Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 130 tema

as jau baigineju suniuka, tai irgi noriu kokiu gelyciu, jug pavasarys, smile.gif neuzkalnu
reiks sxemutese pasiziuret gal ka gero rasiu
Atsakyti
unkind žavūs darbeliai wub.gif

lb mėgstu siuvinėtus skanėstus user posted image

bet pasportuko keksiukui nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 vasario 2013 - 16:05
4u.gif Sveikos visoms biggrin.gif
norejau paklausti gal kas zino kur galima pasieiskoti schemu prijuostems ant buteliu blush2.gif Ne kalediniu, gal su uzrasais kokias ar siaip grazias kokias idomias thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

kartoju klausimą, gal kas atsakys>
kai prie schemų būna parašyta, kiek metrų siūlo reiks, tai čia metražas visoms 6 gijoms, ar 2? t.y. jei parašyta 8 metrai , tai reiks vienos pakuotės, ar užteks nepilnų 3m?

Atsakyti
QUOTE(vikilapa @ 2013 02 16, 12:06)
galit paziuret cia, sian idejau,

grazus darbeliai thumbup.gif damos wub.gif


QUOTE(unkind @ 2013 02 16, 16:23)

mielos dovaneles wub.gif pirtininkai mano mekstamiausi thumbup.gif


o jau tu vazoneliu grazumas,visoms kas imasi tokiu daugiaspalviu,dideliu darbeliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
galvojau galvojau ka cia pakryziavot ir sumasciau biggrin.gif siuvineju maza auksine zuvyte tetai dovanu bus vasario pabaigoj ax.gif remeli eurinej maciau labai grazu biggrin.gif tikiuosi niekas nenupirks biggrin.gif
Atsakyti
mane tiek rupesciu uzgriuvo kad ner kada prie darbelio prisest doh.gif sis vakaras kiek ramesnis gal iseis kelis kryzelius issiuvinet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2013 02 16, 16:14)
kai prie schemų būna parašyta, kiek metrų siūlo reiks, tai čia metražas visoms 6 gijoms, ar 2?

visoms 6
Atsakyti
Martini o kaip pagal schemą atrodo? Jei didelė, tai gal ir neuzteks pagal 2 gijas matuojant... Man atrodo, kad visgi visas 6 ima i metraza g.gif
Mazylis sugadino mano kompa doh.gif dirbt negaliu, tai siandien siuvineju, siuvineeeeeju biggrin.gif jau net ir pabodo doh.gif
Atsakyti
klausykit ar ir jum nenormalus vaizdas SM? SUSITVARKIAU biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 16 vasario 2013 - 19:08
QUOTE(rasiux- @ 2013 02 16, 18:56)
Mazylis sugadino mano kompa  doh.gif  dirbt negaliu, tai siandien siuvineju, siuvineeeeeju  biggrin.gif jau net ir pabodo  doh.gif

ir aš pavargau unsure.gif nugarą žiauriai skauda, net įkvėpt sunku unsure.gif

čia, galvojau, pasiuvinėsiu, kol mažasis pietų miega. o jis man 4 valandas išparpė blink.gif
Atsakyti
Katusik,siuvineti tuos neuzstotus biggrin.gif Nes kitaip tikrai nebent paciai ta kampa vazono sukurt ir dadurt ax.gif

As tai tik tada ir siuvineju kai vaikas miega,ir nezinosi miegos pusvalandi ar tris valandas biggrin.gif o padeti siuvini i sona labai jau sunku lotuliukas.gif
Atsakyti