Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(Venta9 @ 2013 02 18, 20:30)
Ir man butu gerai, jei ka dar suzinosi, tai paskelbk, ar jie karpo.
Papildyta:


http://proagro_lt/pd...Kainos 2013.pdf Dar užmačiau jog iki kovo 1d. priimami užsakymai dangoms. Norėčiau kažką panašaus rast parduotuvėj, pamatyt kas per daiktas .
Atsakyti
Aciu mergynos uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif mazasis panasu isgirdo jus, duksta jau biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 18, 22:24)
Pavasaris turbūt vėluos, vėl žiema ateina biggrin.gif

as ziurejau prognozes gismeteo.ru tai is tikruju ziema kolkas nesitraukia, bus dar sniego, visko, naturalu, juk vasaris tik, bet ir kovo pradzia pagal prognozes nieko gera atrodo nezadanti. Pagyvensim-pamatysim bigsmile.gif

QUOTE(tany @ 2013 02 18, 22:45)
Aciu mergynos uz palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif  mazasis panasu isgirdo jus, duksta jau  biggrin.gif

dziugu, imkit baliona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 18, 22:36)
http://proagro_lt/pd...Kainos 2013.pdf  Dar užmačiau jog iki kovo 1d. priimami užsakymai dangoms. Norėčiau kažką panašaus rast parduotuvėj, pamatyt kas per daiktas .

Man tai nedaug reiketu, siltnamyje anksti uzdengt , manau cia daug geresne nei agro, bet jie turbut tik rulonais parduoda.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 18, 23:47)
Man tai nedaug reiketu, siltnamyje anksti uzdengt , manau cia daug geresne nei agro, bet jie turbut tik rulonais parduoda.

taigi imkit rulona -issidalinsim visos biggrin.gif
Atsakyti
Neprišnekėkite blink.gif Vadinasi reikia intensyviau sėti, kad prikviesti tą pavasarį- užuos daigelius ir gal susipras ateiti bigsmile.gif
[/quote]
Daigeliai žiūri galveles išklėlę į baltą žiemos sniegą. biggrin.gif Kadangi aš optimistė tai manau pavasaris ateis anksčiau nei pernai. ax.gif
Vienas pastebėjimas Beta labai stiprūs daigeliai o va Ola polkos su mano pagalba kepurėles numetė ir tokie laibi koteliai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 19, 00:25)
Vienas pastebėjimas Beta labai stiprūs daigeliai o va Ola polkos su mano pagalba kepurėles numetė ir tokie laibi koteliai.  biggrin.gif

Laba rytas 4u.gif
Jooo, dienos niurokos vienok g.gif
Geros dienos arteja o upas sejai slugsta cool.gif
Ola polkos auga graziai, istyse pas mane Kasparai ...gal apie 5cm stiebeliai, kai sustipres tikri lapukai kisiu iki pazastu as juos biggrin.gif
Atsakyti
Vilmos pas mane visai graziai auga. Tokie kompaktiski daigiukai. Nestypsta. Vakar maciau Bajajos vienas daigiukas su kepure islindo , laukiu antro. Bet situ net i pomidoru sarasa neskaitau. Laukiu ramiai kovo. Sniego privaryta pas mus is po nakties ir dar sninga. Ne iki sejos nuotaika tikrai smile.gif
Atsakyti
sugundyta sio puslapio seklelej ieskojau boni m, ale ner, sake pernai buvo. tai gavau pabandyt kita fitous. Ne toks greitas kaip anas, bet vien pavadinimas ka zada, fitoustoicivyj. bandysiu kelis daigus siltnamy ankstyvam derliui, o kitus laukan sugrusiu ir patikrinsiu, ar tikrai jokia fitoftora jo negriebs smile.gif
man jau ana savaite stoga lupo kazka set, bet pradejo pustyti ir noras ne tai, kad dingo, bet sumazejo gerokai. paprikos pamerktos, tai pasesiu, o pomidorai jauciu palauks kovo.
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 19, 09:32)
Bet situ net i pomidoru sarasa neskaitau.

o be reikalo. pernai vieni iš gražiausių daugiukų pas mane buvo wub.gif o ir derlius jų galingas, mes 4 nuo 4 krūmų prasimaitinom neblogai, kol kiti nokt neskubėjo, be to- kas ateidavo į šiltnamį- raškydavo saujom ir valgydavo taip, ir nepritrūko. Tik reikia išlaukt jų derliaus, bet jau kai pasipila- ruoškit kibirus ( na tokius 5 litrų cool.gif ) nepeikiu šio pomidoro, jis vertas vadintis pomidoriuku, kas kad nedickas ( beje, žemėje ne toks ir mažas, ir vietos daug užima)

na dabar papasakokit apie kokią čia plėvelę rulonais kalbat? foto gal kur yra bent kampo?

Tany- sveikit greitai greitutėliai 4u.gif

O pas mane lomkės- sėti- nesėti 28d g.gif protas sako- sėti, nes paskui baigsis šiltų namų sezonas, tai daigam gerai, o sėklos nedigs kai bus vėsu. Gal sėsiu..bent dalį tai tikrai. Dabar kelio gėlytės nosis iškišo jau namie, tai kai lauke balta balta tai ir namie šviesu, smagu, net lempos degt nereikia, vakarais tik pajungiu. Mb jau bumba kad šamai akvoj apaks nuo tamsos- p man dzin- jo šamai, tegu jis ir rūpinasi cool.gif
Atsakyti
As ir labai pasimetusi doh.gif Nezinau ka daryti numatyta diena-seti ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 02 19, 00:05)
taigi imkit rulona -issidalinsim visos biggrin.gif

Turėčiau kur sunaudot ir ruloną, tik pinigų striuka verysad.gif

QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 11:05)
na dabar papasakokit apie kokią čia plėvelę rulonais kalbat? foto gal kur yra bent kampo?

Mb jau bumba kad šamai akvoj apaks nuo tamsos- p man dzin- jo šamai, tegu jis ir rūpinasi  cool.gif

va šita man ramybės neduoda doh.gif http://e-proagro.lt/lt/product/pro-23
MB lyg ir pažadėjo po algadienio grįžt su lempa augalams blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 19, 11:12)
As ir labai pasimetusi doh.gif Nezinau ka daryti numatyta diena-seti ar ne g.gif

Kai atsikelsi tą numatytą dieną, pati žinosi sėt ar ne , sako, geras nusiteikimas svarbesnis už mėnulio fazę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 19 vasario 2013 - 10:22