Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

na ka, lengva rankele mano paneles smile.gif sestadieni paseti pomidoriukai. Jau pora kabliuku islindo biggrin.gif
reiks viska jai duot set. smile.gif gal talenta turi mergina smile.gif aisku uztruksim ilgeliau, nes padejejai tik 2 metukai, bet gi smagu smile.gif Mano seti pomidoriukai pamenu savaite kokia nerode gyvybes smile.gif
sestadieni planuoju vaziuot ieskot eklyciu, dar pasisesiu Betaliuksu gal kokiu - reik normalaus dydzio ankstyvuju bent pora daigeliu turet.
Kas isgirsit apie nuolaidas sekloms - praneskit. As dar nieko nesusipirkus.
O visus pomidoriukus tai sesiu kovo pradzioj. Jei aisku sitoj temoj nesilankysiu daznai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. norejau paklausti, ar tos kurios sejote jau pomidorus,kaip sudygo?jauciu pas mane jiems per silta,arba per anksti pasejau doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 10:24)
va šita man ramybės neduoda  doh.gif  http://e-proagro.lt/lt/product/pro-23


Merginos, pakonsultuokite naujokę pomidorų auginime. Bus mano pirmas sezonas šiltnaminių pomidorų. Ir net daigus pati žadu auginti, prisipirkau sėklyčių iš Regilos.
Ta plėvelė kam reikalinga? Nuo šalnų (jei pasitaiko), kai jau susodinate pomidorus į šiltnamį? Šiltnamis pas mane polikarbonatinis, prie namų.
O kiek maždaug daigų reikia šiltnamiui 3x4?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 10:24)

va šita man ramybės neduoda  doh.gif


brungi, rupkė, bet ir daug ten jos. O kokiam ebay pigiau nėra tokių dalykų? kinai kartais išmeta ir akcijinių. Ar čia gryn. lietuviška sproduktas?

dar apie lempą- pas mane ant akvos padėta ne akvariuminė, o vat tokia http://www.e-senukai...07375102_2.html ir pilnai gana, i rakvos augalai nesiskundžia, manyčiau, ir taupi, ir šiaip panaudojama kai kada ne pagal paskirtį ( pas mane akvos dangtis- stiklas, tai ant jos padėta puikiai apšviečia viską, o dabar tai ant vaiko krano strėlės pritvirtinau- pats tas thumbup.gif cool.gif ( vaikas neprieštaravo)
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2013 02 19, 11:42)
sveikos. norejau paklausti, ar tos kurios sejote jau pomidorus,kaip sudygo?jauciu pas mane jiems per silta,arba per anksti pasejau  doh.gif

user posted image

Dek kur vesiau juos. Maziau laistyk ir kai reiks pikiuoti, tai giliau isodink. Bet tikrai vesiau laikyk ir pareguliuok laistyma. Turetu atsigauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 12:07)
brungi, rupkė, bet ir daug ten jos. O kokiam ebay pigiau nėra tokių dalykų? kinai kartais išmeta ir akcijinių. Ar čia gryn. lietuviška sproduktas?

dar apie lempą- pas mane ant akvos padėta ne akvariuminė, o vat tokia http://www.e-senukai...07375102_2.html ir pilnai gana, i rakvos augalai nesiskundžia, manyčiau, ir taupi, ir šiaip panaudojama kai kada ne pagal paskirtį ( pas mane akvos dangtis- stiklas, tai ant jos padėta puikiai apšviečia viską, o dabar tai ant vaiko krano strėlės pritvirtinau- pats tas  thumbup.gif  cool.gif  ( vaikas neprieštaravo)

