Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mylimukai ir mylimukės

QUOTE(Lince M @ 2013 02 19, 12:07)
o tu eisi į ligoninę valdiškai ar privačiai? jei valdiškai, turėtum užtrukt apie 10 min biggrin.gif bent jau aš abu kartus tiek užtrukau +-  smile.gif bet kad labai ilgiau ten nėra ir ką veikt - viską apžiūri, išmatuoja, parodo (bent jau man atsukė ekraną) ir jei viskas čiki, viso gero rolleyes.gif

Šįkart valdiškai smile.gif
Aš juokiuosi iš tų mūsų miesto didžiųjų echo, nes neteko girdėti, kad žiūrėtų po 30-40min. bigsmile.gif
Na nieko, po trijų savaičių, galės vilniečiai pasireikšt lotuliukas.gif

QUOTE(Ying @ 2013 02 19, 13:25)

Sina ir tave su nuostabia naujiena 4u.gif Nors kam naujiena, o kam ne, bet man tikrai džiugu sužinoti  mirksiukas.gif Gražaus tau likusio nėštumo mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
O čia ką reiškia, prašom man blondinei paaiškint lotuliukas.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
išleidžia mane MB ketvirtadienį į kiną bigsmile.gif bilietukus nupirksit kas nors pačiam forume ar man interu nupirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 19, 18:29)
išleidžia mane MB ketvirtadienį į kiną bigsmile.gif bilietukus nupirksit kas nors pačiam forume ar man interu nupirkt smile.gif

Valiooooooooo thumbup.gif
Tai kaip suprantu einam ketvirtadienė 14.40val. mes 3?
Internetu perkant neduoda nuolaidos, nebent rezervuoti galima, o atsiimt prieš valandą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2013 02 19, 18:46)
Valiooooooooo  thumbup.gif
Tai kaip suprantu einam ketvirtadienė 14.40val. mes 3?
Internetu perkant neduoda nuolaidos, nebent rezervuoti galima, o atsiimt prieš valandą  ax.gif

man labai tinka thumbup.gif buciau zinojus,buciau nupirkus siandien, buvau babilone doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo {ne}ishprotejus: 19 vasario 2013 - 21:36
QUOTE(Sina @ 2013 02 19, 18:46)
Internetu perkant neduoda nuolaidos, nebent rezervuoti galima, o atsiimt prieš valandą  ax.gif

tai va žinau, kad neduoda nuolaidos doh.gif aš net prieš val. negalėsiu būt ten, kad pasiimt rezervaciją biggrin.gif taip kad aš tik interu bilietukus galiu nupirkt ax.gif

labas rytas smile.gif
Papildyta:
neišprotėjus, kokios šventės laukiat bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 19, 21:36)
man labai tinka thumbup.gif  buciau zinojus,buciau nupirkus siandien, buvau babilone doh.gif



QUOTE(Lince M @ 2013 02 20, 08:38)
tai va žinau, kad neduoda nuolaidos doh.gif aš net prieš val. negalėsiu būt ten, kad pasiimt rezervaciją biggrin.gif taip kad aš tik interu bilietukus galiu nupirkt ax.gif


Labas rytas 4u.gif
Aš jau po pakartotinio tyrimo pridavimo, manau, kad augs ir ten kažkokia bacila, nes jau pradėjo ir skaudėti pilvą, dabar ir dažnas lakstymas į wc pradėjo asocijuotis su ta bacila, tai pradėjau gerti spanguolių ekstraktą ir sultis, vistiek atsakymai tik penktadienį, o pas daktarę tik pirmadienį ax.gif

Tai aš užsakau 3 bilietus, rezervuoju, man gal išeis ryt anksčiau nuvyk ir paimsiu, o jei ne, tai netikiu, kad negausim, juk diena bus ir laikas toks ax.gif
Beje, jei neišmetėt, tai turit turėt nuolaidų kuponą spragėsiams ir gėrimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2013 02 20, 09:39)
*manau, kad augs ir ten kažkokia bacila
**Tai aš užsakau 3 bilietus, rezervuoju, man gal išeis ryt anksčiau nuvyk ir paimsiu, o jei ne, tai netikiu, kad negausim, juk diena bus ir laikas toks  ax.gif
***Beje, jei neišmetėt, tai turit turėt nuolaidų kuponą spragėsiams ir gėrimui  mirksiukas.gif

*kad neaugtų 4u.gif
** thumbup.gif
***net nepamenu, kad gavom tokius biggrin.gif arba nepastebėjau ir jau šiukšliadėžėj jis senai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 20, 10:06)

***net nepamenu, kad gavom tokius biggrin.gif arba nepastebėjau ir jau šiukšliadėžėj jis senai hihihi.gif

Kavinėje išdalinau ax.gif

Rezervavau bilietus aukščiausioj eilėj, mat maža salė, drąsiai bus vietų, nes mes pirmos pirkėjos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2013 02 20, 10:10)
Kavinėje išdalinau  ax.gif

ane bigsmile.gif sklerozė, nepamenu doh.gif tai reiks eit piniginę ir rankinuką praknist, jei davei, tai turėjau įsidėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

saunu,tada rytoj pasimatysim thumbup.gif

Lince, taigi pagaliau krikstysim mazyli blush2.gif

as irgi itariu ismeciau ta kuponiuka g.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 20, 14:54)
taigi pagaliau krikstysim mazyli blush2.gif

wub.gif kaip tik vaikui smagiau kai jis didesnis, atsimins svente wub.gif mes sia vasara abu krikstyjom, tai M labai dziauges svente ir dar dabar praso nuotrauku filmuka ijungt, kur jo su broliu svente wub.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 20, 14:54)

Lince, taigi pagaliau krikstysim mazyli blush2.gif

as irgi itariu ismeciau ta kuponiuka g.gif

Jau išrinkta vieta, kur krikštysit, švęsit?


Vadinasi, neplanavote eiti į jį lotuliukas.gif
Atsakyti