Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

Nusprendziau gimdyti sioje ligonineje,nuosekliai paskaiciau jusu atsiliepimus,ivertinau savo keliu dienu patirti ir galiu pasakyt kad viskas man tinka smile.gif del atsilyginimo- gydytoju atlyginimai juokingi lietuvoj,tai as stengiuos uz gerus darbus atsidekot visur ir visada kai kisene leidzia ...
Ir gal galetumet papasakot kur gaut info apie paskaitu nescioms pradzia?nes atrodo naudingas pasiulymas
Atsakyti
QUOTE(ObuolyteGabrielyte @ 2015 07 31, 22:52)
Nusprendziau gimdyti sioje ligonineje,nuosekliai paskaiciau jusu atsiliepimus,ivertinau savo keliu dienu patirti ir galiu pasakyt kad viskas man tinka smile.gif del atsilyginimo- gydytoju atlyginimai juokingi lietuvoj,tai as stengiuos uz gerus darbus atsidekot visur ir visada kai kisene leidzia ...
Ir gal galetumet papasakot kur gaut info apie paskaitu nescioms pradzia?nes atrodo naudingas pasiulymas


Šiuo metu kaip tik lankiau, tai 6d. paskaita bus apie pogimdyvinį laikotarpį, 13d. apie žindymą, o tada vėl iš naujo nuo 20d. apie vaisiaus vystymąsi. Vyksta kiekvieną ketvirtadienį 12 val. akušerijos skyriuje.
Atsakyti
Gimdziau cia ll patiko pogimdyvine prieziura pats gimgymas ir viskas norm . Gimdziau nesitarus.
Atsakyti
Norejau pasiklausti tu kurios jau gimdete sioje ligonineje? Ka reikia tureti atvykus gimdyti? Ar vyrui slepeciu irgi reikia?ar reikia tureti savo naktinius gimdymui? Kaip su paketu sau? Ka kudikiui reikia tureti? Nes jauciuosi pasimetusi jau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra87 @ 2015 08 08, 21:28)
Norejau pasiklausti tu kurios jau gimdete sioje ligonineje? Ka reikia tureti atvykus gimdyti? Ar vyrui slepeciu irgi reikia?ar reikia tureti savo naktinius gimdymui? Kaip su paketu sau? Ka kudikiui reikia tureti? Nes jauciuosi pasimetusi jau  blink.gif

šlepetės vyrui nebūtinos, bet savo patogumui gali persiauti
naktinius gimdymui duoda
reikia turėti paketą sau po gimdymo nepamaišytų ir tinklinės kelnaitės (su jom saugiau viskas užsispaudžia), šlepetės sau
kūdikiui reikia turėti pampersą, kojinytes(vilnones) saustinuką ar šliaužtinuką (jei neturit duoda taip pat valdiškus, kepurytę, pirštinytes (bet dabar kai toks karštis tai kaži ar deda šiuos dalykus) g.gif

čia po gimdymo reikės tiek pagrindinių daiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainika: 08 rugpjūčio 2015 - 20:50
QUOTE(Fainika @ 2015 08 08, 21:49)
šlepetės vyrui nebūtinos, bet savo patogumui gali persiauti
naktinius gimdymui duoda
reikia turėti paketą sau po gimdymo nepamaišytų ir tinklinės kelnaitės (su jom saugiau viskas užsispaudžia), šlepetės sau
kūdikiui reikia turėti pampersą, kojinytes(vilnones) saustinuką ar šliaužtinuką (jei neturit duoda taip pat valdiškus, kepurytę, pirštinytes (bet dabar kai toks karštis tai kaži ar deda šiuos dalykus) g.gif

čia po gimdymo reikės tiek pagrindinių daiktų.


Aciu labai uz atsakyma. Labai pagelbejot. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuriom teko tureti CP II ligoninej? Gal galit pasidalinti info, kaip viskas vyksta po CP.
1.Kada atnese leliuka?
2. kiek laiko neleido keltis?
3. kaip pavyko zindyti?
4. Ar palieka leliuka su mama, jei mama negali keltis po CP? Ar issinesa, jei nera vyro kartu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 24, 22:26)
Gal kuriom teko tureti CP II ligoninej? Gal galit pasidalinti info, kaip viskas vyksta po CP.
1.Kada atnese leliuka?
2. kiek laiko neleido keltis?
3. kaip pavyko zindyti?
4. Ar palieka leliuka su mama, jei mama negali keltis po CP? Ar issinesa, jei nera vyro kartu? 4u.gif

