Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

balzamą naudoti reikia smile.gif aš naudoju Nivea iš Vokietijos, neatsimenu pavadinimo g.gif šviesiai mėlyna bonkutė su rožiniu dangteliu... ir blizga ir švielnus, mikšti plaukai paliko ax.gif
Atsakyti
Idealiausias variantas man, kaip šviesintai garbanei, buvo sunsilk linija garbanotiems plaukams. thumbup.gif dar nieko geresnio nebandžiau už sunsilk. bet deja prekyboje nebėra (arba aš nematau) unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venice89: 22 rugpjūčio 2009 - 17:31
Apie garanotu plauku prieziura galima pasiskaityti cia

http://nifty.lt/inde...5&element_id=78

thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kokias naudojat plaukų šukas? Sakau gal medines reikėtų įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 17:47)
Merginos, o kokias naudojat plaukų šukas? Sakau gal medines reikėtų įsigyti? g.gif

as naudoju sepeti su naturaliais seriais, man labai patinka wub.gif bet galvoju reiketu ir sukas isigyti, kirpeja rekomendavo medines thumbup.gif
Atsakyti
aga, ir as naudoju natur. seriu sepeti, bet kirpeja sukas rekomendavo. ojei del plauku velimosi, tai man irgi veliasi labai, nzn ka naudot g.gif nusipirkau purskiama balzama Relive linijos, bet kadangi naudoju sampuna, kuris purina plaukus, tai galvoju, gal del to ir veliasi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 16:47)
Merginos, o kokias naudojat plaukų šukas? Sakau gal medines reikėtų įsigyti? g.gif

man medines tai kazkaip labai plaukus pesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 16, 10:16)
as naudoju sepeti su naturaliais seriais, man labai patinka wub.gif  bet galvoju reiketu ir sukas isigyti, kirpeja rekomendavo medines thumbup.gif

O kur tokio šepečio reikėtų ieškot? Sarmoj ar Droge gal?
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 18, 17:02)
O kur tokio šepečio reikėtų ieškot? Sarmoj ar Droge gal?

as pirkau Droge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 18, 17:12)
as pirkau Droge smile.gif

4u.gif ačiuks
Atsakyti
šiaip jeigu veliasi plaukai reiškia jie pažeisti yra, o kaukės ir balzamai daugiau vienkartinės priemonės... mano kai nuo dažymo labai sausi buvo, kirpykloj dariausi specialią procedūrą plaukams atstatyti, jei neklystu vadinosi šilko tepimas ant plaukų, bent kirpėjos taip aiškino g.gif iš esmės tas pats kaip su kauke- tepa ant plaukų kremą, laiko pusvalandį, nuplauna. bet plaukai atsistatė ilgam, po to kaukes taip pat naudojau aišku mirksiukas.gif dabar vėl plaukai veltis pradėjo, planuoju eit pakartot procedūrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crembriule @ 2009 11 23, 15:15)
šiaip jeigu veliasi plaukai reiškia jie pažeisti yra, o kaukės ir balzamai daugiau vienkartinės priemonės... mano kai nuo dažymo labai sausi buvo, kirpykloj dariausi specialią procedūrą plaukams atstatyti, jei neklystu vadinosi šilko tepimas ant plaukų, bent kirpėjos taip aiškino g.gif  iš esmės tas pats kaip su kauke- tepa ant plaukų kremą, laiko pusvalandį, nuplauna. bet plaukai atsistatė ilgam, po to kaukes taip pat naudojau aišku mirksiukas.gif  dabar vėl plaukai veltis pradėjo, planuoju eit pakartot procedūrą smile.gif

o kiek si procedura kainuoja?cia bet kurioj kirpykloj daro?
Atsakyti