Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

QUOTE(mmamux @ 2008 05 13, 19:51)
(man idealiausias sauma kakavinis)

O kaip dažnai tu plauni galvą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 15 gegužės 2008 - 10:11
O man atrodo, kad veliasi tik sausi (t.y. išsausėję plaukai), nes man irgi veldavosi kai buvau blond - reikia drėkinti plauką - alyvuogių aliejumi, kaukėmis skirtomis sausiems plaukams, gerti daug vandens ir vitaminus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 15, 10:26)
O man atrodo, kad veliasi tik sausi (t.y. išsausėję plaukai), nes man irgi veldavosi kai buvau blond - reikia drėkinti plauką - alyvuogių aliejumi, kaukėmis skirtomis sausiems plaukams, gerti daug vandens ir vitaminus thumbup.gif



deja veliasi ne tik issauseje plaukai... mano atvirksciai linke greitai riebaluotis o veliasi "kaip dideli" doh.gif
Atsakyti
Kai pradjau naudoti aliejuka plauku galiukams ir balzama maziau veliasi. Tai gal kazko truksta plaukams?
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 05 16, 00:13)
deja veliasi ne tik issauseje plaukai... mano atvirksciai linke greitai riebaluotis o veliasi "kaip dideli" doh.gif


Gal padėtų šukavimas natūralių šerių šepečiu? Man nuo jo elektrindavosi pradžioje, o dabar jau "priima" ax.gif
Atsakyti
chmm.. na nzn. mano iskart susivelia kai tik iseinu i lauka ir vos vejas papucia ant galvos..;\ mano plaukai linke greitai riebaluotis.. ar jiems to nepaskatintu alyvuogiu aliejus kaip rasete? smile.gif p.s ar jis lengvai issiplauna?
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 03 28, 03:05)
jau turiu kerastase, tai  wub.gif vertas demesio, o ir kaina nedidele, nes jo ten daug yra 125ml. dar ir biotraitment gelsva kauke isigijau, tai koltunu tikrai nera, labai pamaitino plaukucius  wub.gif  sugere tiesiog tas kaukes ir aliejukus ir blizga graziai  thumbup.gif


Sakyk, kur Kerastase galima isigyti? Ir taip pat ta geslva kauke blush2.gif

mano plaukai taip pat ilgi, iki pat uzpakalio, bet saknys riebios, galai labai issauseje. Kai isplaunu, tai tikras kosmaras kol issukuoju, gaila slapius sukuoti ir taip draskyti verysad.gif o sausi, vejui paputus, ne taip veliasi, bet vis tiek labai noreciau, kad plaukai butu atskirti vieni nuo kitu, o ne "susisruogeliave" 4u.gif

Gal kuri nors galetu placiau papasakoti apie alieju naudojima pries plovima? Koki ir kur pirkti, kiek laikyti? As irgi noriu "slidziu" plauku, kuriuose segtukai nesilaikytu wub.gif
Atsakyti
jei sausi plaukai reikia gerti daug vandens? o jei as geriu pvz labai daug sulciu (konervuotu), arbatu. cia ne tas pats ? rolleyes.gif
Atsakyti
na kiek girdejau jei sausi plaukai gerai majonezu tepri, bet dazytiems plaukams blukina spalva.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 10, 21:27)
Siaubas cray.gif kas darosi mano plaukams. Jie siaubingai veliasi į kaltūnus, jei iššukuoju iš ryto, į vakarą jau vėl būna susivelę  bash.gif Naudoju daugybę priemonių: ir šampuną, ir balzamą, ir kaukę, ir karštą aliejų, ir kasdienį nenuplaunamą kremą  doh.gif Nepadeda nieks  unsure.gif Skaičiau, kad plaukai veliasi, kai jiems trūksta drėgmės, tai gal kas parekomenduos kokias drėkinančias priemones? g.gif Ar kokius kitokius būdus?

mano plaukai jau po issukavimo susiveldavo per valanda,kadangi yra ilgi iki liemens,bet dabar naudoju balzama toki,nuo kurio plaukai kaip silkas pasidaro,rankas lengviausiai prakisu per plaukus,ko anskciau neidavo padaryti net su profesionalios kosmetikos balzamais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(princesee @ 2008 06 04, 17:18)
jei sausi plaukai reikia gerti daug vandens? o jei as geriu pvz labai daug sulciu (konervuotu), arbatu. cia ne tas pats ? rolleyes.gif

jeigu plaukai dazyti ar sviesinti,nei vanduo nebepades bigsmile.gif
Atsakyti
ojojoj, koks tas balzamas oriu zinoti : mirksiukas.gif

As tai anksciau naudodavau physique (deep hydrating) priemones, bet ju jau kokie tai trys metai kaip nebegamina, tai vargas mano kasoms doh.gif

Jei diena nekur neinu naudoju kauke kuri kas nors su mayonnaisa butu parasyta (mano silk elements megasilk: intensive conditioning mayonnaise). Ja tik reikia uzdejus dar apie 15min su silta dziovintuvo srove pusti. Ir plaukai ne kokie po pirmo plovimo buna. Bet antras plovimas jau gerai, o kalbant apie ilgalaiki poveiki, tikrai gerai.

Dar naudoju BedHead: girls toys shine serum. Vienintelis is serumu kuris patinka. Arba John Frieda leave in conditioning spray (irgi vienintelis is kondicionieriu leave in kuris tinka)

Bet vis dar noriu suzinoti koks zai zai 25 balzamas............. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lailla @ 2008 06 05, 04:58)
ojojoj, koks tas balzamas oriu zinoti  : mirksiukas.gif

As tai anksciau naudodavau physique (deep hydrating) priemones, bet ju jau kokie tai trys metai kaip nebegamina, tai vargas mano kasoms  doh.gif

Jei diena nekur neinu naudoju kauke kuri kas nors su mayonnaisa butu parasyta (mano silk elements megasilk: intensive conditioning mayonnaise). Ja tik reikia uzdejus dar apie 15min su silta dziovintuvo srove pusti. Ir plaukai ne kokie po pirmo plovimo buna. Bet antras plovimas jau gerai, o kalbant apie ilgalaiki poveiki, tikrai gerai.

Dar naudoju BedHead: girls toys shine serum. Vienintelis is serumu kuris patinka. Arba John Frieda leave in conditioning spray (irgi vienintelis is kondicionieriu leave in kuris tinka)

Bet vis dar noriu suzinoti koks zai zai 25  balzamas............. 4u.gif

oj,geras,as tai neturejau omeny,kad parekomenduosiu tau balzama,tik parasiau,kad man nuo labai geri silkiniai plaukai,o jis paprastut paprasciausias,tik,kad pirktas Swedijoje,o ten kokybe visai kitokia,nei tokiu paciu produktu cia Lt,kadangi jie vezami per Lenkija ir skiedziami deja blink.gif as naudoju paprasta sunsilk balzama,taip tiesio swedijoj nusipirkom,nes savo cia pirkta buvau isbaigusi,ai sakau ta paprasta paimam ir taip nustebau kai isploviau plaukus,o net nelaikiau,tik imasazavau i plaukucius biggrin.gif tai va,skirtumas yra,o dar del balzamu,man patiko wellos is profesionalios linijos,irgi plaukai minksti labai budavo,nes be balzamo as galiu tiesiog plesyti,kokie jie sausi doh.gif
Atsakyti