QUOTE(aldyte @ 2013 02 21, 22:13)
Pagerinti/praplėsti akušerių rengimą bus sunku - tik tiek tegaliu sugalvoti... Bet šiuolaikiniais "kovos už studentus" laikais akušerių kalvė tikrai pagerins programą ir pridės išvažiuojamąsias studijas Olandijoje ar Latvijoje - nuo to tikrai VISIEMS bus geriau...
Kiek šiuo metu yra veikiančių akušerijos skyrių?

Kiek juose dirba akušerių?

Uždarinėjamos rajoninės ligoninės, atleidinėjamos akušerės , studijos mokamos .
Vien dėl pagalbos gimdymui namuose įteisinimo bus stažuotės užsienyje jaunoms merginoms, kurios įstoja nelabai suvokdamos, kokia tai specialybė ir alpsta, pirmą kartą pamačiusios gimdymą? Jums reikia tokių pagalbininkių? O patyrusios akušerės neis, na gal 1 iš 100 , nes jos per daug matę ir žino, kaip iš natūralaus gimdymo virsta tokia patologija, kad visa komanda teikia ekstrine pagalbą ir tai tik minučių klausimas. Ar jūs tikrai tikite ,kad gausų kraujavimą po gimdymo galima sustabdyti užstačius infuziją ir sumasažavus gimdą?
Papildyta:
QUOTE(aldyte @ 2013 02 22, 01:48)
kas padaro - tas ir atsako. Nemanau, kad akušerės turėtų kažkam priklausyti. Turėti bendradarbiavimo schemų ir sutarčiu- taip. O priklausyti - nebūtinai.
Ligoninės juk draudžiasi civilinės atsakomybės draudimu, akušerių institucijos ar akušerės individualiai - irgi galės. Tai visiškai paprasta ir įprasta praktika.
Kuri draudimo bendrovė draus?

Kokio dydžio turės būti draudimo įmoka?