Įkraunama...
Įkraunama...

1983-iųjų metų merginų namai

Dekiu dekui uz sveikinimus biggrin.gif

Nu svarbu,kad ramu ten pas jus,nes per tv kaip visada panika uzkelta smile.gif

Oi sian privargau siaubas,pervertinau savo jegas ,nuo vieno miesto galo ejau iki kito ir atgal . Aisku dar reikejo valgyti visokiu nesam prisipirkti doh.gif tai namo vos parslinkau . doh.gif
Sian pirma kart pas akusere buvau ,valanda man pasakojo viska lotuliukas.gif o as vis zinau ,zinau lotuliukas.gif


Ryt si Nagliu ir jo klase i zoosoda vaziuosim thumbup.gif o nuo poryt prasideda renginiai mamos dienai ,cia ji men anksciau svenciama lotuliukas.gif Bus stipo popiete su mama is pradziu pas rusne ,paskui pas nagli . bet jei nori mamyte ateiti turi 2.50 susimoket lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Sveikinimai tamsi wub.gif wub.gif wub.gif

Šiandien oras puikus, nuotaika tai pat, o dar ir išeiginė thumbup.gif

Reikia reabilituoti mūsų temą cool.gif
Atsakyti
Sveikos ,pas mus sian pagaliau nuostabus oras ,saule plieskia ,man nuotaika superine .Sian planuose namu sveitimas lotuliukas.gif Aisku nesu tikra ar viska nuo A iki Z padarysiu,bet bent noro yra lotuliukas.gif

Bizzz dekui dekui ,kaip pati gyveni kas naujasnio ? biggrin.gif


Mane tai nervina daktarai ,tiksliau sistema ,pas priziurince akusere i viena poliklinika,skana daryt i ligonine ,kraujo tyrimus i kita klinika doh.gif uzsiknisimas doh.gif


Penktad gal kirpsiu savo plaukuosena,nes kazkokia labai as vargsele atrodau ilgais plaukais doh.gif reik gelbet situacija lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai, pas mane nieko naujo, viskas tas pats wink.gif kol kas ir permainų kokių ir nenusimato mirksiukas.gif
Atsakyti
Jezau kaipmane zudo sian ,kad laikroziai persukti ir valanda anksciau keltis reikejo doh.gif Ir aisku uzmigau velai ir daug kart nakti prabudau doh.gif aaa kaip negaliu unsure.gif
Atsakyti
Labas.
Nu man tie laikrodžio sukinėjmai nedaro jokios įtakos schmoll.gif
Va db jau beveveik pusę aštuonių, o lauke va kaip šviesu. Fainai rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus 18 ir jau tamseja biggrin.gif sian buvau kraujo tyrimus priduot,tai nugreze mane 3 tas pleskutes ,indukus ar kap pavazint nezinau biggrin.gif ieskos kazkokios karibu ligos biggrin.gif nors nei as nei visa mano gimine karibuose nebuvom,nu bet privalomas ,ka bepadarysi biggrin.gif
Nezinau kaip as vaikstau bet va visus kedus,batus suvariau sad.gif reiks penktad rimta shopo terapija daryti biggrin.gif
Atsakyti
Labas!
Kaip jus gyvenat moterys????? smile.gif
Atsakyti
Sveika motera biggrin.gif
Neblogai mes gyvenam rolleyes.gif
Kaip pati? smile.gif
Pas visas vaikai paauge,i darzelius i mokyklas eina,mamos darbuose,tai va ir tyluma cia pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na neblogai ir mes gyvenam smile.gif
Telemarketinga nuo birzelio 1d.uzdraude, tai va sedziu be darbo as vel smile.gif Vasara ir neiekojau, atostogavau. O db jau pradedu zvalgytis smile.gif
Bet siaip viskas oki doki pas mumi smile.gif
Kaip tavo nestuke.gif TAMSI? Zinot kas bus? Kaip savijauta? Brolis su sese laukia? smile.gif
Atsakyti
Oi puskuoju doh.gif Liko 45d nestuke.gif tai visai man jau nekas ,nu ne jaunyste ner ko noret lotuliukas.gif Jo turesim dar viena broliuka biggrin.gif Ponicka labai jo laukia,sake oi pades ji man pades,o Nagliui dzin lotuliukas.gif
Va mazdaug mes taip ir gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2014 09 09, 12:50)
Oi puskuoju  doh.gif Liko 45d  nestuke.gif  tai visai man jau nekas ,nu ne jaunyste ner ko noret  lotuliukas.gif Jo turesim dar viena broliuka  biggrin.gif  Ponicka labai jo laukia,sake oi pades ji man pades,o Nagliui dzin  lotuliukas.gif
Va mazdaug mes taip ir gyvenam  biggrin.gif

Tai dideli pilvuka uzsiauginai? smile.gif
Kai vaikai tokie dideli, tai padeda jie.
Ir tevams lengviau buna smile.gif
Atsakyti