Įkraunama...
Įkraunama...

1983-iųjų metų merginų namai

QUOTE(zzitukass @ 2014 02 23, 11:41)
Nesiskundziu ir as liezuvis.gif uz sestadieni dvigubai moka, tai siulo virsvalandzius ir einu,uzsidirbt noriu smile.gif o siaip dirbu 5 d per savaite.

O man nieks nei už viršvalandžius nei už savaidgalius nemoka biggrin.gif gaunu papildomai, jei šventinės užpuola ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bizzz @ 2014 02 23, 19:16)
O man nieks nei už viršvalandžius nei už savaidgalius nemoka biggrin.gif gaunu papildomai, jei šventinės užpuola ax.gif

Man uz sventines nemoka liezuvis.gif , nes per jas dirbt nereikia biggrin.gif Dar papildomu atostogu dienu iraso, va kovo 11 d bus sventinis antradienis, o sekmadieni gamykla nedirba, tai tik del vienos dienos(pirmadienio) neverta jungti irengimu, todel kovo 10 mums bus laisva diena, o as ta diena galesiu reikalus susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2014 02 23, 22:40)
Man uz sventines nemoka  liezuvis.gif , nes per jas dirbt nereikia biggrin.gif Dar papildomu atostogu dienu iraso, va kovo 11 d bus sventinis antradienis, o sekmadieni gamykla nedirba, tai tik del vienos dienos(pirmadienio) neverta jungti irengimu, todel kovo 10 mums bus laisva diena, o as ta diena galesiu reikalus susitvarkyti smile.gif

Ateinu dirbti pas tave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bizzz @ 2014 02 23, 21:49)
Ateinu dirbti pas tave biggrin.gif

Gali drąsiai, trūksta žmonių smile.gif
Aš šiaip vis galvoju bėgt iš čia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2014 02 23, 23:02)
Gali drąsiai, trūksta žmonių smile.gif
Aš šiaip vis galvoju bėgt iš čia tongue.gif

Tada neisiu, koks tikslas ten eiti, jei pati pakėlus sijoną iš ten žadi sprukti? g.gif biggrin.gif
O jei rimčiau, kas ten tau negerai?
Atsakyti
QUOTE(Bizzz @ 2014 02 24, 20:06)
Tada neisiu, koks tikslas ten eiti, jei pati pakėlus sijoną iš ten žadi sprukti? g.gif  biggrin.gif
O jei rimčiau, kas ten tau negerai?

Sunku paaiskint smile.gif Padirbek ir pamatysi kas negerai smile.gif
Atsakyti
Numirė mūsų tema, visai.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bizzz @ 2014 03 23, 20:54)
Numirė mūsų tema, visai..  unsure.gif

Kas tiesa, tas ne melas!!!!
Atsakyti
Tai gaivinam biggrin.gif
Nes as tai kasdien dabar SM bunu biggrin.gif ir galiu rasyt rasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2014 03 24, 11:20)
Tai gaivinam  biggrin.gif
Nes as tai kasdien dabar SM bunu  biggrin.gif ir galiu rasyt rasyt smile.gif

Aš ir kiekvieną diena prisijungiu prie SM. Vistiek manau kasdien visos prisijungiam prie fb, tad internetu visos naudojamės smile.gif
Aš visada įsijungiu fb ir šalia SM, čia kaip Tėve Mūsų laugh.gif
O kaip kitoms neišeina prisijungti prie SM, man protas neišneša umn.gif laugh.gif
Kaip gyvenat, TAMSI? smile.gif
Atsakyti
Oi gyvenam gyvenam gerai gyvenam vat issipylde ,tiksliau pyldosi po truputi mano svajone biggrin.gif
Vaikai eina i mokykla ,tai pusdieni as viena namu valdove bunu bigsmile.gif ka noriu ta veikiu,paskui greit apsitvarkau ir vaiku pasiimti biggrin.gif O kai vat pavasarius atejo isvis jega man,nuotaika super .


Sian kaip supykau negaliu ,nu kur zmones be sazines,prie musu netoli ,galima sakyt miesto centre yra tokios nedideles senos senos kapines,nu tai alkogolikai ten sulinde geria . Nu negaliu kaip nervas ima ,kaip taip galima . Nors aisku tiems alkogolikams jauciu nei sazines ,nei supratimo nebelike . unsure.gif

O kaip jus gyvenat ? Kas gero Lietuvoj ? kaip ten su gresme is rusijos ? blink.gif nes per tv ir laikrascius tai nieko kito negirdziu tik,kad karas gali buti,siaubas blink.gif
Atsakyti
OHOHOHO kokios naujienos jūsų fronte wub.gif SVEIKINU wub.gif wub.gif wub.gif
Orai prasti šią savaitę, bet nieko atšils ir čia smile.gif
Ramiai gyvenam Lt, jokio karo nebus tongue.gif
Atsakyti