QUOTE(Aster @ 2013 03 05, 14:16)
Pumpule, man rodo, kad tu čia skaitinėji

Noriu dar dėl angliavandenių pasiklausti... Jei man jų suvalgius per parą daugiau nei rekomenduojama 12 porcijų, gliukomatis rodo gerus atsakymus, tai aš galiu jų suvalgyti daugiau? Ar vis tik rekomenduojama prisilaikyti tų 12 porcijų?
Kaip tau su žindymu? Sakei, kad apetitas labai padidėjęs buvo. O jei dar mažiukui pilvuką pučia ir turi daug ko atsisakyti, tai iš viso, man nesuvokiama, kaip tada???

Juk tuomet kaip tik košės turėtų labiausiai į trasą eiti
Ir dar norėjau klausti, po gimdymo, jei pakyla gliukozė kraujyje, tai tą padidintą kiekį vaikiukas gauna su pienuku? Ar čia jau kitaip viskas? Vienu žodžiu, kiek svarbu laikytis tos dietos ir kaip griežtai jos reikia prisižiūrėti po gimdymo?
Laba,
Jei tavo cukrus nepadideja, tai super tada, gali tikrai daugiau valgyti, as pries nestumo gala irgi daugiau angliavandeniu valgiau, nes buvo viskas apsitvarke... Be to dabar jau sako, kad normalus vaikucio dydis? Tai manau gerai..
Po gimdymo, atsirisa organizmas,kiek suprantu didesnis gliukozes kiekis nenueina i piena, as jau nebesimatuoju cukraus, valgau viska.. Pradzioje tikrinausi, jau visuomet buvo norma, o paskui nebesukau galvos, dabar kita savaite eisiu daryti vel GTT, tai bus aiskiau tikrai.. Ir endokrinologe sake, kad po gimdymo nebereikia grieztai prisiziureti, as is vis to nebedariau, savaitei praejus..
Tiesa del pilvuko putimo maziui, as atsisakiau visu pieno produktu, atrodo, kad tikrai padeda, dabar gyvenam tik su gerosioms bakterijoms, be jokiu vaistuku.. Ir beveik neverkiam, labai labai mazai
Ekg- tavo ta statistika, ir bus del amziaus labai iskreipta, idomu butu paklausti genetikes, kad pasakytu tik kraujo statistika, o ne paimta vidurki tavo amziaus, rauksleles matments ir kraujo tyrimo... Tas gal padetu apsispresti?