lyg ir vokiška, o su ebay ir kinais nedraugauju-kalbos barjeras, o ir gyvenimas neįstengia priversti blush2.gif
man senukuose spec. augalams pasiūlė philips firmos, internetiniam kataloge nesugebėjau rast tokios, kad parodyt, tai laukiu kada MB pradžiugins, jei pasiteisins, tai ant visų palangių išprašysiu ax.gif
Atsakyti
man tai ten visai normalūs maži daigai, ką jūs įžvelgiat- nežinau blush2.gif nu, bet pas ką akis geresnė gal kitaip mato.
Tiesa, kokią žemiausią temperatūtą plencai pakeltų ir nenumirotų?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 02 19, 11:42)
na ka, lengva rankele mano paneles smile.gif sestadieni paseti pomidoriukai. Jau pora kabliuku islindo biggrin.gif
reiks viska jai duot set. smile.gif gal talenta turi mergina smile.gif aisku uztruksim ilgeliau, nes padejejai tik 2 metukai, bet gi smagu smile.gif Mano seti pomidoriukai pamenu savaite kokia nerode gyvybes smile.gif
sestadieni planuoju vaziuot ieskot eklyciu, dar pasisesiu Betaliuksu gal kokiu - reik normalaus dydzio ankstyvuju bent pora daigeliu turet.
Kas isgirsit apie nuolaidas sekloms - praneskit. As dar nieko nesusipirkus.
O visus pomidoriukus tai sesiu kovo pradzioj. Jei aisku sitoj temoj nesilankysiu daznai biggrin.gif

SAUNUOLE PADEJEJA mirksiukas.gif NUOLAIDA 40%SENUKUOSE,JEI KO GERO RASIT-NES UKMERGEJ ANT NE VIENO POMIDORO PAKELIO NEUZSIKAB schmoll.gif INAU
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 11:35)

man senukuose spec. augalams pasiūlė philips firmos, [color=yellow]

yra tokios philips aquarelle, jos apie40lt kainuoja, akvai augalams labai geras spektras, bet kiek teko domėtis tai tik Megos senukuose gyvai jų būdavo. Dar augalams tinkamos http://www.b-a.lt/p4...10000K-Aquastar , Philips coral dar tinka, manau ne tik vandens augalams tinkamos
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 12:07)


dar apie lempą- pas mane ant akvos padėta ne akvariuminė, o vat tokia http://www.e-senukai...07375102_2.html ir pilnai gana, i rakvos augalai nesiskundžia, manyčiau, ir taupi, ir šiaip panaudojama kai kada ne pagal paskirtį ( pas mane akvos dangtis- stiklas, tai ant jos padėta puikiai apšviečia viską, o dabar tai ant vaiko krano strėlės pritvirtinau- pats tas  thumbup.gif  cool.gif  ( vaikas neprieštaravo)

O RYT JAI 30% MAZIAU SENUKUOSE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 12:36)
man tai ten visai normalūs maži daigai, ką jūs įžvelgiat- nežinau  blush2.gif nu, bet pas ką akis geresnė gal kitaip mato.
Tiesa, kokią žemiausią temperatūtą plencai pakeltų ir nenumirotų?

Manau +15 butu aukso viduriukas g.gif Pas mane ciut silciau, bet vilmukai netysta. Nors ju gal ir prigimtis tokia ax.gif Todel ir bijau kazka dar is tu pomidoru daugiau seti, nes itariu,kad sumastytu istysti. Galiu parodyti,kaip pernyksciai istyseliai mano seti vasario gale-kovo pradzioj atrode Balandzio 16 2012m Ten matosi ir ciliu, ir papriku, ir arbuzu dar daigai. Dar patirties stoka pirmais metais darzininkaujant. Tai ir vazonai per mazi ryskiai buvo doh.gif Siemet klaidos tokios nedarysiu. Nors negalejau skustis pernyksciu derliumi, bet nesinori klaidu tokiu paciu daryti.
Cia taip siltnamyje balandzio 23 pernai jie atrode 2012-04-23. Dar ir tankiai susodinau aukstaugius, bet ka ten galejau zinoti,kai seklos buvo mazojo ismaisytos ir jau neatskyriau kur zemaugis, kur aukstaugis biggrin.gif Paprikas paskui teko persodinti reciau, nes ir del isprusimo stokos per tankiai susodinus buvau blush2.gif

vat todel siemet sesiu pomidorus tikrai veliau, bet pora savaiciu blush2.gif
Papildyta:
Va dar radau Geguzes 19 2012 m. foto. Betaliuxas cia. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 02 18, 21:19)
g.gif O čia kartais tie atstumai ne per tankiai?

Jei klystu, tai taisykit 4u.gif
Man Betaluxai buvo gerai 40, vidutiniai 45, o aukštaūgiams manau 50, jei vienu stiebu.
O kokiais atstumais pas jus auga 4u.gif gal ir aš per tankiai auginu, aš spalio 8 d išroviau sergančius g.gif
Atsakyti