Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(jole @ 2007 01 19, 00:10)
Pas mus 60cm indaplovė irgi  ax.gif , bet kai pilnos nepripildau tada jungiu programą, kuri tik viršutinį stalčių plauna  smile.gif


o kokios firmos tavo indaplove, jei ne paslaptis? ax.gif Mes irgi tokio varianto ieskom, t.y. kad galima butu tik viena lentyna plauti, bet rasti negalim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2007 01 19, 12:30)
o kokios firmos tavo indaplove, jei ne paslaptis?  ax.gif Mes irgi tokio varianto ieskom, t.y. kad galima butu tik viena lentyna plauti, bet rasti negalim  verysad.gif


Mūsų BOSCH SGI57M45EU/37 4u.gif
Atsakyti
pas mus ir BOCSH, bet dar ne karto tos programos nenaudojau ax.gif . net nzn kodel g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 19, 15:43)
pas mus ir BOCSH, bet dar ne karto tos programos nenaudojau ax.gif . net nzn kodel  g.gif  .


Man tai patinka ta programa thumbup.gif , labai ekonomiška . Yra dar modelių kur ir apatinį stalčių gali plauti atskirai ne tik viršutinį.
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2007 01 19, 15:38)
Mūsų BOSCH SGI57M45EU/37  4u.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2007 01 19, 15:52)
Man tai patinka ta programa  thumbup.gif , labai ekonomiška . Yra dar modelių kur ir apatinį stalčių gali plauti atskirai ne tik viršutinį.

na butinai reiks pabandyt, nes nesu tokia didele kulinare ax.gif tai man ir gaunas plaut indaplove 2 k per savaite ax.gif tongue.gif ax.gif ir ji buna pilna.
tik tiek, kad ant indaploves yra ta programa parodyta, kad apatinis stalcius turetu plautis, o instrukcijoje raso, kad virsutinis g.gif . tai kaip suprast doh.gif g.gif doh.gif ? o kaip pas jus?
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2007 01 19, 14:38)
Mūsų BOSCH SGI57M45EU/37  4u.gif



QUOTE(Pūkis @ 2007 01 19, 14:43)
pas mus ir BOCSH, bet dar ne karto tos programos nenaudojau ax.gif . net nzn kodel  g.gif  .


Tai dabar ir man įdomu, o koks mygtukas nustato plovimą tik viename stalčiuje, nes mano Bosch SGV57T03EU, o instrukcijoje parašyta, kai kuriuose modeliuose yra galimybė plauti vieną stalčių doh.gif . Instrukcija tai tokia baisi, kad nieko ten nesuprantu, pusės mygtukų paaiškinimo iš viso nėra doh.gif , o daug kur prierašas *kai kuriuose modeliuose. Tai iš kur man žinoti, ar maniškė yra KAI KURIS MODELIS ar ne unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alileo: 19 sausio 2007 - 16:54
QUOTE(alileo @ 2007 01 19, 17:48)
Tai dabar ir man įdomu, o koks mygtukas nustato plovimą tik viename stalčiuje, nes mano Bosch SGV57T03EU, o instrukcijoje parašyta, kai kuriuose modeliuose yra galimybė plauti vieną stalčių  doh.gif . Instrukcija tai tokia baisi, kad nieko ten nesuprantu, pusės mygtukų paaiškinimo iš viso nėra  doh.gif , o daug kur prierašas *kai kuriuose modeliuose. Tai iš kur man žinoti, ar maniškė yra KAI KURIS MODELIS ar ne  unsure.gif

pabandysiu paieskot kaip atrodo tas mygtukas gal kur internete rasiu. o siaip pas mane tai jis nupiestas, kad apacioje stalcius su vandenuku mirksiukas.gif . na nzn ar suprantamai pasakiau g.gif . gal dar kas pagelbetu tuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 20, 11:14)
pabandysiu paieskot kaip atrodo tas mygtukas gal kur internete rasiu. o siaip pas mane tai jis nupiestas, kad apacioje stalcius su vandenuku mirksiukas.gif . na nzn ar suprantamai pasakiau  g.gif . gal dar kas pagelbetu tuo klausimu?


Jei nesunku, paieškok prašau 4u.gif . Bandžiau nufotografuoti tą mygtuką, bet nelabai mano fotikas kokybiškai fotkina, nesufokusuoja ax.gif

Na pas mane tas mygtukas tai toks tarsi puodas ir ant dugno vanduo doh.gif nu jau kaip parašiau. Bet aš įtariu, kad ten gal koks mirkymas, nes jį paspaudus kartu su bet kuria programa pailgėja plovimo laikas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 19, 16:37)
tik tiek, kad ant indaploves yra ta programa parodyta, kad apatinis stalcius turetu plautis, o instrukcijoje raso, kad virsutinis  g.gif . tai kaip suprast doh.gif  g.gif  doh.gif ? o kaip pas jus?


QUOTE(alileo @ 2007 01 21, 02:27)
Na pas mane tas mygtukas tai toks tarsi puodas ir ant dugno vanduo  doh.gif nu jau kaip parašiau. Bet aš įtariu, kad ten gal koks mirkymas, nes jį paspaudus kartu su bet kuria programa pailgėja plovimo laikas  unsure.gif


Ir pas mane yra - irgi pavaizduota tarsi puodas apačioj vanduo ir dar žemiau 70 (tipo laipsnių) ax.gif . Tai aš irgi iš pradžių galvojau , kad plauna tik apatinį stalčių. O ten programa ypač purviniems indams plauti (pvz.prisvilusiems) smile.gif
Tai aš, kol gerai instrukcijos buvau neišstudijavus, ekonomiškai plaudavau tik apatinį stalčių lotuliukas.gif
O kur tik viršutinį stalčių plauni tai pavaizduotas stačiakampis ir jo viršuj vanduo. Tai kai jungi viršutinį stalčių dar reik pasirinkt ir temperatūrą plovimo.
Tikiuosi suprasit ką aš čia prirašiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jole: 21 sausio 2007 - 10:56
Mamytes, turiu dar klausimuka ax.gif
Gal kas nors is jusu ar jusu pazistamu turi indaplove Whirpool ? kokie atsiliepimai? Ar patenkinti? Nes boscho mes mums tinkamo uz prieinama kaina taip ir neradom, tai tikriausiai pirksim Whirpool. Bet norim suzinoti kokia yra zmoniu nuomone apie sia firma...
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2007 01 21, 11:55)
Ir pas mane yra - irgi pavaizduota tarsi puodas apačioj vanduo ir dar žemiau 70 (tipo laipsnių)  ax.gif . Tai aš irgi iš pradžių galvojau , kad plauna tik apatinį stalčių. O ten programa ypač purviniems indams plauti (pvz.prisvilusiems)  smile.gif
Tai aš, kol gerai instrukcijos buvau neišstudijavus, ekonomiškai plaudavau tik apatinį stalčių  lotuliukas.gif
O kur tik viršutinį stalčių plauni tai pavaizduotas stačiakampis ir jo viršuj vanduo. Tai kai jungi viršutinį stalčių dar reik pasirinkt ir temperatūrą plovimo.
Tikiuosi suprasit ką aš čia prirašiau  4u.gif

na niekur neradau kaip atrodytu tas mygtukas, tai nufotkinau savo. kiek suprantu (pagal instrukcija), tai jis ir yra, tas kuris atlieka ta vieno stalciaus plovima. na nemoku as cia ikelt foto doh.gif . galeciau kam nors atsiust, tai padetumet blush2.gif .
Atsakyti