Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

QUOTE(Saulutuke @ 2016 11 18, 14:41)
Sveikos, turiu tokį klausimą. Kindle 5 skaityklė, ar kaip nors šriftas reguliuojasi , kad nereikėtų šokinėti nuo psl krašto, nes pasididinau, tai netelpa knygos psl viskas reik traukaliot, galbūt aš kažko nemoku, o tai turbūt taip ir yra  4u.gif  Gal patarsite? Ačiū

o kokiu formatu knygą skaitote? ar ne pdf? jei mobi ar kitas, pritaikytas kidle, tokių problemų tikrai neturėtų kiltų keičiant šriftą.
Atsakyti
Sveikos,
Uzsimaniau ir as skaitykles smile.gif maciau klause jau panos anksciau, bet atsakymo neradau. Gal jau dabar kas pirko is sio pardavejo skelbiu.lt portale ?
http://www.skelbiu.l...s-18690904.html

Kazkaip itartinai pigu ten pas ji. Bet raso, kad su garnatijom ir t.t.. Galvoju, negi gali padirbinet kokie kinieiciai skaitykles? unsure.gif
Atsakyti
Help! Nusipirkau Kindle paperwhite, ir nieko joje neismanau biggrin.gif Kiek cia perskaiciau, norint persikelt pdf failo knygas, reikia dar turet programa Abbyy FineReader. As ja atsisiunciau, ir kai bandau ikelt knyga, manes praso kazkokios licenzijos (skaiciu nemazai). Ar jums taip buvo? ka daret?
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2016 11 24, 19:47)
Help! Nusipirkau Kindle paperwhite, ir nieko joje neismanau biggrin.gif Kiek cia perskaiciau, norint persikelt pdf failo knygas, reikia dar turet programa Abbyy FineReader. As ja atsisiunciau, ir kai bandau ikelt knyga, manes praso kazkokios licenzijos (skaiciu nemazai). Ar jums taip buvo? ka daret?

As konvertuojuosi i azw formata ir ji isikeliu.
Atsakyti
Sveiki,

Noriu nusipirkti elektroninę knygų skaityklę ir renkuosi iš šių variantų:

PocketBook Touch Lux 3
http://www.skytech.l...g-p-239927.html

Amazon Kindle Paperwhite 3 2015
http://www.skytech.l...--p-250292.html

Labiausiai mane domina žodynų pasirinkimas ir jų integracija į skaitykles. Reikalingi žodynai yra: anglų - anglų, anglų - lietuvių, anglų - rusų, rusų - rusų, rusų - lietuvių, rusų - anglų.

Gal kas žinote kaip su tais žodynais? AČIŪ.
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
dukra anglų k. olimpiadoje laimėjo elektr. skaityklę ir dabar vargsta, kaip čia ją nudoti ax.gif
Papasakokite man kuri nors gudri, kaip ten reikia knygas atsisiųsti, iš kur atsisiųsti ir pan. Wifi įjungėme, o kas toliau?... ačiū smile.gif
Ar reikia viską daryti kompiuteryje ir poto į tą skaityklę kažkaip perkelti?...
Temą skaitau, bet norėtusi paprastai ir aiškiai.......... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 10 gruodžio 2016 - 17:34
QUOTE(Mazule @ 2016 12 10, 18:33)
Sveikos mergaitės,
dukra anglų k. olimpiadoje laimėjo elektr. skaityklę ir dabar vargsta, kaip čia ją nudoti  ax.gif
Papasakokite man kuri nors gudri, kaip ten reikia knygas atsisiųsti, iš kur atsisiųsti ir pan. Wifi įjungėme, o kas toliau?... ačiū  smile.gif
Ar reikia viską daryti kompiuteryje ir poto į tą skaityklę kažkaip perkelti?...
Temą skaitau, bet norėtusi paprastai ir aiškiai.......... rolleyes.gif


na aš tai nelabai gudriai siunčiuosi knygas i kompą, o tada susikeliu į skaityklę. Mano pocketbook turi visus wifi, bet rajone veikia tai kai pčia pasakius:) todėl, jei noriu kažką susikelti, prijungiu į kompą kaip USB ir tiek. Su atsisiuntimu yra taip, kad tai priklauso nuo to, kuria kalba skaitoma. Jei LT tada ko gera tik linkomanija, jei RU tinka flibusta.is, su anglų k. ko gero bus paprasčiausia iš kurių nors torentų parsisiust arba pasiknisti ebooks free googleje, šia kalba neskaitau, tai sunkiai ką pakomentuosiu. t.p. reikėtų pažiūrėti, kokius formatus palaiko skaityklė- jei tai Kindle ko gero palaikys awz, bet čia jau gal jas turinčios pakomentuotų plačiau. Manoji yra Pocketbook touch lux - palaiko fb2, epub, galima aišku ir pdf skaityt, bet laabai nepatogu reguliuotis šriftą. Tada galima paiešką konkretinti pagal palaikomus formatus, nor šiaip užsienio kalbomis tai nėra bėda - galima laisvai konvertuoti formatus vieną į kitą.. Tikiuosi kažkiek padėjo 4u.gif
Atsakyti
Gal turite Silva rerum 3 ir 4 dalį?
Taip pat domina kitos lietuviškos knygos MOBI formatu.
PM smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marius111: 26 vasario 2017 - 18:44
Visada skaičiau e-knygas telefone arba planšetėje. Knygas siųsdavausi iš i google disko. Ar įmanoma parsisiųsti tiesiogiai į skaityklę iš ten?
Atsakyti

Laba vakara,

 Atsiprasau jeigu buvo pamineta anksciau temoje, o as prisipazistu, atidziai neskaiciau...

Isigijau Kindle paperwhite skaitykle, gal galit duoti konkreciu patarimu ar nuorodu su instrukcijomis, kokiu konvertavimo programu reikia, kurios pacios paciausios ir paprasciausios naudoti. I koki formata geriausia konvertuoti? 

Aciu is anksto padejusiems ;)  

Atsakyti
QUOTE(omny @ 2017 11 06, 00:30)
<p>Laba vakara,</p><p> Atsiprasau jeigu buvo pamineta anksciau temoje, o as prisipazistu, atidziai neskaiciau...
</p><p>Isigijau Kindle paperwhite skaitykle, gal galit duoti konkreciu patarimu ar nuorodu su instrukcijomis, kokiu konvertavimo programu reikia, kurios pacios paciausios ir paprasciausios naudoti. I koki formata geriausia konvertuoti? 
</p><p>Aciu is anksto padejusiems ;)  </p>

Sveiki, as viska darau per Calibre programa, ir konvertuojuos ir isikeliu i skaitykle smile.gif
Atsakyti

Ar jums Calibre konvertuoja iš pdf į epub?

Man nepavyksta su Calibre konvertuoti iš pdf į tinkamą formatą Kindle skaityklei.. :/

Atsakyti