Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(rubinas33 @ 2013 02 23, 18:08)
tai su švelnia dilde arba su poliruokliu, man nuo to nagai nesusigadino smile.gif

butinai reikai susiausti nago virsu, kai nuimineji geli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 16:46)
bet tada nagas lb susigadins doh.gif

net šiame video parodyta, kad bazes likuti nuima su poliruokliu smile.gif

http://www.nagugrozi...ny-sistema.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rubinas33: 23 vasario 2013 - 17:18
Labas vakaras, apturejau idomybiu siandien su siuo laku doh.gif
user posted image
Istraukus is lempos galai balti, o nagas raudonas. lotuliukas.gif Halloween'ui labai gerai, issigandau kiek, bet grizus namo viskas lyg ir susitvarke, nuo silumos nagas balo, galai raudoni, idomu, tik kodel is pradziu atvirkstinis var. buvo? Rankos susalusios buvo, gal del to? Bet iki lakavimo lyg spejo susilt, ar kam yra taip buve? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 02 23, 16:35)

bigsmile.gif bigsmile.gif va va ta ir turejau mintyj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2013 02 22, 19:41)
Oj dekuj nesitikejau pagyru  4u.gif jo kai pasaket tai tikrai tokie rudeniniai atrodo , bet kadangi dar toks oras prastas tai lb ryskiai kazko ir nesinori unsure.gif jo folija brondzines spalvos ir blisguciai auksiniai ir zalsvi..  4u.gif
beje merginos ar jusu klienetes lengvai pasiraso tai naujai madai kai bevardis pirstukas buna kitokios spalvos ar bent uzmanimas jam kitoks , nes maniskes tai visos atsisako  unsure.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif
Del klienciu, tai kai kurios maniskes nenori nieko eksperimentuot, o kitos su mielu noru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2013 02 23, 19:12)
butinai reikai susiausti nago virsu, kai nuimineji geli 4u.gif

Tai jo naga pasiausiau ir gan stipriai,lakas sunkiai bet nusieme,bet tas pagrindas tai ne is vietos tai net nagus dbr skauda verysad.gif ir vistiek teko su poliruokliu nuiminet ir tai dar vietomis yra, verysad.gif ajau nagai ploni liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 21:48)
Tai jo naga pasiausiau ir gan stipriai,lakas sunkiai bet nusieme,bet tas pagrindas tai ne is vietos tai net nagus dbr skauda verysad.gif ir vistiek teko su poliruokliu nuiminet ir tai dar vietomis yra, verysad.gif  ajau nagai ploni liko doh.gif

kažką ne taip darot, ir patarti labai sunku kai nesimato nagų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinas33 @ 2013 02 23, 23:00)
kažką ne taip darot, ir patarti labai sunku kai nesimato nagų  g.gif

tai kad kai salone dare man pati namie nusiiminejau tai puikiai nusiimdavo,ir darau ta pati,tai tikrai nesuprantu kas netaip.
gal Flawless bondas lb stiprus uz taip. o baze uztepus 2 ar 1min laikot lempoj?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 23:02)
tai kad kai salone dare man pati namie nusiiminejau tai puikiai nusiimdavo,ir darau ta pati,tai tikrai nesuprantu kas netaip.
gal Flawless bondas lb stiprus uz taip. o baze uztepus 2 ar 1min laikot lempoj?

baze su paprasta lempa 1 min. su led. 30 s.
Atsakyti
QUOTE(rubinas33 @ 2013 02 24, 00:04)
baze su paprasta lempa 1 min. su  led. 30 s.

as su paprasta lempa laikiau 2min tai gal uz tai taip nenusiima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medan @ 2013 02 23, 17:57)
Sonie, kaip paciai ar patinka ta passion? Pas mane einamiuasia siuo metu, issiilge visi vasarisku spalvu.  smile.gif


Man paciai tai ji visiskai schmoll.gif as jau geriau tiger blossom rinkciaus... bet kas liecia einamuma tai passion daug einamesne nei Gossip Girl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 24, 09:54)
as su paprasta lempa laikiau 2min tai gal uz tai taip nenusiima? g.gif

tai aišku per ilgai, pirmam puslapyje viskas išsamiai surašyta, kaip lakuoti, paskaitykit wink.gif
Atsakyti