Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

SVARBI informacija Amazon KINDLE naudotojams:
http://www.amazon.co...cnet-viglink-20

Senesniems, negu 2013 m. Amazon Kindle BŪTINA atnaujinti programinę įrangą iki 2016 m. kovo 22d.

Neatnaujinus iki nustatytos datos, teks naujinimą daryti atsisiuntus spec progrmėlę, per USB jungtį iš kompiuterio.
Atsakyti
Sveiki. Gal kas naudojatės PB 840 ir galit pasidalinti įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Ieškau pdf knygos Anthony Robbins "Pažadink savyje milžiną". Gal kuri turite? Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit knygą Amy Ewing "Baltoji rožė" ir After trečiąją knygą? Gal galėtumėt atsiųst el.pastu aurelija.januskaite@gmail.com Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite pasidalinti pdf: Julia Cameron "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos. Iš anksto dėkoju. El.p. laimapelene@gmail.com

Atsakyti
Gelbekite ,isprotesiu .Siandien nusipirkau Kindle Paperwhite 3 (2015) prisijungiau prie wifi ir iejau i kazkoki puslapi kur siulo Amazon Try Prime savo knygas ,o as ju nenoriu .Kaip man iseiti i pradini puslapi kad galeciau atsisiusti sau lietuvisko teksto knygas. Galvojau ,kad si nauja skaitykle bus paprasta ,o dababar net verdu visa ,kai nieko nesuprantu .
Atsakyti
QUOTE(Birželio vaikas @ 2016 08 09, 11:50)
Sveiki, gal kas galite pasidalinti pdf: Julia Cameron "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos. Iš anksto dėkoju. El.p. laimapelene@gmail.com

Sitoje temoja daugiau dalinasi knygomis http://www.supermama...owtopic=1005780
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriux: 09 rugpjūčio 2016 - 18:27
Sveiki, gal kas turite Louise L Hay "Pagydyk savo gyvenima"
Atsakyti
Dar ieskau Louise L Hay Pamilk save ir buk laimingas
Viilma Luule Mokymas islikti gyvam
LT kalboje. Aciu 4u.png
Atsakyti
Sveikos merginos jeigu kuri galetumet imeskit man i el pasta knygas,kurias pdf formatu turite smile.gif Aciu labai is anksto smile.gif jurgita.stakutyte.@gmail.com
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri turite Pocketbook touch HD skaityklę ir galėtumėte pasidalinti savo nuomone apie ją?
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį klausimą. Kindle 5 skaityklė, ar kaip nors šriftas reguliuojasi , kad nereikėtų šokinėti nuo psl krašto, nes pasididinau, tai netelpa knygos psl viskas reik traukaliot, galbūt aš kažko nemoku, o tai turbūt taip ir yra 4u.gif Gal patarsite? Ačiū
Atsakyti