Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

Sveikos, užklausiau klausimo jau gerokai "apdulkėjusioje" temoje, nežinia, ar kas sureaguos, tai kišu nosį ir prie gyvų diskusijų, nors tema ir nėra specifiškai tam.. blush2.gif Ale gal nepasididžiuosit ir patarsit.

Štai mano užklausimas iš temos apie vairavimo mokyklas Kaune:
QUOTE(ausrinelt)
Sveikos, nežinau, ar būsiu čia išgirsta, tema ne iš gyviausių. Ale man kaip tik šiuo metu baisiai aktuali. Renkuosi tarp Auto ABC Savanorių pr. ir Racionalaus Vairavimo Centro Savanorių pr. Auto ABC anksčiau pradės užsiėmimus (jau kovo 20 d.), o RVC tik kovo 28 d. Man aktualu anksčiau. Bet.. Atsiliepimai lyg ir apie RVC geresni..? Ar čia tik aš ant tokių pataikiau..? Ir kaina palankesnė.
Žinau, kad atsibosta tokie žali klausėjai.. smile.gif Neprašau detalių gairių, bent trumpą už ir/ar prieš vieną ar kitą mokyklą.. 4u.gif Būsiu dėkinga.


Ką jūs rinktumėtės..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2013 03 18, 20:49)
Sveikos, užklausiau klausimo jau gerokai "apdulkėjusioje" temoje, nežinia, ar kas sureaguos, tai kišu nosį ir prie gyvų diskusijų, nors tema ir nėra specifiškai tam.. blush2.gif Ale gal nepasididžiuosit ir patarsit.

Štai mano užklausimas iš temos apie vairavimo mokyklas Kaune:
Ką jūs rinktumėtės..? ax.gif


RVC, nes emiau papildomus pravaziavimus pas instruktoriu Aruna, tai per pirmaji pravaziavima suzinojau tiek, kiek Rigvedoj neismokau per 14 pravaziavimu. Instruktorius reiklus, bet malonus, issamiai isaiskina smile.gif
O ir pats kolektyvas labai malonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(difference_inside @ 2013 03 19, 12:50)
RVC, nes emiau papildomus pravaziavimus pas instruktoriu Aruna, tai per pirmaji pravaziavima suzinojau tiek, kiek Rigvedoj neismokau per 14 pravaziavimu. Instruktorius reiklus, bet malonus, issamiai isaiskina smile.gif
O ir pats kolektyvas labai malonus smile.gif

Labai ačiū už patarimą, aš irgi labiau link RVC linkstu, šiandien pasiskambinsiu pasiklausinėti dėl tvarkaraščio ir panašių smulkmenų, ir tikriausiai, užsiregistruosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2013 03 19, 13:11)
Labai ačiū už patarimą, aš irgi labiau link RVC linkstu, šiandien pasiskambinsiu pasiklausinėti dėl tvarkaraščio ir panašių smulkmenų, ir tikriausiai, užsiregistruosiu smile.gif


Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Su klausimuku.

2012 liepa islaikiau Regitroje teorijos egzamina.
Per tuos darbus ir tokias tragiskas ziemiskas salygas, taip ir neisilaikiau vaziavimo.
Db palnuoju vel pradet vazineti. Bet reik ir mokyklini dar issilaikyti, o tik paskui regitra

Teorijos egzas galioja 1 metus, tik girdejau kad jei nors karta iki to laiko laikysiu Regitroje vairavima, tai nesvarbu ar islaikysiu, ar ne, man tie metai jau nesiskaicius. Galesiu ir toliau laikyt, iki tol, kol islaikysiu. Nesvarbu, kad jau bus veliau nei 2013 liepa.

Patvirtinkit, arba paneikite, jei kas zinote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2013 03 26, 10:17)
Labas  4u.gif

Su klausimuku.

2012 liepa islaikiau Regitroje teorijos egzamina.
Per tuos darbus ir tokias tragiskas ziemiskas salygas, taip ir neisilaikiau vaziavimo.
Db palnuoju vel pradet vazineti. Bet reik ir mokyklini dar issilaikyti, o tik paskui regitra

Teorijos egzas galioja 1 metus, tik girdejau kad jei nors karta iki to laiko laikysiu Regitroje vairavima, tai nesvarbu ar islaikysiu, ar ne, man tie metai jau nesiskaicius. Galesiu ir toliau laikyt, iki tol, kol islaikysiu. Nesvarbu, kad jau bus veliau nei 2013  liepa.

Patvirtinkit, arba paneikite, jei kas zinote  4u.gif

metus galioja regitros teorijos egzaminas,tad jei iki 2013m liepos neissilaikysi praktikos, turesi is naujo laikyt teorija
Atsakyti
jo ir man taip buvo, islaikiau teorija po to viena karta laikiau praktika ir neišlaikiau, tada turėjau vis vien perlaikyt teoriją po metų, kad galeciau praktika issilaikyti 4u.gif







Atsakyti
Gal kas mokinosi klaipedoje ant automato:)? man reikia papildomu pamoku..gal zinot neblogą instruktoriu:)?
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2013 04 10, 20:26)
Gal kas mokinosi klaipedoje ant automato:)? man reikia papildomu pamoku..gal zinot neblogą instruktoriu:)?

As ne ant automato mokinausi (nors vazineju su automatu biggrin.gif ), bet girdejau, kad Strižak m-klloje yra toks neblogas, bet nezinau vardo, toks plikis smile.gif tik neik ten pas toki Juoza schmoll.gif
kiek zinau ne visos m-klos mokina ant automato. o siaip jei Laukininku g. mokina, tai ten Jonas geras yra, o patys geriausi man tai Pirma pavara, Antanas ir Gedeminas, bet nezinau kaip pas juos del automato g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Gal kas žino vietelių kur galima pasivažinėti su draugu? (aikštelė, keliukas ir pan.) Vilniuje.
Atsakyti
Vilniuje tokių vietų yra. Pirmiausiai nemokama Regitros aikštelė, kuri atsidarė lygiai prieš metus. Ten idealu treniruotis visus tuos aikštelės pratimus. Toliau Saulėtekio aikštelė. Ta žiedinė trasa tarp Liepkalnio gatvės ir Minsko plento:
http://maps.google.c...n...huania&z=17

Šitą temą paskaitykit. Mini ten aikšteles Buivydiškėse, Naujojoje Vilnioje, kitur:
http://www.supermama...howtopic=503097
Atsakyti
QUOTE(Ponybreakout @ 2013 04 14, 12:16)
Vilniuje tokių vietų yra. Pirmiausiai nemokama Regitros aikštelė, kuri atsidarė lygiai prieš metus. Ten idealu treniruotis visus tuos aikštelės pratimus. Toliau Saulėtekio aikštelė. Ta žiedinė trasa tarp Liepkalnio gatvės ir Minsko plento:
http://maps.google.c...n...huania&z=17

Šitą temą paskaitykit. Mini ten aikšteles Buivydiškėse, Naujojoje Vilnioje, kitur:
http://www.supermama...howtopic=503097

Ačiū. Bet turiu omeny vairavimas ne su giminaičiu, o draugu. Šiuose oficialiose aikštelėse gali ir patikrinti.
Atsakyti