Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mylimukai ir mylimukės

QUOTE(moggie @ 2013 02 20, 15:31)
wub.gif  kaip tik vaikui smagiau kai jis didesnis, atsimins svente wub.gif  mes sia vasara abu krikstyjom, tai M labai dziauges svente ir dar dabar praso nuotrauku filmuka ijungt, kur jo su broliu svente wub.gif  lotuliukas.gif

gal ir smagiau,bet man nepatinka laikas,salta,bet kad kitaip su krikstomama suderinti neisejo ax.gif

QUOTE(Sina @ 2013 02 20, 15:43)
Jau išrinkta vieta, kur krikštysit, švęsit?
Vadinasi, neplanavote eiti į jį  lotuliukas.gif

viska jau turim, as tik ka apsirenkt nesugalvoju doh.gif

as tai norejau,bet voliojosi,voliojosi ir dabar atrodo atsimenu kad nesenai ismeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 20, 14:54)
Lince, taigi pagaliau krikstysim mazyli blush2.gif

aaaa, tep tep, gi sakei blush2.gif mum šią vasarą vė neišeis pakrikštyt saviškių doh.gif mijos krikštomama gimdys birželį biggrin.gif o noriu vasarą, kad būtų, tai nusikelia dar kitiems metams cool.gif gal ir gerai, fėja paūgės ax.gif

QUOTE(Sina @ 2013 02 20, 15:43)
Vadinasi, neplanavote eiti į jį  lotuliukas.gif

iš esmės tikrai taip, neplanavau biggrin.gif o bet tačiau, aš planuoju, o kai kas juokias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 20, 15:50)
aaaa, tep tep, gi sakei blush2.gif mum šią vasarą vė neišeis pakrikštyt saviškių doh.gif mijos krikštomama gimdys birželį biggrin.gif o noriu vasarą, kad būtų, tai nusikelia dar kitiems metams cool.gif gal ir gerai, fėja paūgės ax.gif
iš esmės tikrai taip, neplanavau biggrin.gif o bet tačiau, aš planuoju, o kai kas juokias lotuliukas.gif

mes irgi norejom vasara,bet kad krikstamotes sulaukti labai komplikuota,tai dziaugiames kad visai sulaukiam biggrin.gif
Atsakyti
a pablūdot blink.gif kur prapuolėt visos lens.gif mes su fėja namie vienos, nes tėtis su dičkėm į krikštasūnio gimtadienį išvažiavo rolleyes.gif kaip mane nervina, kai viltė patraukia papą kelias min ir užsnūsta doh.gif žinau, kad valgyt tikrai nori, bet miegas įveikia ją lotuliukas.gif o tik paguldau šalia, dūdas paleidžia, mol, motin, ką padarei, kam maistą atėmei biggrin.gif dabar kaip tik žaidžiam šitą žaidimą cool.gif
Atsakyti
lince, su pirmuoju menesiuku tavo mazaja feja wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 02 23, 18:15)
lince, su pirmuoju menesiuku tavo mazaja feja wub.gif  4u.gif

ačiūūū wub.gif
Atsakyti
Tikrai, mes irgi prisidedam prie sveikinimu fejai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 23, 20:21)
Tikrai, mes irgi prisidedam prie sveikinimu fejai 4u.gif  wub.gif

ačiū ir jums wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 23, 20:23)
ačiū ir jums wub.gif  4u.gif

kazkaip man per greit ji auga g.gif atrodo nesenai dar su nestuke.gif vaiksciojai,o ziurek jau visas menuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 02 23, 20:35)
kazkaip man per greit ji auga g.gif  atrodo nesenai dar su  nestuke.gif  vaiksciojai,o ziurek jau visas menuo doh.gif

aga, jei jau tau greit, tai ką man šnekėt biggrin.gif žinok nepastebėjau kaip tas mėnuo prabėgo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 23, 20:43)
aga, jei jau tau greit, tai ką man šnekėt biggrin.gif žinok nepastebėjau kaip tas mėnuo prabėgo unsure.gif

ka cia kalbet apie menesi,kai as nepastebejau kai praejo 3 metai biggrin.gif atrodo tik ka kudikelis buvo,o dabar jau koks vyras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 02 23, 17:15)
a pablūdot blink.gif kur prapuolėt visos lens.gif mes su fėja namie vienos, nes tėtis su dičkėm į krikštasūnio gimtadienį išvažiavo rolleyes.gif kaip mane nervina, kai viltė patraukia papą kelias min ir užsnūsta doh.gif žinau, kad valgyt tikrai nori, bet miegas įveikia ją lotuliukas.gif o tik paguldau šalia, dūdas paleidžia, mol, motin, ką padarei, kam maistą atėmei biggrin.gif dabar kaip tik žaidžiam šitą žaidimą cool.gif

Yra visos, tik nerašo niekas nieko lotuliukas.gif

Tai negi nepatinka tau toks žaidimas lotuliukas.gif tongue.gif

Labas rytas 4u.gif
Man jau kvepia pavasariu šiandien, nežinau kodėl, bet kažkokia pavasarinė nuotaika ax.gif
Atsakyti