Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Gal kas atradot naujų gerų priemonių nuo plaukų vėlimosi? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 06, 12:16)
Gal kas atradot naujų gerų priemonių nuo plaukų vėlimosi? cry.gif


Maniskiai po Joico balzamo net nesugalvoja veltis.
Atsakyti
Man plaukus sugadino sviesintos sruogeles, dabar veliasi kaip pasiute, matyt labai pazeide pauka verysad.gif Kolkas jokiu tinkamu priemoniu neradau...
Atsakyti
manieji liko šlykštynėm po Loreal Recital Preference dažų gun_bandana.gif
Atsakyti
As naudoju Genera Beauty thumbup.gif plaukai atsigauna po truputi/. Palauksiu kol nuaugs dazyti ir tada kirpsiu juos be jokio gailescio clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2008 10 12, 16:22)
As naudoju Genera Beauty thumbup.gif  plaukai atsigauna po truputi/. Palauksiu kol nuaugs dazyti ir tada kirpsiu juos be jokio gailescio clap.gif


Genera, atsiauginėji plaukus? Kaip sekasi? Aš tai bandau jau kokį pusmetį virš, tai sunkokai doh.gif

Dėl vėlimosi, tai man labai padeda Tigi kondicionieriai: Headshot, Supersar, S-factor, net aliejuko nebereikia (nors kartais neatsispiriu pagundai ). Dar naudoju Kadus kaukytę pažeistiems plaukams, labai labai patinka wub.gif Kažkaip užtaikiau su priemonėm, nes ankčiau labai daug plaukų išpešdavau vien šukuodama šlapius!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 10 12, 16:36)
Genera, atsiauginėji plaukus? Kaip sekasi? Aš tai bandau jau kokį pusmetį virš, tai sunkokai doh.gif

Dėl vėlimosi, tai man labai padeda Tigi kondicionieriai: Headshot, Supersar, S-factor, net aliejuko nebereikia (nors kartais neatsispiriu pagundai ). Dar naudoju Kadus kaukytę pažeistiems plaukams, labai labai patinka wub.gif Kažkaip užtaikiau su priemonėm, nes ankčiau labai daug plaukų išpešdavau vien  šukuodama šlapius!! doh.gif


neatsiaugineju mirksiukas.gif laukiu kol nuaugs tiesiog,tada kirpsiu smile.gif O Genera bandau atgaivint plaukus topsecret.gif
Atsakyti
Mano plaukai velasi labai nuo palto arba golfiuko su kaklu, ir aplamai veliasi nuo visko kas yra apie kakla biggrin.gif gal zinote kokiu geru priemoniu?
Nejau teks vaikscioti nuolat su suristais plaukais... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 10 06, 12:18)
Maniskiai po Joico balzamo net nesugalvoja veltis.

O kas cia per balzamas?kur jo galima nusipirkti ir kiek kainuoja?
as jau viska isbandziau savo plaukams, ir pries plovima su aliejuku specialiu tepiau ir po plovimo su kondicionieriumi ir su galiuku aliejumi tepiau ir vistiek veliasi ir nors tu ka doh.gif
Atsakyti
[quote=zai zai 25,2008 06 05, 02:34]
mano plaukai jau po issukavimo susiveldavo per valanda,kadangi yra ilgi iki liemens,bet dabar naudoju balzama toki,nuo kurio plaukai kaip silkas pasidaro,rankas lengviausiai prakisu per plaukus,ko anskciau neidavo padaryti net su profesionalios kosmetikos balzamais smile.gif

O koki balzamą naudoji? ax.gif
Atsakyti
nebrangi ir gera priemonė, kurios dėka plaukai būna spindintys ir nesusivėlusiais galiukais man yra ši
user posted image
Atsakyti
Kur jo galima isigyti, kokia kaina? ax.gif
Atsakyti