Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2013 02 24, 12:35)
Man paciai tai ji visiskai  schmoll.gif as jau geriau tiger blossom rinkciaus... bet kas liecia einamuma tai passion daug einamesne nei Gossip Girl 4u.gif

Man ji grazi, bet pati sau karta tik dejau, kuria po to ir jums rodziausi, o siaip ne mano tai spalvyte, tuo labiau gossip girl. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes, o jus piesiat ant nagu su tuo paciu laku? ar kitos firmos naudojat? Man jie tokie skysti, kad kai bandai brezti linija per naga su spec teptuku piesimui, tai ji tokia neryski gaunasi, susiliejusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(DiStyle @ 2013 02 24, 13:53)
Sveikutes, o jus piesiat ant nagu su tuo paciu laku? ar kitos firmos naudojat? Man jie tokie skysti, kad kai bandai brezti linija per naga su spec teptuku piesimui, tai ji tokia neryski gaunasi, susiliejusi...  g.gif

jei daile labai smulki ir jos nedaug-gali piesti akriliniais dazais smile.gif jei neturi-tai tada tenka piesti tais paciais lakais po kiekviena linija uzfiksuojant lempoje, kad ji neteketu.O kad butu ryshkesne-tepti ja per kelis kartus.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 24, 15:17)
jei daile labai smulki ir jos nedaug-gali piesti akriliniais dazais smile.gif jei neturi-tai tada tenka piesti tais paciais lakais po kiekviena linija uzfiksuojant lempoje, kad ji neteketu.O kad butu ryshkesne-tepti ja per kelis kartus.


As masciau, kad ir paprasciausi bruksneliai ant vieno nago, kaip tinklelis.. Abu variantai puikus smile.gif O kaip del tu akriliniu dazu? Juos irgi lempoje dziovinti reikia, ar kaip ir paprasta nagu laka laikyti kol nudzius?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 24, 12:17)
jei daile labai smulki ir jos nedaug-gali piesti akriliniais dazais smile.gif jei neturi-tai tada tenka piesti tais paciais lakais po kiekviena linija uzfiksuojant lempoje, kad ji neteketu.O kad butu ryshkesne-tepti ja per kelis kartus.

As labai atsiprasau uz neismanyma blush2.gif , o cia gal tie akriliniai dazai gali but is kanceliariniu prekiu parduotuves? Nes tokiu, piesimui tai turiu rolleyes.gif .


Mergeliukai, negasdinkit manes su passion blink.gif , pagal mano isivaizdavima ji man turetu labiausiai patikt g.gif . Dar tik laukiu.


Kazkas anksciau manes klause kieno gamybos Sensationail led lempa, tai nu bral, bijau sumeluot, nes ant lempos neparasyta. Kompanija amerikoniska, bet va pati lempa greiciausiai Kinijoj gaminta. Atrodo nepigiai, tai gal ir kokybe atitinkama. Veikia puikiai, dziovina ir visu kitu gamintoju gelius gerai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2013 02 24, 15:44)

Mergeliukai, negasdinkit manes su passion blink.gif , pagal mano isivaizdavima ji man turetu labiausiai patikt g.gif . Dar tik laukiu.


niu pas mane yra nemazai klienciu, kurioms si spalvyte nr.1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 14:57)
gelbekit!!! doh.gif niekaip negaliu nuimti lako  doh.gif 
Padekit,laukiu patarymu!!!

Visada, kai tik tepu sau ar draugem bonda, nenusiima pagrindas. Bet as ji pasiausiu ir vel lakuoju, nenudildindavau iki nago. Juk bondo tokia paskirtis, "'prikabinti"' geli prie nago
Dabar nenaudoju bondo
jei labai reikia, tai tik galiukus vos patepu, nes jie nusisluoskniuoja labiausiai, dau dirbanciom mamytem smile.gif
Jei laikosi gerai, tai kam ji nudilinti? tegu buna, jei vel lakuosit
Cia mano neprofesionales nuomone, nes taip dariau jau ne karta ax.gif

Man patinka Gossip Girl, nu nebarbe esu, bet tas avietinis ruzavumas liuks, o Pasion ir Tiger labai rekiancios (na netradicine kliente buciau, nes megstu atvirksciai, nei dauguma biggrin.gif , prancuzo isvis nemegstu cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alincia: 24 vasario 2013 - 16:57
QUOTE(rubinas33 @ 2013 02 23, 22:04)
baze su paprasta lempa 1 min. su  led. 30 s.

Su led baze 5s. Spalva 30s.
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 02 24, 18:55)
Visada, kai tik tepu sau ar draugem bonda, nenusiima pagrindas. Bet as ji pasiausiu ir vel lakuoju, nenudildindavau iki nago. Juk bondo tokia paskirtis, "'prikabinti"' geli prie nago
Dabar nenaudoju bondo
jei labai reikia, tai tik galiukus vos patepu, nes jie nusisluoskniuoja labiausiai, dau dirbanciom mamytem  smile.gif
Jei laikosi gerai, tai kam ji nudilinti? tegu buna, jei vel lakuosit
Cia mano neprofesionales nuomone, nes taip dariau jau ne karta  ax.gif

Man patinka Gossip Girl, nu nebarbe esu, bet tas avietinis ruzavumas liuks, o Pasion ir Tiger labai rekiancios (na netradicine kliente buciau, nes megstu atvirksciai, nei dauguma  biggrin.gif , prancuzo isvis nemegstu  cool.gif )

Man be bondo visiskai nelaiko schmoll.gif kita dienas viskas atsilupa.O tai kai nenuimat pagrindo tik pasiausiat tai tada iskart laka dedat?

Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2013 02 24, 17:59)
Su led baze 5s. Spalva 30s.

aha biggrin.gif ne taip parašiau thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės kokia ilgalaikio lako spalva atitiktų šią pagrindinę spalvą ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Armanix @ 2013 02 24, 21:45)
Mergaitės kokia ilgalaikio lako spalva atitiktų šią pagrindinę spalvą  ax.gif
user posted image

Kaip grazu!!!!! o kaip jus cia ikelet nuotraukas?as yrgi pasirodyciau savo siandienini darbeli rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti