Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 02 22, 10:39)
Įmetu vakarykščius įdomesnius lakavimus...



Antrieji grazus wub.gif Butu isvis super jei nebutu dar to auksinio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2013 02 22, 14:26)
Antrieji grazus  wub.gif Butu isvis super jei nebutu dar to auksinio  blush2.gif

Man tas auksinukas irgi turputi kliuvo, bet tai skonio reikalas, visa kita tobula. smile.gif

As irgi jau noriu kazko imantresnio, nors po to vis griztu prie HG good gossip http://www.google.lt...361619507252163.
Atsakyti
ingeborgita2 - labai grazus ir pirmi ir antri labai labai wub.gif
Labai nustebino dengiamumas spalvu. 3-4 sluoksniai!!?? visos hg , ibd spalvos tiek kartu tepasi? Vis galvoju pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 02 22, 12:09)


jai reikia 3 sluoksniu, nes nėra gerai pigemntuota, bent jau pas mane... Bet kai tik nusipirkau tai jai reikėjo 4-5 sluoksnių, o db užtenka ir 3 , patirštėjo ir geriau darosi lakuoti, nes buvo l. skysta, bet bentjau pas mane.Kiap pas kitas nžn.

drinks_cheers.gif tikrai, pas mane irgi tokia skysta ji. Kad tikrai graziai ziuretusi reik 4 sluoksniu....
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2013 02 22, 15:09)
ingeborgita2 - labai grazus ir pirmi ir antri labai labai  wub.gif
Labai nustebino dengiamumas spalvu. 3-4 sluoksniai!!?? visos hg , ibd spalvos tiek kartu tepasi? Vis galvoju pabandyti.

Na taip, tam tikrom spalvom reik tikrai 3-4 sluoksnių, o šiuo atveju su tom neoninėm tai panagytė vos vos matėsi, ir tai klientę erzino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2013 02 22, 10:44)
HG bella's vampire, is IBD plum raven  4u.gif  imciau IBD, nes maziau vargo lakuojant :-)

O as visada galvojau kad HG bella's vampire yra juoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 02 22, 14:53)

wub.gif wub.gif OI tie ryshkalai labai labai...o jei vietoj sirdeles dar inkariukas butu buves- susilydyciau biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas gali pakomentuoy siuos lakus?
http://www.manikiura...8...80302-15ml
nes ax.gif kazkaip kaina patraukli pasirode,o cia visos daugiausiai kalba apie HG arba IBD
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 22, 16:57)
o gal kas gali pakomentuoy siuos lakus?
http://www.manikiura...8...80302-15ml
nes ax.gif  kazkaip kaina patraukli pasirode,o cia visos daugiausiai kalba apie HG arba IBD

turiu keleta spalvu , man patinka thumbup.gif geras kainos ir kokybes santykis
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 22, 16:27)
wub.gif  wub.gif OI tie ryshkalai labai labai...o jei vietoj sirdeles dar inkariukas butu buves- susilydyciau biggrin.gif

Auksinis inkariukas. wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 02 22, 10:39)
Įmetu vakarykščius įdomesnius lakavimus...

spalvos- HG 01475 (3sl.)+Orly balta+IBD Blue Haven+ birūs auksiniai blizgučiai
[img]

Vajei, kaip man patinka ryskios spalvos!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2013 02 22, 10:35)
Man irgi rudeniskai atrodo smile.gif O tas geltonumas, cia gal folijos gabaliukai? ar koks blizgutis?

Oj dekuj nesitikejau pagyru 4u.gif jo kai pasaket tai tikrai tokie rudeniniai atrodo , bet kadangi dar toks oras prastas tai lb ryskiai kazko ir nesinori unsure.gif jo folija brondzines spalvos ir blisguciai auksiniai ir zalsvi.. 4u.gif
beje merginos ar jusu klienetes lengvai pasiraso tai naujai madai kai bevardis pirstukas buna kitokios spalvos ar bent uzmanimas jam kitoks , nes maniskes tai visos atsisako unsure.gif
Atsakyti