Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 14:33)
O kitam asmeniui 22 metu veido oda misri, kadangi kaikur riebi kaikur sausa, berimai, spuogeliai ties smakru, kartais ant zanduku.

Botanical prausiklis r/m,kauke pagal oda,misriai dazniausiai spuogai buna T zonoj,o gali berti ir issausejusia oda,oda pyksta,nepamacius,tiksliai nepasakysi.gal uztektu drekinimo,kaukes sausai.Kremas s/n-visdelto dar salta,oda greiciau sauseja.Taip sunku pasakti nemacius,pagal aprasyma manau truksta dregmes.Tonikas s/n. bigsmile.gif
Atsakyti
O kur yra stebuklingasis rinkinys, ar jis veiksmingas yra?
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 16:43)
O kur yra stebuklingasis rinkinys, ar jis veiksmingas yra?

Stebuklingas,Karaliskas yra TimeWise su serumas,jis nuo 25 metu,stangrina,mazina rauskles,skaistina..........,superinis,veikia odos giliuosius sluoksnius..........Ne veltui turi sertifikata kad ne tik stabdo senejima,bet ir atjaunina. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazenis @ 2013 03 24, 16:41)
Stebuklingas,Karaliskas yra TimeWise su serumas,jis nuo 25 metu,stangrina,mazina rauskles,skaistina..........,superinis,veikia odos giliuosius sluoksnius..........Ne veltui turi sertifikata kad ne tik stabdo senejima,bet ir atjaunina. bigsmile.gif

o stebuklingasis tinka moterims apie 50 metus, ar jau silpnokas, ir nera labai prasmes naudoti? Ir beje kuris vadinamas 'apsaugele' ? as vis pamirstu.
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 18:18)
o stebuklingasis tinka moterims apie 50 metus, ar jau silpnokas, ir nera labai prasmes naudoti?  Ir beje kuris vadinamas 'apsaugele' ? as vis pamirstu.

Tinka,super.Tik su serumais kartu.O norint kazko daugiau,yra papildomos priemones prie rinkinio.Apsaugele-tai skystos pudros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazenis: 24 kovo 2013 - 19:56
QUOTE(mazenis @ 2013 03 24, 19:56)
Tinka,super.Tik su serumais kartu.O norint kazko daugiau,yra papildomos priemones prie rinkinio.Apsaugele-tai skystos pudros.

o ka patartumete dar priedo naudoti, norint mazinti kapiliarus, raukslytes?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 25, 01:06)
o ka patartumete dar priedo naudoti, norint mazinti kapiliarus, raukslytes?smile.gif

Pats TW karaliskas rinkinys jau dirba su raukslytemis,serumai stiprina kapiliaru sieneles.Papildomai pradziai BFotanical efekt kauke sausai/normaliai.Taip pat stiprina kapiliaru sieneles,mazina ju matomuma.Jau po pirmo karto pastebimas efektas,oda tampa sviesesne.
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 03 24, 13:35)
Kokias priemones patartumete naudoti 60 metu amziaus moteriskiai , veido oda jau sausesne, ant zanduku yra nemazai kapiliaru islindusiu.

Naudoju Mery Key priemones. Visų pirma dėl kapiliarų. Tai visai neveiksminga
kosmetika, tik kaina nežmoniška. Laukiamo efekto jokio. Jaučiuosi nusivylusi
ir apgauta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LetaQ @ 2013 04 03, 15:07)
Naudoju Mery Key priemones. Visų pirma dėl kapiliarų. Tai visai neveiksminga
kosmetika, tik kaina nežmoniška. Laukiamo efekto jokio. Jaučiuosi nusivylusi
ir apgauta. schmoll.gif


O koio rezultato Jūs norite ir laukiate? Ką Jums konsultantė žadėjo?

Dėl kapiliarų čia toks slidus dalykas, jeigu jau juos turite išnaikinti neįmanoma kasdienės priežiūros priemonmis, tik lazerio pagalba galima viską panaikinti, bet ir tai jeigu yra tinklas didelis būna ir ten atsisako kažką daryti. Tai įgimta.
O jei norite pastirinti ir pašviesinti truputį odytę bei užkirsti kelią plėtimuisi, tada tai įmanoma ir Mary Kay TimeWisestebuklingas rinkinys padeda tai padaryti, dar yra ir papildomų priemonių. Jeigu Jūs norėtumėte panaikinti kapiliarus, tai rezultato ir nesulauksite.
Atsakyti
QUOTE(LetaQ @ 2013 04 03, 15:07)
Naudoju Mery Key priemones. Visų pirma dėl kapiliarų. Tai visai neveiksminga
kosmetika, tik kaina nežmoniška. Laukiamo efekto jokio. Jaučiuosi nusivylusi
ir apgauta. schmoll.gif

Ziurint kokia kapiliaru atsiradimo priezastis.Lazeris ne panaceja,jei nepriziuresi toliau odos.Galima tik sustiprinti kapiliaru sieneles,sumazinti ju matomuma.......Jei pradineje stadijoje,labai graziai galima sutvarkyti.,bet jei is vysniavos norite padaryti balta veiduka,sory,nezinau tokiu priemoniu.
O kas yra zmogiska kaina?Ir kas yra veiksminga?Kuo didesne problema,tuo ilgesnis ir rezultato laukimas.Ir ko mes norime?Efekto? Pigios priemones nepades.Tas pats kaip lavonui zvake... bigsmile.gif
Dar ziurint ka naudojot.Kapiliarams prie pagrindines higienos reikia s/n kaukes,serumai ar serumas su vit.C ir drekinimas,sumazinti kapiliaru matomuma.Ir apsauga,apsauga nuo aplimkos poveikio(karstis,saltis.....)Nebeduot trukinet kapiliarams.Gazuoti gerimai irgi kenkia. bigsmile.gif
Idomu ka siuo metu naudojate ir koks rezultatas dabar?
Atsakyti
Tą TIMEWISE stebuklingą rinkinuką ir aš naudoju, man jis patinka ir efektą matau. Dabar jau baigiu ir norėčiau tik vieno kremuko normaliai odai. Išsirinkau ilgalaikio poveikio drėkinamojo poveikio kremą, o jis rekomenduojamas tepti ant jaunystę pratesiančios emulsijos. Ar yra koks kremukas, kurio užtektų vieno. Mano oda normali ir man 34 metai. Noriu drėkinančio.
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2013 04 05, 20:49)
Tą TIMEWISE stebuklingą rinkinuką ir aš naudoju, man jis patinka ir efektą matau. Dabar jau baigiu ir norėčiau tik vieno kremuko normaliai odai. Išsirinkau ilgalaikio poveikio drėkinamojo poveikio kremą, o jis rekomenduojamas tepti ant jaunystę pratesiančios emulsijos. Ar yra koks kremukas, kurio užtektų vieno. Mano oda normali ir man 34 metai. Noriu drėkinančio.

Rekomenduojama po jaunyste pratesiancios emulsijos.Nieko baisaus jei naudosite ir viena.Labai gerai jis atstato dregme,ypac kai ziema jos truksta,taciau prausikli irgi naudokite,nes vien naudojant krema-efektyvumas 30-40%.34 metu serumai reikalingi.Dieninis apsaugo oda diena,taip pat yra SPF 30 filtras.Saule kenkia musu odai.Naktinis -vitaminu fabrikas.Vienas kita papildo;stangrina,skaistina,mazina rauksleles,t.t.....Rinksciausi TW pilna rinkini,neveltui jis vadinamas stebuklingu bigsmile.gif ,jo ilgam uztenka 6-8 men.
Atsakyti