Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(Lady Dy @ 2013 02 16, 14:54)
Kaži ar dirba jie šiandien,vis tik šventė vasario 16



puslapyje raso kad dirbs iprastu laiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 02 16, 13:30)
oj kokia vėpla  doh.gif Atsiprašau Balticseeds blush2.gif Bet kokiu atveju ta parduotuvėlė prekiaut turėtų ir jų sėklom, gaila kad nėra  ax.gif

panašu kad Polkučių turėsiu, labai ačiū amarrilei   4u.gif ir SaVi už pasiūlymą  4u.gif

Tai gal ir tą Toliman nupirkti,vistiek pas tą platintoją vis užsuku,seklos geros ten visada. O kuo butent jos sugunde tave? Tolstojus lyg geresnis,pagal komentarus merginų. Aš Toyoto h iš ten nusipirkau,tai gal verta pabandyt po pusę pakelio apsikeist seklytem mastau.gif
Atsakyti
Sveikos ligonės smile.gif nu va nusipirkau sodo dienoraštį darbai pagal mėnulį . o ten rašo jog kovo 12-14 dienomis palanku sėti, pikuoti sodinti baklažanų, paprikų ir pomidorų daigus smile.gif ir kad mano dūšiai būtų ramiau nusprendžiau vadovautis juo nes manau jog tai puikus laikas sėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 16, 13:13)
Pas mane ant pakelio raso, kad pagrindinio stiebo aukstis iki 200 cm.

Nu va, tai skirtingi aprašymai tos pačios veislės.

QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 13:19)
Ne, ne del ugio, aukstaugiai man tinka ir patinka. Na, siaip aprasyme nieko tokio, kas uzkabintu neradau  blush2.gif. Isranki jau pasidariau, reikia vis kokiu idomesniu, o cia paprastas pomidoras ir tiek  blush2.gif . Purple Calabash Maximoj labiau uzkabino  ax.gif. Kai turiu kokiu 40 veisliu pomidoru seklu, tai noris vis kokios naujienos  lotuliukas.gif

Aišku 4u.gif pas dar tik 12 tai galima dar man pabandyt ir tokį biggrin.gif

QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 13:39)
Vysniniu vaikam vis auginu, o derliaus is ju tai nelabai  blush2.gif.

O kiek daigų vyšniukų sėjat vaikams? 4u.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 02 16, 14:54)
Kaži ar dirba jie šiandien,vis tik šventė vasario 16

Dirba 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif O aš užmigau prie tų pomidorų blush2.gif Planuoti planavau, o pasėta tik viena rūšis vasario 1. Ir pasėjau tik tam, kad pagalvojau, kad jau reikia suktis. O pagrindinės sėjos dar net neužsisakiau. Gal nebus labai jau vėlu vasario gale ar kovo pradžioje pasėti?
Aš dar tokį klausimėlį turiu: o kuo skiriasi sėklos už 99cnt, o kitos būna net 9lt, nors kiekis toks pats? ax.gif smalsu pasidarė blush2.gif
Atsakyti
As pasimetusi siemet, nebezinau ka augint.
Parekomenduokit plyz skanu mesini pomidora turiu Corazon, Black Rusian, kazkokiu mesiniu dar noriu ax.gif
Sian pirkau TamarisH ir LogisticaF tai sitie jauciu bus kaip parduotuvinai, ilgesniam palaikymui g.gif Gal kas auginot, pamenat ax.gif

Gal koki top pabandom surasyt bigsmile.gif pvz suskirscius i grupes:
Is mesiniu : Corazon
Is vysniuku: Black cherry, swett million
Ale parduotuviniai:
Geltonieji:
Gal dar kas kokiu ideju turit, gal butu kazkaip lengviau tose veislese gaudytis, aisku vieningos nuoomones nebus, bet gal kazka pabandom susistemint
Atsakyti
Pasižiūrėjau savo pomidorinį sąrašą,pasirodo žadu auginti 21 veislės pomidorus,na jei dar kokių nesugalvosiu pridėt
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 00:47)
Ejau siandie i Seklele. Reikejo TIK ankstyvuju pomidoru ir kekiniu agurku. Is ankstyvuju pasiule Kakadu F1, tada radau dar pienisko sokolado spalvos pomidorus Sokoladnoje Ciudo, o kai uzklausiau, kad gal ir melynu turi, sako, turim, turim  bigsmile.gif. Tai dabar ir BLUE P20 turiu. Sitie is Amerikes, rusisku tokiu nera. Savininkas sake, kad melynus tik amerikonai ir zydai sukure yr  rolleyes.gif.

P.S. ale tas Vilku Kosmonautas populiarus - tik vienas pakelis belikes  lotuliukas.gif. Bet aprasyma paskaiciau, tai manes nesuzavejo, tai ir neemiau schmoll.gif .



sėklelė cia Vilniuj ar
Kaune irgi yra?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jura64 @ 2013 02 16, 21:28)
sėklelė cia Vilniuj ar
Kaune irgi yra?
blush2.gif



Tik KAUNE, Vilniuj nera.
Atsakyti
QUOTE(jura64 @ 2013 02 16, 21:28)
sėklelė cia Vilniuj ar
Kaune irgi yra?
blush2.gif

Pagal mane TIK Kaune.
Atsakyti
o kur ji yra, nors jau baisu ir suzinot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jura64 @ 2013 02 16, 21:54)
o kur ji yra, nors jau baisu ir suzinot bigsmile.gif

Yra Sauletekio turgelyje ir Taikos pr maisto instituto pastate.
Atsakyti