikotarpį nieko tokio negirdėjau.


QUOTE(*Inga:) @ 2013 07 05, 08:08)
Draugei taip vietos ieškojau, tai po koki 20 kartų per dieną įlįsdavau pasižiurėt.


Čia geriausia taktika, kas nori egzaminus laikyti greičiau. Kasdien Regitra išmeta laisvas rezervuotas vietas (tada staigiai atsiranda keliolika laisvų vietų artimam laikui) ir atsisakinėja savo laikų pavieniai žmonės irgi.
Taip kas pusvalanduką tikrinant tą Regitros puslapį, dienos bėgyje galima nusigriebti žymiai geresnį laiką, negu normaliai siūlo ten eiliniams mirtingiesiems.
Atsakyti
nu kažkodel neleidžia anksčiau kaip po 3 sav registruotis, nors vietų ir po 1 sav yra. ax.gif nu nesvarbu.
Aš KK padariau, kai žiede persirikiavimą į kitą juostą prieš pat ištisinę pradėjau, būčiau spėjus, bet sustabdė ir viskas.
Bet labai nenusiminiau. Kiek mačiau, iš 3 (be manęs) automobilių - 2 parvairavo egzaminuotojai (t.y. iš trijų 2 tikrai neišlaikė). unsure.gif
Beje , man mama sako, kad ne viskas gyvenime sekasi iš 1 karto, tai nėra ko liūdėt, ir taip visur pirma būnu biggrin.gif
O mano pažįstama - viena moteriškė sakė, kad mokslo žmonėm nesiseka vairuot lotuliukas.gif
Tai va. biggrin.gif
Sėkmės visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponybreakout @ 2013 07 05, 20:37)
Labai abejoju dėl šito. Prieš metus buvo įvedę naujovę, kad užsiregistravus ir neatvykus į egzaminą, paskui registruotis galima tik po mėnesio. O apie tą savaitės laikotarpį nieko tokio negirdėjau.

"Neišlaikius automobilių vairavimo teorijos ar praktinio vairavimo egzamino pakartotinai tai bus galima daryti tik praėjus 7 dienoms."

Visas straipsnis lrytas.lt 4u.gif

Geriausiai gaudyt laisvas vietas pačioje regitroje būnant. Aišku reikia būti pasirengus laikyti egzaminą čia ir dabar,nes atėjus paklausti ar yra laisvų vietų jums gali atsakyt - taip yra,dabar eikit bigsmile.gif tad nežinau ar čia tinkamas būdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 06 liepos 2013 - 19:59
Sveikos. Sugalvojau ir aš laikytis teises. Norėjau Jūsų paklausti, kaip ten yra su tuo įsibegėjimo pratimu. Parašyta, kad reikia įsibegėti 30-40 km/h, bet aikštelėj instruktorius man sako iki 20. Tai kaip yra iš tiesų? ax.gif Ir dar važiuojant ant estakados mane mokina tik su darbiniu stabdžiu pajudėt iš vietos, o kaip regitroj? Galima tik su pedalais, ar būtina pajudėt su rankiniu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo the-spark: 07 liepos 2013 - 11:39
Gal pas jus aikštelėj ta įsibėgėjimo juosta trumpesnė nei priklauso? g.gif
Ant estakados būtų gerai mokėti abiem būdais. Tikrai pravers gyvenime mirksiukas.gif Regitroj, kiek žinau, galima bet kuriuo būdu, bet tai turbūt priklauso nuo egzaminuotojo nuotaikos...
Atsakyti
Na, matyt reiks tada aiškintis, kodėl čia taip g.gif Ir šiaip smalsumo dėlei įdomu, kiek maždaug pamokų jus mokino aikštelėj? Nes iš 7 buvusių tik pradžioj vieną kartą pro miestą pravažiavau. Dabar visos pamokos vis į aikštelę, kur jau tuos pratimus tikrai gerai padarau. Ar čia taip visai normaliai, kad pro miestą iš 15 privalomų gausiu kokias 4? ax.gif
Atsakyti
Sakyčiau nenormalu g.gif Aš iš 15 aikštelėj turėjau 4, visos kitos gatvėj. Bet gal kam ko reik...
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 07 06, 19:57)
"Neišlaikius automobilių vairavimo teorijos ar praktinio vairavimo egzamino pakartotinai tai bus galima daryti tik praėjus 7 dienoms."

Ištikrųjų, senos mano žinios. Nuo š.m. sausio padarė šitą 7 dienų apsunkinimą naujiems mokinukams. Oficialus dokumentas:
http://www.regitra.l...virtinimo_1.pdf


QUOTE(Aglėja @ 2013 07 06, 19:57)
Geriausiai gaudyt laisvas vietas pačioje regitroje būnant.

Gal tas ir gerai jeigu gyveni prie pat Regitros. Bet jeigu gyveni toliau, nemanau jog važiuosi per pusę miesto, tam kad pasiteirauti ar yra laisvų vietų.

QUOTE(the-spark @ 2013 07 07, 11:37)
Sveikos. Sugalvojau ir aš laikytis teises. Norėjau Jūsų paklausti, kaip ten yra su tuo įsibegėjimo pratimu. Parašyta, kad reikia įsibegėti 30-40 km/h, bet aikštelėj instruktorius man sako iki 20.

Niekas Regitroje nefiksuoja ir netikrina to greičio. Jeigu ištraukiate kažkiek virš 20 - tiks. Tame pratime kabinėjasi prie atstumų, kurie pasimato jau sustojus mašinai.


