Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 130 tema

labas rytas

user posted image

QUOTE(sobieska @ 2013 02 15, 00:10)
Likau maloniai nustebinta wub.gif ...ačiū už sukurtą naują susibūrimo vietukę 4u.gif

na, negaliu pasigirti savais grožiais, tai tenka skolintis blush2.gif
tikiuos, nieko prieš? 4u.gif

QUOTE(rituker @ 2013 02 15, 06:35)
O as vakarais nebeturiu laiko pasiuvineti. Pradejau keltis anksti ryte, kad nors kelis xxx padaryciau  ax.gif

swoon.gif kad ir kaip mėgstu kryžiavoti, ale pamiegot visgi mėgstu labiau.
galiu ilgiau vakare prie siuvinio užsisėdėti, bet keltis anksčiau ryte - man peilis wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 02 15, 09:27)
swoon.gif kad ir kaip mėgstu kryžiavoti, ale pamiegot visgi mėgstu labiau.
galiu ilgiau vakare prie siuvinio užsisėdėti, bet keltis anksčiau ryte - man peilis wacko.gif

drinks_cheers.gif tik beda, kad vakare jau akys buna pavargusios, tai irgi tenka padet siuvinuka daznai sad.gif
o as savo merginai nepasiuliau dar pabandyt siuvinet, o ji pati nepraso sikart (kazkada buvom susipykusios del dekupazo priemoniu, leisdavau jai vis ka nors padazyt, bet kai puse porporinos ismakliojo, tai ir nebeleidziu blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 02 15, 08:35)
o as savo merginai nepasiuliau dar pabandyt siuvinet, o ji pati nepraso sikart (kazkada buvom susipykusios del dekupazo priemoniu, leisdavau jai vis ka nors padazyt, bet kai puse porporinos ismakliojo, tai ir nebeleidziu  blush2.gif )

man ta porporina skamba kaip koks popkornas biggrin.gif
nežinau, kas tai. bet jei nebeleidi makliavoti, matyt, brangus daiktas biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau jūsų patarimo kažkada lyg jau buvo diskutuojama ,bet deja kai buvo neaktualu neisidemėjau blush2.gif siuvinėjau darbelį kokius du metus išskalbus liko tokios dėmės,ką daryt ? Prašau patarimo 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 02 15, 09:27)
labas rytas

labai grazus nauji namuciai aciuks.gif

su tokiu skaniu palinkejimu labai gera diena pradet aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 02 15, 09:27)

tikiuos, nieko prieš?  4u.gif


Baik tu, anaiptol-jaučiuosi pakylėta...va kaip tik šiandien biserio nusipirkau viduriukui išsiuvinėt, bet nelabai tikiu, kad per savaitgalį prie siuvinuko prisėsiu, o taip spirgu pabaigt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katusik @ 2013 02 15, 09:48)

nežinau, kas tai. bet jei nebeleidi makliavoti, matyt, brangus daiktas  biggrin.gif

nu negaliu neįsikišt biggrin.gif ...nebrangus daiktas, ja suskilę trūkiai yra įtrinami, tik va, kad ji labai jau barstosi, tokie lengvi birūs miltukai, o jei ji dar blizganti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 15, 14:55)
nu negaliu neįsikišt biggrin.gif ...nebrangus daiktas, ja suskilę trūkiai yra įtrinami, tik va, kad ji labai jau barstosi, tokie lengvi birūs miltukai, o jei ji dar blizganti doh.gif

tikrai ne del brangumo pykau blush2.gif blizgejo puse virtuves doh.gif nors pries tai buvo instruktazas pravestas, kaip su ja elgtis ax.gif
Atsakyti
Labas visoms,

na, Sobieskos darbas kaip visada... be žodžių wub.gif

turiu klausimą: kai prie schemų būna parašyta, kiek metrų siūlo reiks, tai čia metražas visoms 6 gijoms, ar 2? t.y. jei parašyta 8 metrai , tai reiks vienos pakuotės, ar užteks nepilnų 3m?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 15 vasario 2013 - 15:35
negavau sian siulu verysad.gif net paste, buvau neatvezta verysad.gif dabar tik pirmadieni verysad.gif ot pasigyriau kad greit pristato kita internetine...aisku dabar strigo paste bet ....jei but ryte issiunte...ech...pikta liudna.... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Ar priimsit i savo buri dar viena del kriziuku pamisusia siela blush2.gif
Skaiciau sena temute, tokiu grozybiu prisiuvineta clap_1.gif

keliu kepure hi.gif pries tas kurios pacios susidelioja rinkinukus, gavusios sxemute.
as siuvineju tik is rinkiniu, niekad nebandziau pati pasidaryt sxemos ir parusiuot siuliukus blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
sveika, vikilapa 4u.gif , siūlus susirinkt pagal turimą chemą nėr jokio sudėtingumo- žiūri į spalvų raktą ir jei kurių neturi- užsisakai. O pačios spalvas renkamės dažniausiai vaikiškiems paveiksliukams, kur galimi didesni nukrypimai smile.gif Schemas pačios darytis drįsta tikrai ne visos, dažniau naudojamės profesionalų sukurtomis schemomis. Aš pati schemą darausi nebent vaikiškam paveikslėliui ax.gif
Lauksim pasirodant su darbeliais 4u.gif
Atsakyti
kaip čia šiandien tuščia visą dieną unsure.gif kur visos dingot?

aš tai jau pradedu neapkęsti savo siuvinį. jaučiu, per anksti ėmiausi tokio didelio darbo (180x250) verysad.gif siuvinėju siuvinėju, o galo visiškai nesimato. net vieno lapo negaliu pabaigti. o dar ir siuvinėju iš 5 lapų iš karto doh.gif

visa laimė, kad 2/3 siuvinio - pusiniai kryžiukai, ale kaip šitie jau pabodooooo.....

ūpą pabaigti palaiko tik tai, kad tai bus gimtadienio (jubiliejaus) dovana mano labai gerai draugei wub.gif tai gal pabaigsiu kaip nors... iki rugpjūčio smile.gif

vikilapa, sveika prisijungusi 4u.gif
nepamiršk parodyti savo darbelių 4u.gif ax.gif
Atsakyti