Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

Ar galima 2 ligonineje gimdyti ne gulint, o sedint g.gif ?
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

kaip yra su klizmom, ar jas daro ligoninėj prieš gimdymą ar reikalauja, kad jau pati namuose būtum pasidarius?
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2015 06 30, 15:45)
Sveikos, 4u.gif

kaip yra su klizmom, ar jas daro ligoninėj prieš gimdymą ar reikalauja, kad jau pati namuose būtum pasidarius?


Nieko nedaro ir nieko nereikalauja smile.gif
Atsakyti
Gimdžiau 2013 metų gale, tai reikalauti nieko nereikalavo, privalomai nedaro, bet jei paprašysi priimamajame, padarys smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos. Prisijungsiu prie temos, nes pačiai pirmą dukrą teko gimdyt II ligoninėj, antrą krikščioniškuose. Su trečiu galvoju keliaut į antrą. Joje viskas buvo geriau, nežiūrint į tai, kad gimdžiau prieš 15 metų. Dabar nėštumas dar nedidelis, bet kadangi nebesu jauniklė, atsakingiau žiūriu į viską. Ar vyksta dabar kokie nors kursai ir kada reiktų domėtis, registruotis? Nes mane prižiūrinti gydytoja beveik nesidomi manim, o kyšiai man nepriimtini. Taigi beveik nieko nebepamenu..
Atsakyti
QUOTE(Valdovė @ 2015 07 15, 15:46)
Sveikos, mamos. Prisijungsiu prie temos, nes pačiai pirmą dukrą teko gimdyt II ligoninėj, antrą krikščioniškuose. Su trečiu galvoju keliaut į antrą. Joje viskas buvo geriau, nežiūrint į tai, kad gimdžiau prieš 15 metų. Dabar nėštumas dar nedidelis, bet kadangi nebesu jauniklė, atsakingiau žiūriu į viską. Ar vyksta dabar kokie nors kursai ir kada reiktų domėtis,  registruotis? Nes mane prižiūrinti gydytoja beveik nesidomi manim, o kyšiai man nepriimtini. Taigi beveik nieko nebepamenu..


Kiekvieną ketvirtadienį vyksta paskaitos nėščiosioms. Registracija nebūtina, bet galima pasiskambinti ir paklaust nuo kurio ketvirtadienio prasideda pirmoji paskaita, nes iš viso yra 4. (apie nėštumą, apie žindymą, apie gimdymą, ir apie pogimdyvinį laikotarpį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 07 15, 17:26)
Kiekvieną ketvirtadienį vyksta paskaitos nėščiosioms. Registracija nebūtina, bet galima pasiskambinti ir paklaust nuo kurio ketvirtadienio prasideda pirmoji paskaita, nes iš viso yra 4. (apie nėštumą, apie žindymą, apie gimdymą, ir apie pogimdyvinį laikotarpį. smile.gif

Dėkui už naudingą info.
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 06 18, 08:49)
Ar galima 2 ligonineje gimdyti ne gulint, o sedint g.gif ?

As priverstinai buvau paguldyta, nors maldavau kad sodintu ar bent pakeltu galvugali, deja sad.gif
Atsakyti
Sveikos. As plaunuoju gimdyti sioje ligonineje. Kaip patartumet geriau tartis su kokiu gydytoju ir taip nuvaziuot? Kiek kainuoja tarimasis? O jei nesitari tai reikia duoti gydytojui ka ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra87 @ 2015 07 23, 21:10)
Sveikos. As plaunuoju gimdyti sioje ligonineje. Kaip patartumet geriau tartis su kokiu gydytoju ir taip nuvaziuot?  Kiek kainuoja tarimasis? O jei nesitari tai reikia duoti gydytojui ka ar ne? smile.gif


Lietuvoje siaip gimdymas yra nemokamas. As niekam nieko nedaviau ir vis tiek prieziura esu labai patenkinta smile.gif Tartis galima su gydytoju ar akusere. Anksciau tarimasis su gydytoju i kasa (oficialiai) kainuodavo apie 600lt, su akusere apie 250lt. Del kainu galima pasitikslinti pacioje ligoninej.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif esu pirma karta nescia (apskritai - rasau pirmaja zinute siame forume) ir taip jau nutiko , kad dabar guliu antroje ligoninej. Galvoju dar ar gimdyti cia- ligonines koridoriu aplinka nesuzavejo , taciau gydytoja buvo superine , desimt balu parasyciau jai su savo dabartiniu supratimu. Ir maloni , ir paaiskino viska labai issamiai , ko iki siol sutikti daktarai dar nebuvo padare.Pamaciau kaip gydytoja bendravo su kita paciente- lygiai taip pat rupestingai , nuosekliai viska aiskino.Labai rupestinga tikrai.Zodziu , personalu likau suzaveta-operatyviai apziurejo , pagulde , susisieke su vyru mano prasymu , dabar guliu visa laiminga jau.
Del ko rasau?Esu gulejus klinikose del kitu problemu , tai rezidentai ir studentai isties nepadejo....beto , apie klinikas esu girdejus, kad daznai vaikeliai uzsikrecia, apserga po gimimo....nera ko noret jei gimdymo palatoj ar operacinej per daug zmoniu nei reiketu buna.Taigi , ar kuriai nors kilo bent jau tokiu minciu po gimdymo ntroje ligoninej , kad vaikelis uzsikrete kuonors? zinote , as kaip naujoke , tai kolkas visko bijau paniskai.... nestuke.gif lauksiu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(ObuolyteGabrielyte @ 2015 07 30, 17:59)
Sveikos merginos smile.gif esu pirma karta nescia (apskritai - rasau pirmaja zinute siame forume) ir taip jau nutiko , kad dabar guliu antroje ligoninej. Galvoju dar ar gimdyti cia- ligonines koridoriu aplinka nesuzavejo , taciau gydytoja buvo superine , desimt balu parasyciau jai su savo dabartiniu supratimu. Ir maloni , ir paaiskino viska labai issamiai , ko iki siol sutikti daktarai dar nebuvo padare.Pamaciau kaip gydytoja bendravo su kita paciente- lygiai taip pat rupestingai , nuosekliai viska aiskino.Labai rupestinga tikrai.Zodziu , personalu likau suzaveta-operatyviai apziurejo , pagulde , susisieke su vyru mano prasymu , dabar guliu visa laiminga jau.
Del ko rasau?Esu gulejus klinikose del kitu problemu , tai rezidentai ir studentai isties nepadejo....beto , apie klinikas esu girdejus, kad daznai vaikeliai uzsikrecia, apserga po gimimo....nera ko noret jei gimdymo palatoj ar operacinej per daug zmoniu nei reiketu buna.Taigi , ar kuriai nors kilo bent jau tokiu minciu po gimdymo ntroje ligoninej , kad vaikelis uzsikrete kuonors? zinote , as kaip naujoke , tai kolkas visko bijau paniskai.... nestuke.gif lauksiu atsakymu

Gimdziau klinikose, ir niekuo tas vaikelis neuzsikrete, ta tikimybe tokia pati kaip ir visose ligoninese. O visa priezziura ir gimdymu likau labai patenkinta ir nemokejau nieko. thumbup.gif
Atsakyti