QUOTE(the-spark @ 2013 07 07, 11:37)
važiuojant ant estakados mane mokina tik su darbiniu stabdžiu pajudėt iš vietos, o kaip regitroj? Galima tik su pedalais, ar būtina pajudėt su rankiniu?

Galima Regitroje laikyti mašiną ir darbiniu ir rankiniu stabdžiu. Nors visi ant estakados laiko darbiniu.
Jeigu turite laiko, mokykitės abejais būdais, kaip kad patarė vasaros_lietus.

QUOTE(the-spark @ 2013 07 07, 12:05)
Na, matyt reiks tada aiškintis, kodėl čia taip  g.gif Ir šiaip smalsumo dėlei įdomu, kiek maždaug pamokų jus mokino aikštelėj? Nes iš 7 buvusių tik pradžioj vieną kartą pro miestą pravažiavau. Dabar visos pamokos vis į aikštelę, kur jau tuos pratimus tikrai gerai padarau. Ar čia taip visai normaliai, kad pro miestą iš 15 privalomų gausiu kokias 4?

Čia nenormalu visiškai. Mokyklos instruktorius jus akivaizdžiai verčia užmušinėti laiką aikštelėje, kad paskui būtumėte priversta imti krūvą papildomų pamokų vairavimui gatvėje. Čia šitas yra vadinama mokinukų dūxinimu.
Aš asmeniškai pirmą kartą išvažiavau į gatvę 4-os pamokos gale (kas yra ganėtinai vėlai) ir nuo to laiko sekančiose pamokose padarydavom 15 min. apšilimą aikštelėje ir važiuodavome į miestą. Kartais ir iškart be jokio apšilimo važiuodavome. Ir vis tiek man reikėjo papildomų pamokų.
Čia tikrai liūdnas vaizdas, jeigu mokinukas 7 pamoką (kur trunka 1.5 valandos) dar didžiosios laiko dalies nepraleidžia gatvėje.
Atsakyti
QUOTE(Ponybreakout @ 2013 07 07, 16:08)
Niekas Regitroje nefiksuoja ir netikrina to greičio. Jeigu ištraukiate kažkiek virš 20 - tiks. Tame pratime kabinėjasi prie atstumų, kurie pasimato jau sustojus mašinai.
Galima Regitroje laikyti mašiną ir darbiniu ir rankiniu stabdžiu. Nors visi ant estakados laiko darbiniu.
Jeigu turite laiko, mokykitės abejais būdais, kaip kad patarė vasaros_lietus.


Per egzamina Regitroj kazkaip tik virs 20 km/h ispaudziau, tai kaip nekritine pazymejo, nes sake uz nepasiekta greiti.
O ant estakadaos - klausiau egzaminuotojo - galima sustot kaip nori - su darbiniu arba rankiniu stabdziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2013 07 07, 20:11)
Per egzamina Regitroj kazkaip tik virs 20 km/h ispaudziau, tai kaip nekritine pazymejo, nes sake uz nepasiekta greiti.




o tai kaip cia taip gavosi? g.gif Su pirmu begiu vaziavot? Su pirmu reik mint per gaza iki dugno, tada tikrai pasieksit. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(the-spark @ 2013 07 07, 12:37)
: Ir dar važiuojant ant estakados mane mokina tik su darbiniu stabdžiu pajudėt iš vietos, o kaip regitroj? Galima tik su pedalais, ar būtina pajudėt su rankiniu?  smile.gif

reikia mokėti abiem būdais sustoti ant estakados. Tačiau man instruktorius sakė,kad Regitroj geriau laikyti su rankiniu, taip aš ir dariau. Nors viskas priklauso nuo egzaminuotojo.
Papildyta:
QUOTE(Ponybreakout @ 2013 07 07, 15:08)
Čia nenormalu visiškai. Mokyklos instruktorius jus akivaizdžiai verčia užmušinėti laiką aikštelėje, kad paskui būtumėte priversta imti krūvą papildomų pamokų vairavimui gatvėje. Čia šitas yra vadinama mokinukų dūxinimu.
Aš asmeniškai pirmą kartą išvažiavau į gatvę 4-os pamokos gale (kas yra ganėtinai vėlai) ir nuo to laiko sekančiose pamokose padarydavom 15 min. apšilimą aikštelėje ir važiuodavome į miestą. Kartais ir iškart be jokio apšilimo važiuodavome. Ir vis tiek man reikėjo papildomų pamokų.
Čia tikrai liūdnas vaizdas, jeigu mokinukas 7 pamoką (kur trunka 1.5 valandos) dar didžiosios laiko dalies nepraleidžia gatvėje.

visiškai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gaištate laiką aikštelėje, o paskui begalę pinigų teks išleisti papildomoms pamokoms važiavimui mieste. Aš į gatvę važiavau antrą pamoką. Visą pamokos laiką dalindavom į dvi dalis: važinėjimą aikštelėje ir mieste. Man toks būdas labai priimtinas buvo.
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2013 07 08, 08:51)
reikia mokėti abiem būdais sustoti ant estakados. Tačiau man instruktorius sakė,kad Regitroj geriau laikyti su rankiniu, taip aš ir dariau. Nors viskas priklauso nuo egzaminuotojo.


As islaikiau is antro karto. Abu kartus ant estakados vaziavau su darbiniu stabdziu. Man su stovejimo stabdziu truputi sunkiau, tai dariau kaip lengviau. Egzaminuotojai nieko nesake. O seip Kauno regitroje estakada labai zemute, ten neturetu but jokiu problemu uzvaziuoti, ypac vaziuojant su dyzeliuku smile.gif
Atsakyti