Man teko du cezarius tureti..o viskas vyksta taip.pirmiausia gauni epidura nuo puses..viska jauti kaip tampo pilva..kada vaikuti istraukia.tik jokio skausmo nera..paskui tenka paciai ropstis nuo operacinio stalo nejauciant koju..keltis is lovos negali visa para..tik po paros suleidzia daugiau vaistu nuo skausmo ir sesute atejus paxeda atsikelti..kadangi atsistojus gali apsisukti galva ir plustwlti kraujo..beje dar ir nuprausia pacia.kas man nepatinka..guli su vamzduku slapimtakyje...vaikuti atnesa sikart..nebus vyro..pasiims i naujagimiu skyriu ir atves tik maitinti..
Atsakyti
Na manau tokiu kaip as - gimdziusiu pirma karta ir neapsisprendusiu kur gimdyti buvo ir bus, pasidalinsiu savo ispudziais. Gimdziau 2 ligoninej, 2016 sausio 30. Gimdymas truko virs 12 val. Vandenys nubego namie, 6 val ryte. Tikrai nebuvo jokiu pliukst ir didziausia bala ir pan. Pradejo begt po truputi, vis varvejo ir varvejo. Skausmu jokiu nebuvo. Nuvaziavau i priemima, susitarus su niekuo nebuvau, lankiausi visa nestuma pas ginekologe Silainiu poliklinikoj. Tai va apie 12 val. Apziurejo gydytoja priemime ir sako tikrai vandenys nubege, gimdos kaklelis atsidares jau 5 cm. Klausia ar tikrai saremu nera. Na nera. Nuvede i gimdykla, atejo akusere Jurate. Tikrai neatkreipiau demesio kokia pavarde, bet ji nuostabiai atliko savo darba. Tuo metu budejusi gydytoja Kriuniene (absoliuti tragedija, bent mano atveju nieko gero, nors nelabai jos ten reikejo, gal man tik atrodo, kad ji tokia na graziai tariant nemaloni), atejo, sako nieko neziuresiu, nes padeti zinau, iki 14val laukiam saremiu, jei neprasides skatinsim. Na su skatinimu saremiai prasidejo 15 val., o pagimdziau 18.42 val. Gydytoja atejo tik paciu paciu gimdymo momentu. Aj dar buvo atejus atrodo apie 18 val. Drebtelejo kad guliu lyg po medziu ir nesistengiu, nors as nuo visu skausmu stumimu kvepavimu ir pan vos gyva buvau. Akusere ir siuvo po gimdymo, kuo nusistebejau, nes maniau, kad gydytoja tai daro. Tai va. Isvada: nesitariau, pinigu nekisau niekam, nors tai akuserei Juratei reiketu medali uzkabint, labai puiki, bet as jos jau daugiau nemaciau, gimdziau pati, vaikeliu tikrai rupinosi. Aisku, kadangi savaitgalis tokia didesne prieziura del zindymo ir pan buvo nuo pirmadienio. Bet tikrai paaiskina, pamokina ir pan. Kasdien gydytojai vaika apziuri, patikrina viska, ginekologe ateina gimdyves apziuret. Na kaip ir buvau girdejusi, kad 2 ligoninej viskas labai gerai, tuo ir isitikinau.
Atsakyti
QUOTE(alenciauskaite @ 2016 02 03, 13:19)
Na manau tokiu kaip as - gimdziusiu pirma karta ir neapsisprendusiu kur gimdyti buvo ir bus, pasidalinsiu savo ispudziais. Gimdziau 2 ligoninej, 2016 sausio 30. Gimdymas truko virs 12 val. Vandenys nubego namie, 6 val ryte. Tikrai nebuvo jokiu pliukst ir didziausia bala ir pan. Pradejo begt po truputi, vis varvejo ir varvejo. Skausmu jokiu nebuvo. Nuvaziavau i priemima, susitarus su niekuo nebuvau, lankiausi visa nestuma pas ginekologe Silainiu poliklinikoj. Tai va apie 12 val. Apziurejo gydytoja priemime ir sako tikrai vandenys nubege, gimdos kaklelis atsidares jau 5 cm. Klausia ar tikrai saremu nera. Na nera. Nuvede i gimdykla, atejo akusere Jurate. Tikrai neatkreipiau demesio kokia pavarde, bet ji nuostabiai atliko savo darba. Tuo metu budejusi gydytoja Kriuniene (absoliuti tragedija, bent mano atveju nieko gero, nors nelabai jos ten reikejo, gal man tik atrodo, kad ji tokia na graziai tariant nemaloni), atejo, sako nieko neziuresiu, nes padeti zinau, iki 14val laukiam saremiu, jei neprasides skatinsim. Na su skatinimu saremiai prasidejo 15 val., o pagimdziau 18.42 val. Gydytoja atejo tik paciu paciu gimdymo momentu. Aj dar buvo atejus atrodo apie 18 val. Drebtelejo kad guliu lyg po medziu ir nesistengiu, nors as nuo visu skausmu stumimu kvepavimu ir pan vos gyva buvau. Akusere ir siuvo po gimdymo, kuo nusistebejau, nes maniau, kad gydytoja tai daro. Tai va. Isvada: nesitariau, pinigu nekisau niekam, nors tai akuserei Juratei reiketu medali uzkabint, labai puiki, bet as jos jau daugiau nemaciau, gimdziau pati, vaikeliu tikrai rupinosi. Aisku, kadangi savaitgalis tokia didesne prieziura del zindymo ir pan buvo nuo pirmadienio. Bet tikrai paaiskina, pamokina ir pan. Kasdien gydytojai vaika apziuri, patikrina viska, ginekologe ateina gimdyves apziuret. Na kaip ir buvau girdejusi, kad 2 ligoninej viskas labai gerai, tuo ir isitikinau.

as papuoliau prie sios gyd Kriunienes atejo per pati gimdyma pakomentavo keik cia galiu stumti pirmyn atgal ir jau 20 min ( ji galvojo gal as malonuma jauciu) nz nu arogantiska gal ir gera gyd kaip savo srities nz bet nuo tokiu komentaru galetu susilaikyti . Akusere buvo Raimonda 10 balu ir didelis dekui uz sveika ir grazu leliuka 4u.gif beje niekam nieko nemokejom ir tuo dziaugiuosi kiekvienas dirba savo darba rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyle: 11 kovo 2016 - 14:44
Sveikos. Pirmą gimdžiau antroje ligonineje, tariausi, tai kažko blogo negaliu pasakyt. Dabar vėl norėčiau gimdyt ten pat, ir paskaičius komentarus, matau, kad geriau vėl tartis, nesinori papult ant kokios netašytos bobos doh.gif gal kas gali pasakyt, kokios salygos yra tariantis šiai dienai, ir girdėjau, kad šiuo metu gimdyklose vyksta remontas, ar tikrai, gal kas turi kokių žinių?
Atsakyti
kas neseniai gimdete siuos namuose?ar galit pasidalinti ispudziais ir patarimais? aciu
Atsakyti